Registrants For
2019 Baltimore County Sailing Center Junior Regatta
Baltimore County Sailing Center

July 11, 2019
45 people have registered for this event

C420
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. skylor sweet
*

7289 C420
*, * NERYC
2. Ian Ronald
*

5825 C420
*, * NERYC
3. Audrey Commerford
*

6437 C420
*, * Sailing Center Chesapeake
4. William Wrightson
*

3311 C420
*, * Tred Avon YC
5. Aiden Bowman
*

3023 C420
*, * Lewes Yacht Club
6. Blake Vogel
*

6987 C420
*, * Baltimore County Sailing Center
7. Nicholas Savage
*

51 C420
*, * GIYS
8. Rachel Delie
*

3021 C420
*, * Lewes Yacht Club
9. Tate Bothner
*

4769 C420
*, * BCSC
10. Reese Meyers
*

BCSC1 C420
*, * BCSC
 


Laser Radial
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Lucy Paskoff
*

175212 Laser Radial
*, * Sailing Center Chesapeake
2. Magnus Weissenberger
*

170331 Laser Radial
*, * GIYS
3. Alex Adams
*

158770 Laser Radial
*, * Annapolis Yacht Club
4. Noah Macielag
*

153375 Laser Radial
*, * RHYC
5. Hayden Gibbons-Neff
*

200403 Laser Radial
*, * TAYC
6. Brooke Bogdan
*

211538 Laser Radial
*, * NERYC
7. Ben Anthony
*

164214 Laser Radial
*, * RHYC
8. Jack Armstrong
*

1 Laser Radial
*, * Rock Hall Yacht Club
9. Emma Kurtz
*

184472 Laser Radial
*, * Rock Hall Yacht Club
10. Jack O'Donnell
*

44 Laser Radial
*, * TAYC
11. Jack McDonnell
*

6 Laser Radial
*, * Gibson Island
 


Opti
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Nathan Jensen
*

20956 Opti
Red
*, * NERYC
2. Jamie Cottage
*

10586 Opti
Red
*, * North East River Yacht Club
3. luca webb
*

22852 Opti
Red
*, * NERYC
4. Ava Arepally
*

20616 Opti
Red
*, * TAYC
5. Grayson Gibbons-Neff
*

15811 Opti
Blue
*, * TAYC
6. Willem DeSimone
*

15924 Opti
Red
*, * Tred Avon Yacht Club
7. Luca DeSimone
*

21073 Opti
Blue
*, * Tred Avon Yacht Club
8. Julia Kozlowski
*

15765 Opti
Red
*, * BCSC
9. Spencer Bruning
*

17630 Opti
White
*, * BCSC
10. Reuben Danyali
*

16361 Opti
Red
*, * Baltimore County Sailing Center
11. Hartley Cooper
*

19067 Opti
Blue
*, * TAYC
12. Alexandra Muravyeva
*

8080 Opti
Red
*, * North East River Yacht Club
13. Vladimir Muravyev
*

8814 Opti
Blue
*, * North East River Yacht Club
14. Tatiana Marcic
*

20891 Opti
Blue
*, * Maryland Yacht Club
15. Owen Bott
*

16575 Opti
Red
*, * Baltimore County Sailing Center
 


Opti Green
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Maddie Deane
*

280 Opti Green
*, * Baltimore County Sailing Association
2. Sam Kurtz
*

1956 Opti Green
*, * Rock Hall Yacht Club
3. mason bothner
*

261 Opti Green
*, * BCSC
4. Jason Merkle
*

732 Opti Green
*, * Bcsc
5. William Dryer
*

11911 Opti Green
*, * BCSC
6. Alex Fallon
*

5 Opti Green
*, * BCSC
7. Lucas Kimball
*

R1 Opti Green
*, * BCSC
8. Jackson Hammock
*

11567 Opti Green
*, * BCSC
9. Brian Bosco
*

8040 Opti Green
*, * BCSC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network