Registrants For
Inland Lakes Regatta Championship

October 26-27, 2019
70 people have registered for this event

C420 non-Spinnaker
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Blake March
*
SAYC 7 C420 non-Spinnaker / / 0 10/06/2019
2. Charlie Lawrence
*
Florida Yacht Club FYC 16 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
3. Jakob Armitage
*
Dunedin 87 C420 non-Spinnaker / / 0 10/24/2019
4. Beatriz Newland
*
LEYSF 8 C420 non-Spinnaker / / 0 10/24/2019
5. Nicholas Silvestro
*
DYSA 18 C420 non-Spinnaker / / 0 10/22/2019
6. Kyle Funderburk
*
DYSA 82 C420 non-Spinnaker / / 0 10/20/2019
7. Nick Burske
*
LEYSF 2 C420 non-Spinnaker / / 0 10/24/2019
8. Augustus Gardner
*
SAYC 11 C420 non-Spinnaker / / 0 10/17/2019
9. Drew Dryden
*
LEYSA 6 C420 non-Spinnaker / / 0 10/15/2019
10. Bobby Newland
*
LEYSF 12 C420 non-Spinnaker / / 0 10/15/2019
11. Joshua Spierre
*
Florida Yacht Club FYC 1 C420 non-Spinnaker / / 0 10/23/2019
12. Alex Patangan
*
FYC FYC 9 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
13. Ethan Snyder
*
Saint Augustine Yacht Club 10 C420 non-Spinnaker / / 0 10/21/2019
14. Kai Priester
*
SAYC 42 C420 non-Spinnaker / / 0 10/14/2019
15. Scott Busey
*
FYC FYC 17 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
16. Ruth Pearl
*
Lake Eustis Sailing Club 30 C420 non-Spinnaker / / 0 10/11/2019
17. Bridget Monahan
*
FYC FYC 15 C420 non-Spinnaker / / 0 10/21/2019
18. William weinbecker
*
Florida Yacht Club FYC 13 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
19. alice leroux
*
KatyLyn Daniel
Halifax Youth Sailing Daytona Beach 3 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
20. Dylan Kling
*
Lake Eustis 33 C420 non-Spinnaker / / 0 10/23/2019
21. Rachel Weiss
*
HYS 28 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
22. Lauryn Daniel
*
Hys 88 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
23. Colin Molnar
*
Halifax Sailing Association 48 C420 non-Spinnaker / / 0 10/16/2019
24. Nolan Evans
*
Lake Eustis Sailing Club 37 C420 non-Spinnaker / / 0 10/23/2019
25. Parker Hoeft
*
LEYSF 80 C420 non-Spinnaker / / 0 10/14/2019
 


Laser Radial
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Daniel Martin
*
Halifax sailing association 143304 Laser Radial / / 0 10/16/2019
2. Ethan Brockman
*
Florida Yacht Club 4263 Laser Radial / / 0 10/17/2019
3. Nolan Orlando
*
Halafax Youth Sailing 19 Laser Radial / / 0 10/16/2019
4. Brodie Hausman
*
MRPF 200564 Laser Radial / / 0 10/21/2019
 


OPen Bic
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Siena Branch
*
Halifax Youth Sailing 9078 OPen Bic / / 0 10/17/2019
2. Anna Jacobson
*
TYCC 8413 OPen Bic / / 0 10/15/2019
3. Maxime Cristofari-Little
*
Lake Eustis youth sailing Foundation 8994 OPen Bic / / 0 10/24/2019
4. Selah Pearl
*
Lake Eustis Sailing Club 8974 OPen Bic / / 0 10/11/2019
5. Jaden Elliott
*
Lake Eustis Youth Sailing Foundation 9114 OPen Bic / / 0 10/11/2019
 


Optimist
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Maya Jones
*
The Florida Yacht Club 10675 Optimist / Red / 0 10/16/2019
2. Kate Arthur
*
Tycc 15299 Optimist / Blue / 0 10/24/2019
3. Anna Andert
*
LESC 22603 Optimist / Blue / 0 09/11/2019
4. Maija Andert
*
LESC 403 Optimist / Blue / 0 09/11/2019
5. Nevie Collins
*
FYC 13774 Optimist / White / 0 10/15/2019
6. River Keysers
*
SAYC 20188 Optimist / Red / 0 10/20/2019
7. Charles McGucken
*
TYCC 17813 Optimist / Blue / 0 10/15/2019
8. Charles Sweeney
*
SAYC 20681 Optimist / Blue / 0 10/13/2019
9. Everett Williams
*
Clermont Sailing Center 12614 Optimist / White / 0 10/24/2019
10. Mcrae Busey
*
Florida Yacht Club 177 Optimist / Blue / 0 10/13/2019
11. Regina Rettig
*
MRPF 21845 Optimist / Blue / 0 10/07/2019
12. Jules Alvarez
*
TYCC 12793 Optimist / Blue / 0 10/16/2019
13. Mina Bernthal
*
SAYC 17772 Optimist / Blue / 0 10/16/2019
14. Stella Herford
*
Florida Yacht Club 14949 Optimist / Blue / 0 10/21/2019
15. Isaiah Jones
*
MRPF 21846 Optimist / Blue / 0 10/11/2019
 


Optimist Green
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Evyn Stoever
*
SAYC 155 Optimist Green / / 0 10/25/2019
2. Marley Stoever
*
SAYC 12614G Optimist Green / / 0 10/25/2019
3. Keegan Skipper
*
St Augustine Yacht Club 19592 Optimist Green / / 0 10/20/2019
4. Taylor Pelchat
*
SAYC 99 Optimist Green / / 0 10/25/2019
5. Connor Orlando
*
Halafax Youth Sailing 114244 Optimist Green / / 0 10/16/2019
6. Chase Wash
*
Tampa Yacht and Country Club 12708 Optimist Green / / 0 10/23/2019
7. Natalie McGehee
*
FYC U4 Optimist Green / / 0 10/16/2019
8. Jaclyn (Jaci) Grannis
*
SAYC 77 Optimist Green / / 0 10/17/2019
9. Noah Everson
*
St. Augustine Yacht Club 20647 Optimist Green / / 0 10/24/2019
10. Caden Pirner
*
The Florida yacht club 10007 Optimist Green / / 0 10/15/2019
11. Maks Caudill
*
Saint Augustine Yacht Club 97 Optimist Green / / 0 10/24/2019
12. Duncan Graham
*
Saint Augustine Yacht Club 33 Optimist Green / / 0 10/21/2019
13. Desmond Valdes, III
*
St. Augustine Yacht Club 22 Optimist Green / / 0 10/24/2019
14. Emma Maroney
*
SAYC 144 Optimist Green / / 0 10/26/2019
15. Arthur Daughtrey-Lopez
*
LESC 11938 Optimist Green / / 0 10/07/2019
16. Brendan Leonard
*
St. Augustine Yacht Club 89 Optimist Green / / 0 10/21/2019
17. Ella Levy
*
St Augustine Yacht Club 73 Optimist Green / / 0 10/21/2019
18. Roy McCraw
*
Tampa Yacht and Country Club 1022 Optimist Green / / 0 10/16/2019
19. Maylin Myers
*
FYC 8979 Optimist Green / / 0 10/16/2019
20. Kai Bernthal
*
SAYC 18599 Optimist Green / / 0 10/16/2019
21. Owen Camp
*
St Augustine Yacht Club 10905 Optimist Green / / 0 10/16/2019
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2019 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network