Registrants For
Florida East Coast Youth Series #1

September 27, 2020
40 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Cate Lovelady
*
Sydney Ohs
Youth Sailing foundation of irc 2 Club 420 / / 0 09/23/2020
2. Sara Lemba
*
Griffin Barron
USSCMC 13 Club 420 / / 0 09/26/2020
3. Elizabeth Wire
*
Cole Degner
USSCMC 17 Club 420 / / 0 09/26/2020
4. Coby Flannery
*
Emma Brazee
USSCMC Yellow2 Club 420 / / 0 09/26/2020
5. Daphne Dalton
*
Jakub Barski
USSCMC 8 Club 420 / / 0 09/26/2020
6. Siena Pollis
*
Grant Schmidt
USSCMC 14 Club 420 / / 0 09/26/2020
7. Zuzanna Barska
*
Sophie Suereth
USSCMC Red 12 Club 420 / / 0 09/26/2020
8. Gabe Yrjola
*
Sydnee Rubenstein
USSCMC 10 Club 420 / / 0 09/26/2020
9. Jack McGarry
*
Chloe Wachendorfer
USSCMC 11 Club 420 / / 0 09/26/2020
10. Kathryn Thorsen
*
Heidi Weiksnar
USSCMC 5 Club 420 / / 0 09/26/2020
11. Austin Peterson
*
Kaylee Priest
USSCMC Yellow 1 Club 420 / / 0 09/26/2020
12. Katherine Bounassi
*
Lynden Bartholomew
Youth Sailing Foundation 3 Club 420 / / 0 09/26/2020
13. Jackson Bjorklund
*
Brynne Mittleider
Space Coast Sailing 321 Club 420 / / 0 09/20/2020
14. William Kulas
*
Katlin Eaton
USSCMC 16 Club 420 / / 0 09/20/2020
15. Thomas Schuerger
*
Cheyenne Dooley
Melbourne Yacht Club 101 Club 420 / / 0 09/22/2020
16. Nick Crull
*
Michael Ladd
Ysfirc 4 Club 420 / / 0 09/25/2020
17. David Vinogradov
*
Kellen Maurus
EGYC 904 Club 420 / / 0 09/25/2020
 


Open Skiff
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Benjamin Mohrman
*
Space Coast Sailing- EGYC 8833 Open Skiff / / 0 09/20/2020
2. Alexandra Storbin
*
SLYC.us 11208 Open Skiff / / 0 09/03/2020
3. Viktor Storbin
*
SLYC.us 11210 Open Skiff / / 0 09/03/2020
4. Grady Stahl
*
USSCMC 6045 Open Skiff / / 0 09/20/2020
5. Landon Cangiano
*
Eau Gallie Yacht club 11228 Open Skiff / / 0 09/22/2020
6. Adam Van Eaton
*
GDIYC USA 10 Open Skiff / / 0 09/22/2020
7. Reese Thomas
*
USSCMC 6117 Open Skiff / / 0 09/23/2020
8. Nathan Katz
*
Eau Gallie 11292 Open Skiff / / 0 09/25/2020
9. Tilden Coate
*
USSCMC 8 Open Skiff / / 0 09/23/2020
10. Justin Tribou
*
Melbourne Yacht Club ? Open Skiff / / 0 09/21/2020
11. Ethan Linder
*
Space Coast Sailing — EGYC 11369 Open Skiff / / 0 09/21/2020
12. Grant Lacey
*
egyc 11194 Open Skiff / / 0 09/25/2020
 


Opti Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Peter Swanson
*
YSFIRC 7 Opti Gold / / 0 09/12/2020
2. Denali Herold
*
indian river youth sailing foundation 22556 Opti Gold / / 0 09/24/2020
3. Rayne Herold
*
indian river youth sailing foundation 22555 Opti Gold / / 0 09/24/2020
4. Kristopher Carman
*
EGYC MYC 23085 Opti Gold / / 0 08/29/2020
 


Opti Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Lew Barski
*
USSCMC 21658 Opti Silver / / 0 09/26/2020
2. Hunter Cook
*
YSFIRC Blank Opti Silver / / 0 09/26/2020
3. Harper Aberman
*
USSCMC 21648 Opti Silver / / 0 09/27/2020
4. Sofia Pacheco
*
USSCMC 21652 Opti Silver / / 0 09/20/2020
5. Marlee Jones
*
Leland Yacht Club 13975 Opti Silver / / 0 09/20/2020
6. Maxwell Jones
*
Leland Yacht Club 21667 Opti Silver / / 0 09/20/2020
7. Mia Stahl
*
USSCMC 21668 Opti Silver / / 0 09/20/2020
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network