420
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Calder Biondi
Robert Urban
WYS 1 420 *, * USA Westhampton Yacht Squadron
2. Jack Schultz
Arden Fluerh
WYS 2 420 *, * USA Westhampton Yacht Squadron
3. Alexander Von Lehe
Christian Doscas
1043 420 *, * USA Shinnecock Yacht Club
4. Olivia Coffill
Rebecca Runyan
3394 420 *, * USA Moriches
5. izadora meares
spyridon meares
5041 420 *, * USA bellport bay yacht club
6. Bridget Sisk
Laura Slovensky
5048 420 *, * USA Bellport Bay
7. Keith Bannerman
Ryan Magill
5862 420 East Northport, NY USA Port Jefferson YC
8. Avi Rosan
Nate Rosan
7197 420 *, * USA Southampton Yacht Club
9. Joseph Beitch
Simon Moskowitz
8028 420 *, * USA South Shore Racing
10. Maeve Sisk
Eileen Merkhens
8796 420 *, * USA WYS
11. Cara Murphy
Brynn Johnson
27421 420 *, * USA Bellport Bay
 


Laser
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Brianna Burns

4 Laser *, * USA Mattituck Yacht Club
2. Mary Kalich

9 Laser Mattituck, NY USA Mattituck Yacht Club
3. Sofia Polauf

145414 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
4. Tomasa Tenaglia

202323 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
5. Henry Ji

211626 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
6. Michael Ji

217370 Laser *, * USA Southampton Yacht Club
 


Opti
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Hadley Grover

P118 Opti White *, * USA Point O’ Woods
2. Riley Kong

06504 Opti White *, * USA Mattituck Yacht Club
3. Aaron Kiefer

7626 Opti Red *, * USA WYS
4. Cameron Giordano

8255 Opti Blue *, * USA Westhampton Yacht Squadron
5. Brady Schultz

11854 Opti Blue *, * USA Westhampton Yacht Squadron
6. Nikita Troast

14239 Opti Blue *, * USA BBYC
7. Jack Gibbons

14269 Opti White *, * USA WYS
8. Catherine Desmond

16021 Opti Blue *, * USA Sayville Yacht CLub
9. Reilly Collins

16572 Opti Blue *, * USA SYC
10. Kevin Desmond

16905 Opti White *, * USA Sayville Yacht CLub
11. CLARA TEBBENS

17392 Opti Blue *, * USA MORICHES YACHT CLUB
12. John Gargiulo

20510 Opti White *, * USA Southampton Yacht Club
13. Marley Grover

20634 Opti Blue *, * USA Point O’ Woods
14. Jack Grover

116607 Opti Blue *, * USA Point O’ Woods
 


Opti Green
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Marina Dente

2112 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
2. Wylin Everitt

6025 Opti Green *, * USA Bellport Bay Yacht Club
3. Evan Kiefer

12281 Opti Green *, * USA WYS
4. Reid Collins

16125 Opti Green *, * USA SYC
5. Tancredi Tenaglia

22690 Opti Green *, * USA Southampton Yacht Club
 


Sunfish Novice
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jim Schultz

8 Sunfish Novice Remsenburg, NY USA Westhampton Yacht Squadron
2. Brayden Pulaski

4609 Sunfish Novice *, * USA WYS
 


Sunfish Open
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Richard Kalich

33 Sunfish Open *, * USA Mattituck Yacht Club
2. William Lehr

51 Sunfish Open *, * USA Menantic Yacht Club
3. Wally Dawydiak

1065 Sunfish Open Remsenburg, New York USA WYS
4. Marni Roder

2427 Sunfish Open New York, NY USA Westhampton Yacht Squadron
5. Theo Grellet-Aumont

3424 Sunfish Open *, * USA Shinnecock Yacht Club
6. Cynthia Roney

3934 Sunfish Open New York, NY USA Westhampton Yacht Squadron
7. jennifer truscott

4979 Sunfish Open westhampton, NY USA Westhampton Yacht Squadron
8. Larry Suter

75451 Sunfish Open Laurel, NY USA Coconut Grove Sailing Club
9. John Schneider

76541 Sunfish Open New York, NY USA Mamaroneck Frostbite Association
10. Suzanne Hulme

80726 Sunfish Open Westhampton, NY USA Suzanne Hulme