Registrants For
Corsica River Junior Regatta
Corsica River Yacht Club

June 26, 2019
87 people have registered for this event

C420
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Brandon Kealy
*

2171 C420
*, * Miles River Yacht Club
2. Will Donald
*
Tyler Hughes
[Pending]
AYC C420
*, * AYC
3. Gerard Perez Carbo
*
Ty Ryan
7838 C420
*, * SSA
4. Tad Clifton
*
Anna Howell
tbd C420
*, * AYC
5. Isabela Hillmann
*
Vincent Dyer
6941 C420
*, * Miles River Yacht Club
6. JT Lizewski
*

2070 C420
*, * MRYC
7. Wynne Williams
*
Bryce williams
ayc# C420
*, * AYC
8. Jackson Park
*
Chase OMalley
TBD C420
*, * AYC
9. Ellie Hasenberg
*
Katie Yost
7791 C420
*, * MRYC
10. Andrew Tollefson
*

[Pending]
AYC# C420
*, * AYC
11. Libby Heckler
*
Jonah Mack
5976 C420
*, * MRYC
12. skylor sweet
*
isabella Webb
7289 C420
*, * NERYC
13. Anna Groszkowski
*
Amelia Johnson
8094 C420
*, * SSA
14. Blake Vogel
*
Raam Fox
TBD C420
*, * Annapolis Yacht Club
15. Ian Ronald
*
Lachlan Hooper
5825 C420
*, * NERYC
16. Max penders
*

[Pending]
4114 C420
*, * Annapolis Yacht Club
17. Olivia Sowa
*
Audrey Commerford
7535 C420
*, * NERYC
 


Laser Radial
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. noah macielag
*

153375 Laser Radial
*, * RHYC
2. Robby Meek
*

200404 Laser Radial
*, * SSA
3. Alex Adams
*

158770 Laser Radial
*, * Annapolis Yacht Club
4. Robert Shand
*

00000 Laser Radial
*, * NERYC
5. Xavier Shattuck
*

180050 Laser Radial
*, * SSA
6. Magnus Weissenberger
*

170331 Laser Radial
*, * GIYS
7. Wade Anthony
*

164214 Laser Radial
*, * Rock Hall
8. Lucy Paskoff
*

0000 Laser Radial
*, * NERYC
 


Opti Blue
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Michael Werblow
*

22777 Opti Blue
*, * Annapolis YC
2. Hartley Cooper
*

19067 Opti Blue
*, * TAYC
3. Benedict Dyer
*

15345 Opti Blue
*, * MRYC
4. Brady Hutchinson
*

--- Opti Blue
*, * NERYC
5. Mason Cook
*

6154 Opti Blue
*, * Annapolis Yacht Club
6. Charlotte Brody
*

0714 Opti Blue
*, * TAYC
7. Edward Brody
*

1331 Opti Blue
*, * TAYC
8. Beylen Gode
*

19788 Opti Blue
*, * AYC
9. Conor Mastromarco
*

20367 Opti Blue
*, * Annapolis Yacht Club
10. Luca DeSimone
*

21073 Opti Blue
*, * Tred Avon Yacht Club
11. Trey Burman
*

20770 Opti Blue
*, * SSA
12. Madeline Ballard
*

12118 Opti Blue
*, * HRRT
13. Michael Yost
*

21360 Opti Blue
*, * MRYC
14. Christopher Draper
*

22667 Opti Blue
*, * Annapolis Yacht Club
15. Vladimir Muravyev
*

261 Opti Blue
*, * North East River Yacht Club
 


Opti Green
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Casey Burman
*

16559 Opti Green
*, * SSA
2. Claire Ballard
*

9818 Opti Green
*, * HYC
3. Robert Carey
*

19320 Opti Green
*, * Tred Avon YC
4. Caroline Carey
*

18996 Opti Green
*, * Tred Avon YC
5. Dawson Cooper
*

19067 Opti Green
*, * TAYC
6. Chase Olavsrud
*

6497 Opti Green
*, * Tred Avon Yacht Club
7. Srt Dilcox
*

[Pending]
O1324 Opti Green
*, * CORSICA River
8. Parker Gibson
*

new sail # Opti Green
*, * TAYC
9. Sam Benson
*

15982 Opti Green
*, * Tred Avon Yacht Club
10. Will Mohler
*

8794 Opti Green
*, * Annapolis yacht club
11. Charlie Dyke
*

9477 Opti Green
*, * Severn Sailing Association
12. Grady Bridges
*

14 Opti Green
*, * TAYC
13. William Rosenthal
*

9550 Opti Green
*, * Annapolis Yacht Club
14. Lizzy Scales
*

10641 Opti Green
*, * SSA
15. Dylan Scales
*

12318 Opti Green
*, * SSA
16. Halsey Carter
*

16064 Opti Green
*, * Annapolis Yacht Club
17. Michael Groszkowski
*

14888 Opti Green
*, * SSA
18. Sofia Forsberg
*

20775 Opti Green
*, * Annapolis Yacht Club
19. Hudson Stewart
*

16070 Opti Green
*, * TAYC
20. Charlotte Hugo
*

18664 Opti Green
*, * Annapolis Yacht Club
21. Eliot Mack
*

0001 Opti Green
*, * MRYC
22. Daniel Draper
*

9399 Opti Green
*, * Annapolis Yacht Club
 


Opti Red
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Julia Kozlowski
*

15765 Opti Red
*, * BCSC
2. Maggie Mohler
*

18046 Opti Red
*, * Annapolis Yacht Club
3. Nathan Richards
*

6914 Opti Red
*, * TAYC
4. luca webb
*

22852 Opti Red
*, * NERYC
5. Meredith Werblow
*

20628 Opti Red
*, * AYC
6. owen Bott
*

16575 Opti Red
*, * BCSC
7. Nicholas Tollefson
*

19258 Opti Red
*, * AYC
8. Robbie Wilmer
*

20369 Opti Red
*, * Annapolis YC
9. William Lindsley
*

15299 Opti Red
*, * SSA
10. Parker Herman
*

8714 Opti Red
*, * SSA
11. Campbell Conway
*

20811 Opti Red
*, * AYC
12. Ava Arepally
*

20616 Opti Red
*, * TAYC
13. Nathan Jensen
*

20956 Opti Red
*, * NERYC
14. Lilliana webb
*

21294 Opti Red
*, * NERYC
15. Willem DeSimone
*

15924 Opti Red
*, * Tred Avon Yacht Club
16. Jamie Cottage
*

10586 Opti Red
*, * North East River Yacht Club
17. Kyle Reinecke
*

22595 Opti Red
*, * AYC
18. Clare Kammeier
*

12778 Opti Red
*, * Carolyn Kammeier
19. Alexandra Muravyeva
*

8484 Opti Red
*, * North East River Yacht Club
 


Opti White
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Flora Cole
*

15446 Opti White
*, * SSA
2. Eli Waltz
*

15222 Opti White
*, * Severn Sailing Association
3. Spencer Bruning
*

17630 Opti White
*, * Baltimore County Sailing Center
4. Jake Beaver
*

16186 Opti White
*, * SSA
5. Robbie Herzog
*

19552 Opti White
*, * Severn Sailing Association
6. Amelon Rule
*

20662 Opti White
*, * HRRT
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network