Adult Laser
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Karen Alt

187973 Adult Laser *, * CYC
2. Robb Maxwell

169593 Adult Laser *, * None
3. Jack Cabell

187977 Adult Laser *, * FBYC
4. Thomas Sitzmann

207152 Adult Laser *, * Sail1Design
5. Ken Davis

174215 Adult Laser *, * TAYC
6. James Golden

210869 Adult Laser *, * Annapolis Yacht Club
 


Albacore
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Bryan Bay
Sophie Taczak
7456 Albacore *, * West River Sailing Club
2. Marty Hublitz
Johana Rodriguez
SailFaster 8124 Albacore *, * Prsa
3. Michael Heinsdorf
Eva Hogan
Etude 8125 Albacore *, * Potomac River Sailing Association
4. Nicholas Allen
Marisa Allen
Mega Woof 6434 Albacore *, * PRSA
5. Edward Will
Celeste Karpow
Cooler Runnings 8122 Albacore *, * PRSA
6. Barney Harris
Ernest Ayukawa
Deplorable USA 8258 Albacore *, * PRSA & WRSC
7. Marty Minot
Jordan Minot
Tonno Veloce' 7971 Albacore *, * Miles River YC
 


Comet
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. wick dudley
Beth Pinder
Samurai 2908 Comet *, * Corsica river
2. Arthur Silcox
Teri Nilsen
Manu Iki 4069 Comet *, * Corsica River YC
3. Jon Burnham
Chaz Burnham
sharkbait 3932 Comet *, * cooper river yacht club
4. Dan CURRAN
Ellie McCarron
4104 Comet *, * Riverton
5. Pat Curran
Whitney Tagliavini
4103 Comet *, * Riverton YC
 


Junior Club 420
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. JT Lizewski
Katie Yut
7791 Junior Club 420 *, * MRYC
2. skylor sweet
isabella Webb
n/a 7289 Junior Club 420 *, * NERYC
3. Zander King
Molly roden
5964 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
4. William Wrightson
Liam Edgell
3311 Junior Club 420 *, * TAYC
5. Ian Ronald
Lachlan Hooper
5825 Junior Club 420 *, * NERYC
6. Isabela Hillmann
Vincent Dyer
6914 Junior Club 420 *, * Hillmann
7. Ava Cornell
Madeline Amthor
7681 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
8. Matt Budington
Linnea Forsberg
8580 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
9. Nick Budington
Anna Grolleman
8579 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
10. Tehya Gaines
Hannah Davis
5063 Junior Club 420 *, * Sailing Center Chesapeake
11. Sterling Maggard
Jonathan Stevenson
4143 Junior Club 420 *, * Sailing Center Chesapeake
12. Andrew Tollefson
Graham Richards
4769 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
13. George Carty
Ryan Tatelbaum
AYC4 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
14. Marguerite Lejeune
Wade Anthony
3733 Junior Club 420 *, * RHYC
15. Will Friedell
Asha Meyers
Asha Meyers
Asha Meyers
AYC2 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
16. Ava Farley
Ty Ryan
C420 7838 Junior Club 420 *, * SSA
17. Chase Conway
Zoe Hoctor
8075 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
18. Jimmy Flake
John Tilton
JimmyJohns 5889 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
19. Mae Wallace Angus
Eleanor Patterson
3196 Junior Club 420 *, * FBYC
20. Walker Angus
Henry Ciszewski
8582 Junior Club 420 *, * FBYC
21. Hartley Cooper
Coard Benson
4768 Junior Club 420 *, * TAYC
22. Corbin Voorhees
Chris McCollum
Annapolis Yacht Club boats AYC 5 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
23. Cornelia McDowell
Olivia Gilmore
319 Junior Club 420 *, * Fishing Bay Yacht Club
24. Josiah Chase
Isabella Fadullon
7603 Junior Club 420 *, * AYC
25. William Donald
Malcom Morris-Berlin
AYC 3 Junior Club 420 *, * Annapolis Yacht Club
26. Colin Ward
Madi Norris
1375 Junior Club 420 *, * TAYC
27. Olivia Sowa
Audrey Commerford
7535 Junior Club 420 *, * NERYC
 


Junior Laser Radial
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Chase Brewer

Laser 209333 Junior Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
2. Griffin Richardson

189792 Junior Laser Radial *, * SSA
3. SarahGrace Clifton

157851 Junior Laser Radial *, * SSA
4. Thomas Sitzmann

Cam Neely USA-1578 Junior Laser Radial *, * Sail1Design
5. Jennifer Permenter

201217 Junior Laser Radial *, * Big Blue Sailing Academy
6. Jon Jon Weed

USA 184454 Junior Laser Radial *, * Annapolis Yacht Club
7. Jack O'Donnell

44 Junior Laser Radial *, * TAYC
8. Logan Hayes

200622 Junior Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
9. Robert Shand

4848 Junior Laser Radial *, * NERYC
10. Lucy Paskoff

175212 Junior Laser Radial *, * Sailing Center Chesapeake
11. Daniel Unangst

171223 Junior Laser Radial *, * SCC
12. Joshua Bendura

190238 Junior Laser Radial *, * FBYC
13. Jordan Bendura

208760 Junior Laser Radial *, * FBYC
14. Alex Adams

158770 Junior Laser Radial *, * Annapolis Yacht Club
15. Brooke Bogdan

211538 Junior Laser Radial *, * NERYC
16. Henry J Meiser

Laser 194551 Junior Laser Radial *, * SCC
17. Andrew Ciszewski

166915 Junior Laser Radial *, * fishing Bay Yacht Club
18. Robby Meek

200404 Junior Laser Radial *, * SSA
19. Robert Mullikin

145418 Junior Laser Radial *, * MRYC
20. Brandon Kealy

187763 Junior Laser Radial *, * MRYC
21. James Cottage

132899 Junior Laser Radial *, * North East River Yacht Club
22. Hayden Gibbons-Neff

200403 Junior Laser Radial *, * TAYC
23. Joshua Almany

191980 Junior Laser Radial *, * Fishing Bay Yacht Club
 


Opti
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Beylen Gode

19788 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
2. Madeleine Garrett

Running Wild 18363 Opti Blue *, * Fishing Bay Yacht Club
3. Luca DeSimone

21073 Opti Blue *, * Tred Avon Yacht Club
4. Alders Kulynych-Irvin

Sea Salt 17649 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
5. Conor Mastromarco

Gael Force 20367 Opti Blue *, * Annapolis yacht club
6. Kayla Roper

21782 Opti Blue *, * FBYC
7. Michael Yost

21360 Opti Blue *, * MRYC
8. Amelon Rule

20662 Opti Blue *, * HRRT
9. Hudson Stewart

Triton 16070 Opti Blue *, * Tred Avon Yacht Club
10. Noah Wensell

Mojo 21798 Opti Blue *, * FBYC
11. Olivia Calvanese

17783 Opti Blue *, * SSA
12. Grayson Gibbons-Neff

14357 Opti Blue *, * TAYC
13. John Paul Kadunc

The Illuminopti 12923 Opti Blue *, * Fishing Bay Yacht Club
14. Christopher Draper

22667 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
15. Guy Franklin

TNT 17424 Opti Red *, * FBYC
16. luca webb

n/a 22852 Opti Red *, * NERYC
17. Audrey Permenter

21260 Opti Red *, * Norfolk Yacht & Country Club
18. Owen MacWilliams

18948 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
19. Nicholas Tollefson

19258 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
20. Kyle Reinecke

22595 Opti Red *, * AYC
21. Ava Arepally

Seaglass 20616 Opti Red *, * TAYC
22. Nathan Richards

18241 Opti Red *, * TAYC
23. Charlotte Brody

714 Opti Red *, * TAYC
24. EJ Brody

18961 Opti Red *, * tayc
25. Charlotte Staas

No Name 22112 Opti Red *, * Fishing Bay Yacht Club
26. Willem DeSimone

15924 Opti Red *, * Tred Avon Yacht Club
27. Nathan Jensen

20956 Opti Red *, * NERYC
28. R. Patrick Gallagher

Orca 14888 Opti Red *, * TAYC
29. Nicholas Savage

20537 Opti Red *, * GIYS
30. Georgia Wensell

Savvy 9752 Opti Red *, * FBYC
31. Robbie Wilmer

20369 Opti Red *, * Annapolis YC
32. Maggie Mohler

19821 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
33. Lizzy Scales

Fireball 10641 Opti White *, * SSA
34. Annie Sitzmann

USA-22796 Opti White *, * Sail1Design
35. Cal King

Wild Hare 19147 Opti White *, * Fishing Bay Yacht Club
36. Flora Cole

Queen of Hearts 15446 Opti White *, * SSA
37. Jake Beaver

Lil Bang Bang 16186 Opti White *, * SSA
38. Thomas Christiansen

11630 Opti White *, * MRYC
39. Clarke Garrett

Dragon Run 18459 Opti White *, * Fishing Bay Yacht Club
 


Opti Green
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Dylan Scales

Bluejay 12318 Opti Green *, * SSA
2. Andrew Shingledecker

Arrowhead 13186 Opti Green *, * SSA
3. Liam Chapman

Nautical Miles 8288 Opti Green *, * MRYC
4. Amelia Tatelbaum

1 Opti Green *, * SSA
5. Keon Otmishi

18408 Opti Green *, * MRYC
6. Parker Corson

17412 Opti Green *, * TAYC
7. Caroline Corson

11842 Opti Green *, * TAYC
8. Philip Thompson

Kabaam 9411 Opti Green *, * Annapolis YC
9. Mary Calvert Patterson

Three's a CharmMM 12181 Opti Green *, * FBYC
10. Robert Carey, Jr.

Honey Badger 19320 Opti Green *, * TAYC
11. Sam De Los Reyes

18485 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
12. Caroline Carey

C-Monster 18996 Opti Green *, * TAYC
13. Reese Bonney

Tribal Treasures 6195 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
14. Quinn Bonney

Queen of the Tribe 20628 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
15. William Rosenthal

9550 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
16. Ben Gendell

21629 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
17. Alex Cheyne

Comet 15054 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
18. Tommy McGeady

OptiCool Illusion 8729 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
19. Chase Olavsrud

Penalty Box 6497 Opti Green *, * TAYC
20. Devin Roper

16293 Opti Green *, * FBYC
21. Sofia Forsberg

Hellroaring 20775 Opti Green *, * Annapolis
22. Dawson Cooper

Sea Bird 19067 Opti Green *, * TAYC
23. Saoirse Taylor

Gigi 21860 Opti Green *, * MRYC
24. Alden Gibbons-Neff

12215 Opti Green *, * TAYC
25. Charlotte Hugo

18664 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
26. Daniel Draper

Nesquik 9399 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
27. Elliot Anderson Jr

18469 Opti Green *, * Tired Avon Yacht Club
28. Will Mohler

SailFish 8794 Opti Green *, * Annapolis Yacht Club
 


Penguin
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Tait McCarthy
Finn McCarthy
Mumble 963 Penguin *, * TAYC
2. William Lawson
Colette Preis
Family Ties 9677 Penguin *, * Severn Sailing Association
3. Charles Krafft
Donna McKenzie
Wooden Bucket 9478 Penguin *, * SSA
4. Bill Lane
Katrina Greer
Cheshire Cat 9140 Penguin *, * CBYC/TAYC
5. Jonathan Bartlett
Annie Bartlett
Rex 9660 Penguin *, * Annapolis Yacht Club
6. Martin Krafft
Cairn Krafft
Grey Bucket 9675 Penguin *, * -
7. jeffrey Cox
Ian and Ellie Cox
Evelyn 9730 Penguin *, * tayc
8. Chris Conway
Campbell Conway
C-Biscuit 9657 Penguin *, * Annapolis Yacht Club
 


Snipe
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Andrew Keane
Kristen Jabanoski
30288 Snipe *, * Quassapaug Sailing Center
2. Arthur Blodgett
Charlie Bess
30473 Snipe *, * LYC Junior Sailing
3. Evan Hoffmann
Marissa Golison
30687 Snipe *, * San Diego Yacht Club
4. ADAM PODBIELSKI
Emilie Lannamann
Wren 17892 Snipe *, * BCYA
5. Zack Kelchner
Kimmie Leonard
29782 Snipe *, * Severn Sailing Association
6. Kristin Mullins
Chris Adriance
26109 Snipe *, * Severn Sailing Association
7. Nikki Bruno
Terry McArdle
30281 Snipe *, * n/a
8. Lisa Pline
Lucas Masiello
She Persisted 31313 Snipe *, * Severn Sailing Assn
9. Gavin OHare
Holly OHare
30629 Snipe *, * Eastport YC