|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Layla Smiltneek *
|
E. Cook |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
2. |
Otto Pinnow *
|
Emmeline Cook |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
3. |
Augie Pinnow *
|
Emmeline Cook |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
4. |
Collin Krempien *
|
Winneconne Elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
5. |
Quinn Krempien *
|
winneconne elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
6. |
Will Toney *
|
Washington Elementary |
- - |
- - |
*, * |
- |
|
|
Beginner Camp 1
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Quinn Krempien *
|
Winneconne Elementary |
- - |
Beginner Camp 1 - |
*, * |
- |
|
2. |
Ethan Hale *
|
Winneconne Elementary School |
- - |
Beginner Camp 1 - |
*, * |
- |
|
3. |
Norah Nimmer *
|
Franklin |
- - |
Beginner Camp 1 - |
*, * |
- |
|
4. |
Malik Jenss *
|
Winneconne Middle School |
- - |
Beginner Camp 1 - |
*, * |
- |
|
5. |
Stella Victor *
|
not suer |
- - |
Beginner Camp 1 - |
*, * |
- |
|
|
Beginner Camp 2
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Aiden Tate *
|
winneconne |
- - |
Beginner Camp 2 - |
*, * |
- |
|
2. |
Collin Krempien *
|
Winneconne Elementary |
- - |
Beginner Camp 2 - |
*, * |
- |
|
3. |
Malik Jenss *
|
Winneconne Middle School |
- - |
Beginner Camp 2 - |
*, * |
- |
|
4. |
Stella Victor *
|
Read Elementary School |
- - |
Beginner Camp 2 - |
*, * |
- |
|
5. |
Connelly Harrison *
|
Tania Harrison |
- - |
Beginner Camp 2 - |
*, * |
- |
|
|
Beginner Camp 3
Beginner Camp 4
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
david best *
|
pathfinder |
- - |
Beginner Camp 4 - |
*, * |
- |
|
2. |
TRISHA GROVER *
|
Classical Charter School |
- - |
Beginner Camp 4 - |
*, * |
- |
|
3. |
Harry Murphy *
|
Classical |
- - |
Beginner Camp 4 - |
*, * |
- |
|
4. |
Charlie Murphy *
|
Classical |
- - |
Beginner Camp 4 - |
*, * |
- |
|
5. |
Eddie Murphy *
|
Classical |
- - |
Beginner Camp 4 - |
*, * |
- |
|
|
Beginner Camp 5
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Emma Coultas *
|
Tullar Elementary |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
2. |
Stacy Reinhardt *
|
Webster Stanley Elementary |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
3. |
Henry Bongers *
|
ALPS |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
4. |
Colton Dobslaw *
|
Richmond |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
5. |
Joshua OConnell *
|
Omro |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
6. |
Jacob OConnell *
|
Omro |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
7. |
Jorja Stockton *
|
Grace Lutheran School |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
8. |
Mark Stockton *
|
Grace Lutheran School |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
9. |
Madeline Mittelstaedt *
|
St Mary Middle School |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
10. |
Caden Sherer *
|
E. Cook |
- - |
Beginner Camp 5 - |
*, * |
- |
|
|
Learn to Race 1
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Liem Nguyen-Rivers *
|
ALPs |
- - |
Learn to Race 1 - |
*, * |
- |
|
2. |
Ruth Rivers *
|
Webster Middle School |
- - |
Learn to Race 1 - |
*, * |
- |
|
3. |
Gavin Nimmer *
|
Franklin |
- - |
Learn to Race 1 - |
*, * |
- |
|
4. |
Hannah Klotz *
|
Lourdes Academy |
- - |
Learn to Race 1 - |
*, * |
- |
|
5. |
Elsa Hirschberg *
|
Emmeline |
- - |
Learn to Race 1 - |
*, * |
- |
|
|
Learn to Race 2
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Marley Stelter *
|
Valley Christian Oshkosh |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
2. |
Liem Nguyen-Rivers *
|
ALPS |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
3. |
Konrad Bowlus *
|
ALPS |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
4. |
Kassandra Bowlus-Jasinski *
|
ALPS |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
5. |
Elsa Hirschberg *
|
Emmeline Cook |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
6. |
Andrew Podojil *
|
St. Francis Xavier Middle School |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
7. |
Brianna Podojil *
|
St. Francis Xavier Elementary |
- - |
Learn to Race 2 - |
*, * |
- |
|
|
Learn to Race 3
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Ben Byczek *
|
fond du lac |
- - |
Learn to Race 3 - |
*, * |
- |
|
2. |
Joshua Rivers *
|
Webster Middle School |
- - |
Learn to Race 3 - |
*, * |
- |
|
3. |
Bennett Musha *
|
Omro Elementary |
- - |
Learn to Race 3 - |
*, * |
- |
|
4. |
Madeline Mittelstaedt *
|
St Mary Middle School |
- - |
Learn to Race 3 - |
*, * |
- |
|
5. |
Collin Krempien *
|
Winneconne |
- - |
Learn to Race 3 - |
*, * |
- |
|
6. |
Quinn Krempien *
|
Winneconne |
- - |
Learn to Race 3 - |
*, * |
- |
|
|
Opti Race Spring Season
Opti Race Traveling Team Summer (Revised)Season
Opti Race Traveling Team Summer Season
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Lizzy Lynn *
|
Tipler |
- - |
Opti Race Traveling Team Summer Season - |
*, * |
- |
|
2. |
Harry Hirschberg *
|
Emmeline |
- - |
Opti Race Traveling Team Summer Season - |
*, * |
- |
|
3. |
Maria Castle *
|
Winneconne MS |
- - |
Opti Race Traveling Team Summer Season - |
*, * |
- |
|
|
|