Registrants For
West Dennis Yacht Club Invitational

July 08, 2019
31 people have registered for this event

Opti Championship
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Austin Budd
*

Budd-ezz 10897 Opti Championship
Blue
*, * Hyannis Yacht Cub
2. Julia Scipione
*

Splash 13889 Opti Championship
Blue
*, * Chatham Yacht Club
3. Erik Menyhart
*

OPTI-MISTIC 12663 Opti Championship
Blue
*, * Hyannis Yacht Club
4. Jack Spillane
*

Jackpot 22886 Opti Championship
Blue
*, * HYC
5. James Counselman
*

Knotty Boy 9593 Opti Championship
Blue
*, * Stone Horse Yacht Club
6. Madison Macomber
*

Dory 13539 Opti Championship
Red
*, * Madison Macomber
7. Katie Visco
*

Wizard 5474 Opti Championship
White
*, * Stone Horse YC
8. Andrew Visco
*

15460 Opti Championship
Blue
*, * Stone Horse YC
9. Hanna Anderson
*

Jet Pac 1668 Opti Championship
Blue
*, * HYC
10. Walker Naughton
*

10447 Opti Championship
Blue
*, * Stone Horse Yacht Club
11. Shannon Welburn
*

12458 Opti Championship
Blue
*, * Stonoe Horse Yacht Club
12. Shea Welburn
*

16124 Opti Championship
Blue
*, * Stone Horse Yacht Club
13. Hunter Crane
*

GoGo 10723 Opti Championship
Red
*, * Cotuit Mosquito Yacht Club
14. Finlay Sullivan
*

Shark Finn 15425 Opti Championship
Red
*, * Chatham Yacht Club
15. Natalie Ahern
*

Mad llama 19398 Opti Championship
Blue
*, * Bass River Yacht Club
16. John Botsivales
*

No name 1956 Opti Championship
Blue
*, * Dennis Yacht Club
17. Colter Gladish
*

ORCA 11990 Opti Championship
Blue
*, * HYC
18. Eleanor Kinder
*

3155 Opti Championship
Blue
*, * Hyannis Yacht Club
19. Anna Hunter
*

21072 Opti Championship
Blue
*, * Bass River
20. Emma Tucker
*

20550 Opti Championship
Blue
*, * HYC
21. Faye Adams
*

Peek-A-Boo 14550 Opti Championship
Blue
*, * West Dennis Yacht Club
22. Dylan Balunas
*

22211 Opti Championship
Red
*, * Corintian Yacht Club
23. Grace Westmoreland
*

Sandy Paws 22692 Opti Championship
Red
*, * Bass River Yacht Club
24. Alex Kowaleski
*

22600 Opti Championship
Red
*, * West Dennis/Jk Sailing
25. Conor Donahue
*

Orange Thunder 11053 Opti Championship
Red
*, * Stage Harbor Yacht Club
26. Jack Bete
*

Blue Crab 12551 Opti Championship
Blue
*, * Hyannis Yacht Club
27. Alex Wesp
*

Opti 19884 Opti Championship
White
*, * Chatham Yacht Club
28. Waters Lloyd
*

21098 Opti Championship
Blue
*, * BRYC
29. Chad Bartlett
*

21607 Opti Championship
Red
*, * Chatham Yacht Club
30. Brooke Bartlett
*

22253 Opti Championship
Blue
*, * Chatham Yacht Club
31. Sam Bartlett
*

19885 Opti Championship
White
*, * Chatham Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network