Registrants For
2019 Junior Olympic Sailing Festival - Macatawa
Macatawa Bay Yacht club

October 05-06, 2019
41 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Caroline Grin 308 Elizabeth Grin
C420 / Little Traverse Yacht Club
2. Greta Traver 1106 Amelia Traver
C420 / Macatawa Bay Yacht Club
3. Keegan Beyer GH 8 Corbin Houseman
C420 / Macatawa Bay Yacht Club
4. Jacey Merkle 8570 Will Ayers
C420 / Saugatuck yacht club
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ashley Mueller 175090
Laser Radial / BMRT
2. Joseph Qualtier 214589
Laser Radial / Columbia Yacht Club
3. Luke Ackerman 6157
Laser Radial / Lake Forest
4. Henry Scholz USA192902
Laser Radial / Lake Forest Sailing
5. Tristan McDonald 187381
Laser Radial / Lake Forest Sailing
6. Isaac Martinez 2000
Laser Radial / Lake Forest Sailing Club
7. Zachary Beyer 187387 GER
Laser Radial / Macatawa Bay Yacht Club
8. Matthew Elliott 116810
Laser Radial / Pontiac Yacht Club
9. Emily Pytell 196117
Laser Radial / Pontiac Yacht Club
10. Jackson MacNaughton 198359
Laser Radial / White Lake Yacht Club
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Addison Kimmel USA 21110
Optimist / Blue Bayview Yacht Club
2. Jack Riley 20508
Optimist / Blue Bayview Yacht Club
3. cooper Riley 19754
Optimist / White Bayview Yacht Club
4. Eveylyn Young 19772
Optimist / Blue Bayview Yacht Club
5. Alex Young 20364
Optimist / White Bayview Yacht Club
6. Alex Mueller 21805
Optimist / Blue BMRT
7. Aidan Bugeja 20327
Optimist / Red BYC
8. Mason Keane 20841
Optimist / White Lake Forest Sailing
9. Avery Keane 16458
Optimist / White Lake Forest Sailing
10. Alexander Ranker 17358
Optimist / Red Lake Forest Sailing
11. Matthew Ranker 21529
Optimist / Red Lake Forest Sailing
12. Edward Bower 22370
Optimist / Blue Lake Forest Sailing
13. Madison Rode 13595
Optimist / Blue Lake Forest Yacht Club
14. Grayden Mott 22698
Optimist / Blue LGYC / BMRT
15. Anders Traver 14254
Optimist / Blue Macatawa Bay Yacht Club
16. LJ Nykamp 18648
Optimist / Blue Macatawa Bay Yacht Club
17. Matthew TeVelde 10610
Optimist / Blue MBJA
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Julian Hosek USA 20193
Optimist Green / Columbia Sailing School
2. Duke Diep 21217
Optimist Green / Columbia Yacht Club
3. Jacques Dugas 19060
Optimist Green / Columbia Yacht Club
4. Jens Dugas 18053
Optimist Green / Columbia Yacht Club
5. Kate McDonald 22065
Optimist Green / Columbia Yacht Club
6. Shane Benson 21747
Optimist Green / Lake Forest Sailing
7. Jack Carter 21684
Optimist Green / Lake Forest Sailing
8. Moses Demis 12580
Optimist Green / Maxinkuckee Yacht Club
9. Robert Pytell 9065
Optimist Green / Pontiac Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network