Registrants For
2019 Annual Junior Regatta
West River Sailing Club

July 30, 2019
84 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jack Sieg 7588
C420 / Severn Sailing Association
2. Nash Bailey SSA
C420 / SSA
3. William Donald AYC 4
C420 / Annapolis Yacht Club
4. Christopher McCollum 123
C420 / Annapolis Yacht Club
5. Corbin Voorhees AYC3
C420 / Annapolis yacht club
6. Josiah Chase 7603
C420 / AYC
7. Reuben Danyali 5525
C420 / Severn Sailing Association
8. George Carty AYC2
C420 / Annapolis Yacht Club
9. Olivia Sowa 7535
C420 / NERYC
10. skylor sweet 7289
C420 / neryc
11. Ian Ronald 5825
C420 / NERYC
12. Marguerite Lejeune 3733
C420 / RHYC
13. William Wrightson 3311
C420 / Tred Avon YC
14. Liam Edgell 3311
C420 / TAYC
15. Morgan & Maddison Carew 1
C420 / Severn Sailing Association
16. Vaughan Hood 7704
C420 / Severn Sailing Association
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jon Jon Weed USA 184454
Laser Radial / Annapolis Yacht Club
2. Magnus Weissenberger 170331
Laser Radial / GIYS
3. Michael Grube 193990
Laser Radial / West River Sailing Club
4. Matthew Grube 18
Laser Radial / West River Sailing Club
5. James Cottage 4848
Laser Radial / North East River Yacht Club
6. Alex Adams 158770
Laser Radial / Annapolis Yacht CLub
7. Jackson Park 88
Laser Radial / AYC
8. Ben Anthony 164214
Laser Radial / RHYC
9. Philip Ralph 205406
Laser Radial / TAYC
10. Lucy Paskoff 175212
Laser Radial / Sailing Center Chesapeake
11. Tyler Egeli 171223
Laser Radial / Sailing Center Chesapeake
12. Hayden Gibbons-Neff 200403
Laser Radial / TAYC
13. Noah Macielag 153375
Laser Radial / RHYC
14. Cole Canuel 000
Laser Radial / Annapolis Yacht Club
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jake Beaver 16186
Opti / White SSA
2. Mason Cook 6154
Opti / Blue Annapolis Yacht Club
3. Owen MacWilliams 18948
Opti / Red Annapolis Yacht Club
4. Campbell Conway 20811
Opti / Red Annapolis Yacht Club
5. Christopher Draper 22667
Opti / Blue Annapolis Yacht Club
6. Nicholas Savage 20537
Opti / Red GIYS
7. Kyle Reinecke 22595
Opti / Red AYC
8. Nathan Jensen 20956
Opti / Red NERYC
9. Lilliana webb 21294
Opti / Red NERYC
10. luca webb 22852
Opti / Red NERYC
11. Luca DeSimone 21073
Opti / Blue Tred Avon Yacht Club
12. Willem DeSimone 15924
Opti / Red Tred Avon Yacht Club
13. Ava Arepally 20616
Opti / Red TAYC
14. Lizzy Scales 10641
Opti / White SSA
15. Parker herman 8714
Opti / Red SSA
16. Flora Cole 15446
Opti / White SSA
17. Hartley Cooper 19067
Opti / Blue TAYC
18. Conor Mastromarco 20367
Opti / Blue Annapolis Yacht Club
19. Hudson Stewart 16070
Opti / Blue TAYC
20. Trey Burman 20770
Opti / Blue SSA
21. Grayson Gibbons-Neff 15811
Opti / Blue TAYC
22. Alders Kulynych-Irvin 17649
Opti / Blue Annapolis Yacht Club
23. Ashton Perkins 22229
Opti / White SSA
24. Maggie Mohler 19821
Opti / Red Annapolis yacht club
25. Charlotte Brody 714
Opti / Red TAYC
26. Robbie Wilmer 20369
Opti / Red Annapolis YC
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Caroline Carey 18996
Opti Green / TAYC
2. Robert Carey 19320
Opti Green / TAYC
3. ELIZA JANE SETZFAND 0000
Opti Green / WRSC
4. Alex Cheyne 15054
Opti Green / Annapolis Yacht Club
5. Sadie Buckingham 0101
Opti Green / West River Sailing Club
6. Daniel Draper 9399
Opti Green / Annapolis Yacht Club
7. William Rosenthal 9550
Opti Green / Annapolis Yacht Club
8. Halsey Carter 16064
Opti Green / Annapolis Yacht Club
9. Sam De Los Reyes 18485
Opti Green / Annapolis Yacht club
10. Tommy McGeady 8729
Opti Green / Annapolis Yacht Club
11. Dylan Scales 12318
Opti Green / SSA
12. Dawson Cooper 19067
Opti Green / TAYC
13. Casey Burman 16559
Opti Green / SSA
14. James O’Leary 666
Opti Green / YCCSC
15. Elliott Leppert 9609
Opti Green / TAYC
16. Chase Olavsrud 6497
Opti Green / Tred Avon Yacht Club
17. Alden Gibbons-Neff 12215
Opti Green / TAYC
18. Ben Gendell 14931
Opti Green / Annapolis Yacht Club
19. Caroline Perkins 19416
Opti Green / SSA
20. Parker Corson 17412
Opti Green / TAYC
21. Caroline Corson 11842
Opti Green / TAYC
22. Louisa Kalinski 11218
Opti Green / TAYC
23. Hayden Medick Crump 1111
Opti Green / Blue West River Sailing Club
24. Charlotte Hugo 18664
Opti Green / annapolis Yacht Club
25. Mary Govan 17
Opti Green / WRSC
26. Andrew Shingledecker 13186
Opti Green / Severn Sailing Association
27. Charlie Govan 00
Opti Green / WRSC
28. Esme Dawson 12121212
Opti Green / WRSC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network