Registrants For
RHYC Junior One-Design Regatta

June 27, 2019
96 people have registered for this event


    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Joseph Lizewski Unknown
/ MRYC
 


Club 420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. skylor sweet 7289 isabella Webb
Club 420 / NERYC
2. Blake Vogel TBD Raam Fox
Club 420 / Annapolis Yacht Club
3. Isabela Hillmann 6941 Vincent Dyer
Club 420 / Miles River Yacht Club
4. Tate Bothner 4769 Isabel Wu-Karr
Club 420 / BCSC
5. Ellie Hasenberg 7791 Katie Yost
Club 420 / Mryc
6. Jackson Park TBD Chase OMalley
Club 420 / AYC
7. Max Penders 4114 Anna Howell
Club 420 / Annapolis Yacht Club
8. Jimmy Flake 5889 John Tilton
Club 420 / Annapolis Yacht Club
9. Brandon Kealy 2171
Club 420 / Miles River Yacht Club
10. Tad Clifton 1234 Lucy Lobaugh
Club 420 / AYC
11. Olivia Sowa 7535 Audrey Commerford
Club 420 / NERYC
12. Libby Heckler 5976 Jonah Mack
Club 420 / MRYC
13. Anna Groszkowski 8094 Amelia Johnson
Club 420 / SSA
14. Finley Heflin N/A
[Pending]
Club 420 / AYC
15. Andrew Tollefson AYC# Ryan Tatelbaum
Club 420 / AYC
16. Gerard Perez Carbo 7838 Ty Ryan
Club 420 / SSA
17. Will Donald Ayc Tyler Hughes
[Pending]
Club 420 / AYC
18. Nolan Corson TBD
[Pending]
Club 420 / Annapolis Yacht Club
19. Rachel Delie 3021 Sarah Krajewski
Club 420 / Lewes Yacht Club
20. Ian Ronald 5825 Lachlan Hooper
Club 420 / NERYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Lucy Paskoff 0000
Laser Radial / NERYC
2. Aiden Bowman 2023 Nicholas Holman
Laser Radial / Lewes Yacht Club
3. Magnus Weissenberger 170331
Laser Radial / GIYS
4. Wade Anthony 164214
Laser Radial / RHYC
5. Noah Macielag 153375
Laser Radial / RHYC
6. Xavier Shattuck 180050
Laser Radial / SSA
7. Robert Shand 00000
Laser Radial / NERYC
8. Alex Adams 158770
Laser Radial / Annapolis YC
9. Robby Meek 200404
Laser Radial / SSA
10. Brooke Bogdan 211538
Laser Radial / NERYC
11. Hayden Gibbons-Neff 200403
Laser Radial / TAYC
 


Opti Blue
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mason Cook 6154
Opti Blue / Annapolis Yacht Club
2. Christopher Draper 22667
Opti Blue / Annapolis Yacht Club
3. Madeline Ballard 12118
Opti Blue / HRRT
4. Vladimir Muravyev 261
Opti Blue / North East River Yacht Club
5. Beylen Gode 19788
Opti Blue / AYC
6. Conor Mastromarco 20367
Opti Blue / Annapolis Yacht Club
7. Michael Werblow 22777
Opti Blue / Annapolis YC
8. Michael Yost 21360
Opti Blue / MRYC
9. Charlotte Brody 0714
Opti Blue / TAYC
10. E.J. Brody 1331
Opti Blue / TAYC
11. Hartley Cooper 19067
Opti Blue / TAYC
12. Luca DeSimone 21073
Opti Blue / Tred Avon Yacht Club
13. Brady Hutchinson ---
Opti Blue / NERYC
14. Trey Burman 20770
Opti Blue / SSA
15. Benedict Dyer 15345
Opti Blue / MRYC
16. Alders Kulynych-Irvin 12448
Opti Blue / AYC
17. David Rogers 15624
Opti Blue / TAYC
18. Grayson Gibbons-Neff 15811
Opti Blue / TAYC
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. lizzy scales 41
Opti Green / ssa
2. Dylan scales 47
Opti Green / ssa
3. Charlie Dyke 9477
Opti Green / Severn Sailing Association
4. Daniel Draper 9399
Opti Green / Annapolis Yacht Club
5. Eliot Mack 0000
Opti Green / MRYC
6. Claire Ballard 9818
Opti Green / HYC
7. Mason Bothner 11958
Opti Green / BCSC
8. Thomas Christiansen 11630
Opti Green / MRYC
9. Charlotte Hugo 18664
Opti Green / Annapolis Yacht Club
10. Halsey Carter 16064
Opti Green / Annapolis Yacht Club
11. Michael Groszkowski 14888
Opti Green / SSA
12. William Rosenthal 9550
Opti Green / Annapolis Yacht Club
13. Casey Burman 16559
Opti Green / SSA
14. Sofia Forsberg 20775
Opti Green / Annapolis Yacht Club
15. Maddie Deane 280
Opti Green / Baltimore County Sailing Center
16. Ben Gendell 14931
Opti Green / Annapolis Yacht Club
17. Will Mohler 8794
Opti Green / Annapolis Yacht Club
 


Opti Red
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. luca webb 22852
Opti Red / NERYC
2. Lilliana webb 21294
Opti Red / NERYC
3. Nathan Jensen 20956
Opti Red / NERYC
4. Julia Kozlowski 15765
Opti Red / BCSC
5. William Lindsley 15299
Opti Red / SSA
6. Parker Herman 8714
Opti Red / SSA
7. Ava Arepally 20616
Opti Red / TAYC
8. OWen Bott 16575
Opti Red / BCSC
9. Robbie Wilmer 20369
Opti Red / Annapolis YC
10. Kyle Reinecke 22595
Opti Red / AYC
11. Meredith Werblow 20628
Opti Red / Annapolis Yacht Club
12. Clare Kammeier 12778
Opti Red / AYC
13. Campbell Conway 20811
Opti Red / AYC
14. Owen MacWilliams 18948
Opti Red / AYC
15. Bailey Fletcher 3021
Opti Red / Lewes Yacht Club
16. Nathan Richards 6914
Opti Red / TAYC
17. Willem DeSimone 15924
Opti Red / Tred Avon Yacht Club
18. Nicholas Tollefson 19258
Opti Red / AYC
19. Alexandra Muravyeva 8484
Opti Red / North East River Yacht Club
20. James Cottage 10586
Opti Red / North East River Yacht Club
21. Maggie Mohler 19821
Opti Red / AYC
 


Opti White
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Spencer Bruning 17630
Opti White / Baltimore County Sailing Center
2. Jake Beaver 16186
Opti White / SSA
3. Amelon Rule 20662
Opti White / HRRT
4. Eli Waltz 15222
Opti White / Severn Sailing Association
5. Ashton Perkins 19416
Opti White / SSA / CBOT
6. Robbie Herzog 19552
Opti White / Severn Sailing Association
7. Flora Cole 15446
Opti White / SSA
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network