Registrants For
The 16th Annual Xtreme Regatta
July 13 and 14, 2020
Hosted by the Oshkosh Yacht Club on Lake Winnebago
July 13-14, 2020
57 people have registered for this event
X Boat
Skipper
Sail
Crew/Status
Fleet / Division
Yacht Club
1.
Isabelle Rietz
B5
-
X Boat / -
Beulah -
2.
Hunter Ott
A617
-
X Boat / -
Cedar Lake Yacht Club -
3.
Charlie Eckert
A13
-
X Boat / -
Cedar Lake Yacht Club -
4.
Sam Eckert
A136
-
X Boat / -
Cedar Lake Yacht Club -
5.
Austin Barkow
A25
-
X Boat / -
CLYC -
6.
Justin Heimsch
A15
-
X Boat / -
CLYC -
7.
IAN MCCLENATHAN
D51
-
X Boat / -
Delavan Lake Yacht Club -
8.
Jeremiah Bransfield
D39
-
X Boat / -
Delavan Lake Yacht Club -
9.
Skyler Swearingen
D8
-
X Boat / -
Delavan Lake Yacht Club -
10.
Graham Hetzler
D30
-
X Boat / -
Delavan Lake Yacht Club -
11.
Emmett Clair
D21
-
X Boat / -
DLYC -
12.
Reed Alness
D527
-
X Boat / -
DLYC -
13.
Paxton Denton
OO923
-
X Boat / -
LaBelle -
14.
Jackson Walker
OO144
-
X Boat / -
LaBelle Yacht Club -
15.
Sean Mihelich
OO747
-
X Boat / -
Lac Belle Yacht Club -
16.
Callie Smith
B30
-
X Boat / -
Lake Beulah -
17.
Brian Zettlemoyer
B20
-
X Boat / -
Lake Beulah Yacht Club -
18.
Macy Neudorff
B15
-
X Boat / -
Lake Beulah Yacht Club -
19.
Elise Brandt
B25
-
X Boat / -
Lake Beulah Yacht Club -
20.
Chandler Jarecki
B99
-
X Boat / -
Lake Beulah yacht Club -
21.
Grady Strothman
I9
-
X Boat / -
Lake Geneva -
22.
Joe Plummer
I35
-
X Boat / -
Lake Geneva Yatch Club -
23.
Alex Mueller
B28
-
X Boat / -
LBYC -
24.
Caroline LeRoy
B14
-
X Boat / -
LBYC -
25.
Anneliese Le Roy
B8
-
X Boat / -
LBYC -
26.
Sydney Urben
B215
-
X Boat / -
LBYC -
27.
Finn Burdick
I45
-
X Boat / -
LGYC -
28.
Kaeli Bohman
N11
-
X Boat / -
Nagawicka Lake Yacht Club -
29.
Bri Bohman
N32
-
X Boat / -
Nagawicka Lake Yacht Club -
30.
Matt Nigel
N45
-
X Boat / -
NLYC -
31.
Cole Thompson
NO5
-
X Boat / -
North Lake -
32.
Riley Jensen
NO321
-
X Boat / -
North Lake Yacht Club -
33.
Leah Johnson
NO23
-
X Boat / -
North Lake YC -
34.
Maria Castle
J25
-
X Boat / -
Oshkosh -
35.
Jacob Bowman
J1
-
X Boat / -
Oshkosh -
36.
Ethan Bowman
J14
-
X Boat / -
Oshkosh -
37.
Judah Victor
J35
-
X Boat / -
Oshkosh -
38.
Kate Lynn
J12
-
X Boat / -
Oshkosh -
39.
Meredith Weston
J20
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
40.
Harry Hirschberg
J151
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
41.
Caden Harrison
J3
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
42.
Ben Byczek
J005
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
43.
Brianna Klotz
J11
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
44.
Grace Toney
J13
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
45.
Collin Krempien
J32
-
X Boat / -
Oshkosh Yacht Club -
46.
John Lieber
V95
-
X Boat / -
Pewaukee -
47.
Cole Schweda
V10
-
X Boat / -
Pewaukee -
48.
Ella Schieble
V31
-
X Boat / -
Pewaukee -
49.
Fritz Simon
V213
-
X Boat / -
Pewaukee Yacht Club -
50.
CHARLIE ALLEN
V61
-
X Boat / -
Pewaukee Yacht Club -
51.
ELIZABETH ALLEN
V161
-
X Boat / -
Pewaukee Yacht Club -
52.
Quinn Kaiser
V19
-
X Boat / -
Pewaukee Yacht Club -
53.
Kamron Kaiser
V99
-
X Boat / -
Pewaukee Yacht Club -
54.
Henry Ackley
X31
-
X Boat / -
Pine -
55.
Kit Harned
X40
-
X Boat / -
Pine Lake -
56.
Charlie Bruss
X35
-
X Boat / -
Pine Lake -
57.
Jack Steiner
X41
-
X Boat / -
PLYC -