Registrants For
Oxford Regatta One Design - Optimist, Jr. 420 & Jr. Laser Radial
Tred Avon Yacht Club

August 01-02, 2020
72 people have registered for this event

Jr. 420
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Edward Herman

5 Jr. 420 *, * Severn Sailing
2. Ava Farley
Will Harding
4719 Jr. 420 *, * SSA
3. Eli Leopold
Daniel Aaron
4143 Jr. 420 *, * Sailing Center Chesapeake
4. Paul Dyer, Jr.
Nelson Devries
2879 Jr. 420 *, * Miles River Yacht Club
5. Groszkowski Anna
Addison Lisziewski
8094 Jr. 420 *, * SSA
6. skylor sweet
isabella Webb
n/a 7289 Jr. 420 *, * NERYC
7. Tyler Brown
Ellie Hasbrouck
6461 Jr. 420 *, * Hampton Yacht Club
8. Lilliana webb
Jake Crandall
4467 Jr. 420 *, * NERYC
9. Katie Yost
Ellie Hasenburg
7791 Jr. 420 *, * MRYC
10. Tad Clifton
Raam Fox
6987 Jr. 420 *, * SSA
11. Jonathan Stevenson
Sterling Maggard
111 Jr. 420 *, * SCC
12. Nat Bonham
Molly Bonham
6 Jr. 420 *, * SSA
13. Rob Shand

5825 Jr. 420 *, * North East River Yacht Club
14. Isabela Hillmann
Vincent Dyer
6914 Jr. 420 *, * Miles River Yacht Club
15. Gavin Fretz
Gavin Fretz
2 Jr. 420 *, * SSA
16. Jonathan Sieg
Kieran Robinson
6681 Jr. 420 *, * Severn Sailing Association
 


Jr. Laser Radial
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Brooke Bogdan

215441 Jr. Laser Radial *, * NERYC
2. Reuben Danyali

170757 Jr. Laser Radial *, * Baltimore County Sailing Center
3. Alex Adams

158770 Jr. Laser Radial *, * Severn Sailing Association/Annapolis Yacht Club
4. Robert Herzog
Robert Herzog
Montana Banana 184617 Jr. Laser Radial *, * TAYC
5. Hartley Cooper

Gator Jr. 166045 Jr. Laser Radial *, * Tred Avon YC
6. Juliet Tuton

Sunflower 7 Jr. Laser Radial *, * Tred Avon YC
7. Olivia Gilmore

32 Jr. Laser Radial *, * Hampton Yacht Club
8. Magnus Weissenberger

170331 Jr. Laser Radial *, * GIYS
9. James Cottage

190383 Jr. Laser Radial *, * North East River Yacht Club
10. Izzy Wu-Karr

212124 Jr. Laser Radial *, * n/a
11. Kyle Pfrang

216696 Jr. Laser Radial *, * Hampton Yacht Club
12. Ian Ronald

187173 Jr. Laser Radial *, * NERYC
13. Parker Moore

Moore 162201 Jr. Laser Radial *, * HYC
14. Nicholas Kellogg

162171 Jr. Laser Radial *, * TAYC
15. Jack Butler

149879 Jr. Laser Radial *, * HYC
16. SarahGrace Clifton

157851 Jr. Laser Radial *, * SSA
17. Griffin Richardson

189792 Jr. Laser Radial *, * SSA
18. Michael Hinrichs

197111 Jr. Laser Radial *, * Severn Sailing Association
19. Luca webb

216504 Jr. Laser Radial *, * NERYC/AYC
20. Coard Benson

01 Jr. Laser Radial *, * TAYC
21. Robby Meek

200404 Jr. Laser Radial *, * Severn Sailing Association
22. Chiara Kalinski
Chiara Kalinski
143980 Jr. Laser Radial *, * TAYC
23. Jon Jon Weed

184454 Jr. Laser Radial *, * Annapolis Yacht Club
24. Jack O'Donnell

205406 Jr. Laser Radial *, * TAYC
25. Tate Bothner

204425 Jr. Laser Radial *, * NA
26. Pierce Brindley

16 Jr. Laser Radial *, * Hampton Yacht Club
 


Opti
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Thomas Christiansen

11630 Opti Blue *, * Miles River
2. Ben Gendell

21629 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
3. Jake Beaver

Lil Bang Bang 16186 Opti Blue *, * SSA
4. Will Mohler

Sailfish 19821 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
5. William Rosenthal
William Rosenthal
Little Catch 23062 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
6. Charlotte Hugo

22995 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
7. Daphne Walsh

Eat My Wake 15618 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
8. Charles Dyke

Mavrick 9477 Opti Blue *, * Severn Sailing Association
9. Louisa Kalinski
Louisa Kalinski
Storm 11218 Opti Blue *, * TAYC
10. Amelon Rule

20662 Opti Blue *, * HRRT
11. Marcus Kozlowskl

15765 Opti Blue *, * BCSC
12. Andrew Shingledeker

Arrowhead 14702 Opti Blue *, * Severn Sailing Association
13. Mason Bothner

19470 Opti Blue *, * NA
14. Daniel Draper

23030 Opti Blue *, * Annapolis Yacht Club
15. Jaxon Yeagy
Jaxon Yeagy
1615 Opti Red *, * NA
16. Michael Yost

21360 Opti Red *, * MRYC
17. Leila Pfrang

15512 Opti Red *, * HRRT
18. Trey Burman

20770 Opti Red *, * SSA
19. Conor Mastromarco

Gael Force 9550 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
20. Owen MacWilliams

18948 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
21. Sofia Forsberg

Hellroaring 20775 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
22. Ava Arepally

Seaglass 20616 Opti Red *, * TAYC
23. Samuel De Los Reyes

18485 Opti Red *, * Ayc
24. Christopher Draper

22667 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
25. Alders Kulynych-Irvin

21323 Opti Red *, * Annapolis Yacht Club
26. Ashton Perkins

Fast Cat 19416 Opti White *, * Annapolis YC
27. Bryce Herfel

16361 Opti White *, * Baltimore county sailing center
28. Dawson Cooper

Skur Jr. 19067 Opti White *, * Tred Avon YC
29. Casey Burman

17273 Opti White *, * SSA
30. Flora Cole

15446 Opti White *, * Severn Sailing Association
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network