Registrants For
The 16th Annual Xtreme Regatta July 13 and 14, 2020 Hosted by the Oshkosh Yacht Club on Lake Winnebago

July 13-14, 2020
51 people have registered for this event

X Boat
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Maria Castle J-25
X Boat / Oshkosh
2. Charlie Bruss X35
X Boat / Pine Lake
3. Henry Ackley X 31
X Boat / Pine
4. Alex Mueller B28
X Boat / LBYC
5. Sydney Urben B215
X Boat / LBYC
6. IAN MCCLENATHAN D-51
X Boat / Delavan Lake Yacht Club
7. Caroline LeRoy B-14
X Boat / LBYC
8. Isabelle Rietz B5
X Boat / Beulah
9. Brian Zettlemoyer B-20
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
10. Elise Brandt B-25
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
11. Bri Bohman N32
X Boat / Nagawicka Lake Yacht Club
12. Ella Schieble V-31
X Boat / Pewaukee
13. Reed Alness D527
X Boat / DLYC
14. Callie Smith B-30
X Boat / Lake Beulah
15. Jackson Walker 00-144
X Boat / LaBelle Yacht Club
16. Paxton Denton OO-923
X Boat / LaBelle
17. Anneliese Le Roy B-8
X Boat / LBYC
18. Cole Thompson NO 5
X Boat / North Lake
19. Riley Jensen NO-321
X Boat / North Lake Yacht Club
20. Jacob Bowman J1
X Boat / Oshkosh
21. Ethan Bowman J14
X Boat / Oshkosh
22. Leah Johnson NO-23
X Boat / North Lake YC
23. CHARLIE ALLEN V-61
X Boat / Pewaukee Yacht Club
24. Meredith Weston J 20
X Boat / Oshkosh Yacht Club
25. Hunter Ott A-617
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
26. Grady Strothman I-9
X Boat / Lake Geneva
27. Skyler Swearingen D8
X Boat / Delavan Lake Yacht Club
28. Matt Nigel N45
X Boat / NLYC
29. Kaeli Bohman N11
X Boat / Nagawicka Lake Yacht Club
30. Harry Hirschberg J-151
X Boat / Oshkosh Yacht Club
31. Judah Victor J35
X Boat / Oshkosh
32. Ben Byczek J-005
X Boat / Oshkosh Yacht Club
33. Graham Hetzler D30
X Boat / Delavan Lake Yacht Club
34. John Lieber V95
X Boat / Pewaukee
35. Collin Krempien J 32
X Boat / Oshkosh Yacht Club
36. Cole Schweda V-10
X Boat / Pewaukee
37. Justin Heimsch A-15
X Boat / CLYC
38. Emmett Clair D21
X Boat / DLYC
39. Fritz Simon V-213
X Boat / Pewaukee Yacht Club
40. Kate Lynn Silver Linin
X Boat / Oshkosh
41. Brianna Klotz 11
X Boat / Oshkosh Yacht Club
42. Charlie Eckert A-13
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
43. Sam Eckert A-136
X Boat / Cedar Lake Yacht Club
44. ELIZABETH ALLEN V-161
X Boat / Pewaukee Yacht Club
45. Grace Toney J13
X Boat / Oshkosh Yacht Club
46. Jack Steiner X41
X Boat / PLYC
47. Caden Harrison J3
X Boat / Oshkosh Yacht Club
48. Finn Burdick I 45
X Boat / LGYC
49. Jeremiah Bransfield TBD
X Boat / Delavan Lake Yacht Club
50. Macy Neudorff B15
X Boat / Lake Beulah Yacht Club
51. Austin Barkow A-25
X Boat / CLYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network