Registrants For
Inland Lakes Regatta Championship

October 26-27, 2019
70 people have registered for this event

C420 non-Spinnaker
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Blake March
*

[Pending]
7 C420 non-Spinnaker
*, * SAYC
2. Ruth Pearl
*

[Pending]
30 C420 non-Spinnaker
*, * Lake Eustis Sailing Club
3. Kai Priester
*

[Pending]
42 C420 non-Spinnaker
*, * SAYC
4. Parker Hoeft
*

[Pending]
80 C420 non-Spinnaker
*, * LEYSF
5. Drew Dryden
*

[Pending]
6 C420 non-Spinnaker
*, * LEYSA
6. Bobby Newland
*

[Pending]
12 C420 non-Spinnaker
*, * LEYSF
7. Alex Patangan
*

[Pending]
FYC 9 C420 non-Spinnaker
*, * FYC
8. Scott Busey
*

[Pending]
FYC 17 C420 non-Spinnaker
*, * FYC
9. William weinbecker
*

[Pending]
FYC 13 C420 non-Spinnaker
*, * Florida Yacht Club
10. alice leroux
*
KatyLyn Daniel
3 C420 non-Spinnaker
*, * Halifax Youth Sailing Daytona Beach
11. Rachel Weiss
*

[Pending]
28 C420 non-Spinnaker
*, * HYS
12. Lauryn Daniel
*

[Pending]
88 C420 non-Spinnaker
*, * Hys
13. Colin Molnar
*

[Pending]
48 C420 non-Spinnaker
*, * Halifax Sailing Association
14. Charlie Lawrence
*

[Pending]
FYC 16 C420 non-Spinnaker
*, * Florida Yacht Club
15. Augustus Gardner
*

[Pending]
11 C420 non-Spinnaker
*, * SAYC
16. Kyle Funderburk
*

[Pending]
82 C420 non-Spinnaker
*, * DYSA
17. Ethan Snyder
*

[Pending]
10 C420 non-Spinnaker
*, * Saint Augustine Yacht Club
18. Bridget Monahan
*

[Pending]
FYC 15 C420 non-Spinnaker
*, * FYC
19. Nicholas Silvestro
*

[Pending]
18 C420 non-Spinnaker
*, * DYSA
20. Joshua Spierre
*

[Pending]
FYC 1 C420 non-Spinnaker
*, * Florida Yacht Club
21. Dylan Kling
*

33 C420 non-Spinnaker
*, * Lake Eustis
22. Nolan Evans
*

[Pending]
37 C420 non-Spinnaker
*, * Lake Eustis Sailing Club
23. Jakob Armitage
*

[Pending]
87 C420 non-Spinnaker
*, * Dunedin
24. Beatriz Newland
*

[Pending]
8 C420 non-Spinnaker
*, * LEYSF
25. Nick Burske
*

[Pending]
2 C420 non-Spinnaker
*, * LEYSF
 


Laser Radial
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Nolan Orlando
*

19 Laser Radial
*, * Halafax Youth Sailing
2. Daniel Martin
*

143304 Laser Radial
*, * Halifax sailing association
3. Ethan Brockman
*

[Pending]
4263 Laser Radial
*, * Florida Yacht Club
4. Brodie Hausman
*

200564 Laser Radial
*, * MRPF
 


OPen Bic
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Selah Pearl
*

8974 OPen Bic
*, * Lake Eustis Sailing Club
2. Jaden Elliott
*

9114 OPen Bic
*, * Lake Eustis Youth Sailing Foundation
3. Anna Jacobson
*

8413 OPen Bic
*, * TYCC
4. Siena Branch
*

9078 OPen Bic
*, * Halifax Youth Sailing
5. Maxime Cristofari-Little
*

8994 OPen Bic
*, * Lake Eustis youth sailing Foundation
 


Optimist
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Anna Andert
*

22603 Optimist
Blue
*, * LESC
2. Maija Andert
*

403 Optimist
Blue
*, * LESC
3. Regina Rettig
*

21845 Optimist
Blue
*, * MRPF
4. Isaiah Jones
*

21846 Optimist
Blue
*, * MRPF
5. Charles Sweeney
*

20681 Optimist
Blue
*, * SAYC
6. Mcrae Busey
*

177 Optimist
Blue
*, * Florida Yacht Club
7. Nevie Collins
*

13774 Optimist
White
*, * FYC
8. Charles McGucken
*

17813 Optimist
Blue
*, * TYCC
9. Jules Alvarez
*

12793 Optimist
Blue
*, * TYCC
10. Mina Bernthal
*

17772 Optimist
Blue
*, * SAYC
11. Maya Jones
*

10675 Optimist
Red
*, * The Florida Yacht Club
12. River Keysers
*

20188 Optimist
Red
*, * SAYC
13. Stella Herford
*

14949 Optimist
Blue
*, * Florida Yacht Club
14. Kate Arthur
*

15299 Optimist
Blue
*, * Tycc
15. Everett Williams
*

12614 Optimist
White
*, * Clermont Sailing Center
 


Optimist Green
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Arthur Daughtrey-Lopez
*

11938 Optimist Green
*, * LESC
2. Caden Pirner
*

10007 Optimist Green
*, * The Florida yacht club
3. Roy McCraw
*

1022 Optimist Green
*, * Tampa Yacht and Country Club
4. Maylin Myers
*

8979 Optimist Green
*, * FYC
5. Kai Bernthal
*

18599 Optimist Green
*, * SAYC
6. Owen Camp
*

10905 Optimist Green
*, * St Augustine Yacht Club
7. Connor Orlando
*

114244 Optimist Green
*, * Halafax Youth Sailing
8. Natalie McGehee
*

U4 Optimist Green
*, * FYC
9. Jaclyn (Jaci) Grannis
*

77 Optimist Green
*, * SAYC
10. Keegan Skipper
*

19592 Optimist Green
*, * St Augustine Yacht Club
11. Duncan Graham
*

33 Optimist Green
*, * Saint Augustine Yacht Club
12. Brendan Leonard
*

89 Optimist Green
*, * St. Augustine Yacht Club
13. Ella Levy
*

73 Optimist Green
*, * St Augustine Yacht Club
14. Chase Wash
*

12708 Optimist Green
*, * Tampa Yacht and Country Club
15. Noah Everson
*

20647 Optimist Green
*, * St. Augustine Yacht Club
16. Maks Caudill
*

97 Optimist Green
*, * Saint Augustine Yacht Club
17. Desmond Valdes, III
*

22 Optimist Green
*, * St. Augustine Yacht Club
18. Evyn Stoever
*

155 Optimist Green
*, * SAYC
19. Marley Stoever
*

12614G Optimist Green
*, * SAYC
20. Taylor Pelchat
*

99 Optimist Green
*, * SAYC
21. Emma Maroney
*

144 Optimist Green
*, * SAYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network