Registrants For
The River Romp 2020 a US SAILING Junior Olympic Sailing Festival Regatta
Edison Sailing Center

October 17-18, 2020
120 people have registered for this event

C420
    Skipper/Crew [Status] Sail# Registration Status Fleet Yacht Club
1. Camden Sullivan
*
Nicholas DeWitt
25 C420 Sarasota Youth Sailing
Sarasota Youth Sailing
2. Lauren Connell
*
Maia Musial
8188 C420 Sarasota Youth Sailing
SYS
3. Mason Sullivan
*
Kaitlyn Liebel
4190 C420 Sarasota Youth Sailing
Sarasota Youth Sailing
4. PATRICK IGOE
*
Kay Brunsvold
1112 C420 Sarasota Youth Sailing
SYS
5. Aden Anderson
*
Jesse Anderson
8138 C420 Sarasota Youth Sailing
Sarasota Youth Sailing
6. Millie French
*
Cooper Delbridge
8132 C420 Sarasota Youth Sailing
Sarasota Youth Sailing
7. Luca Moschini
*
Chloe Macaluso
04 C420 Sarasota youth sailing
Sarasota Youth Sailing
8. Claire Macaluso
*
Luke King
[Pending]
4 C420 Sarasota Youth Sailing
9. Bo Dwyer
*
Morgan Gahan
7900 C420 Edison Sailing Center
ESC
10. Patrick Walke
*

[Pending]
7902 C420 ESC
11. Erinne Fenton
*
Melodie Sexton
131 C420 VYBA
VYBA
12. Peyton Dec
*
Conrad Whitehead
778 C420 VYBA
VYBA
13. Campbell Addis
*
Kyleigh Gordon
[Pending]
8139 C420 Venice Youth Boating Association
 


Laser 4.7
    Skipper/Crew [Status] Sail# Registration Status Fleet Yacht Club
1. KELLON ALBURY
*

88153 Laser 4.7
2. Sophia Woodbury
*

739 Laser 4.7 Sarasota Youth Sailing
3. Samantha Jones
*

190474 Laser 4.7 Sarasota Youth Sailing
4. Mary Monahan
*

166918 Laser 4.7 FYC
5. Scott Busey
*

4528 Laser 4.7 Florida Yacht Club
6. Phillip Hulley-Buczny
*

88920 Laser 4.7 ESC
7. Mary Smith
*

22 Laser 4.7 Edison Sailing Center
8. Sutton Bohannon
*

23 Laser 4.7 Edison Sailing
9. Duncan Graham
*

6153 Laser 4.7 SDYS
10. Desmond Valdes
*

148581 Laser 4.7 SDYS
11. Maxwell Freeman
*

216966 Laser 4.7 Sarasota Yacht Club
12. Taylor Pelchat
*

208389 Laser 4.7 SDYS
13. Ayla Edwards
*

208574 Laser 4.7 Sarasota Youth Sailing
 


Laser Radial
    Skipper/Crew [Status] Sail# Registration Status Fleet Yacht Club
1. Morgan Smith
*

194546 Laser Radial Sarasota Youth Sailing
2. Alex Liebel
*

186598 Laser Radial Sarasota Youth Sailing
3. Bridget Monahan
*

204419 Laser Radial FYC
4. Will Weinbecker
*

206155 Laser Radial FYC
5. Luke Middaugh
*

199397 Laser Radial Edison Sailing Center
6. Patrick Kunz
*

192050 Laser Radial FYC
7. paul strom
*

191997 Laser Radial Sarasota Youth Sailing
8. Elyse Bernthal
*

206154 Laser Radial SDYS
9. Nathaniel Meloro
*

177002 Laser Radial Sarasota Yacht Club
10. Ryan D Terski
*

184454 Laser Radial ESC
11. Derek Jones
*

202589 Laser Radial Edison Sailing Center
 


Optimist
    Skipper/Crew [Status] Sail# Registration Status Fleet Yacht Club
1. Jonah Sroka
*

22446 Red Optimist Sarasota youth sailing
2. Ernie Plass
*

10684 Red Optimist Sarasota youth sailing
3. Gwendolyn Woodbury
*

15784 Blue Optimist Sarasota Youth Sailing
4. Oliver Woodbury
*

14698 Blue Optimist Sarasota Youth Sailing
5. Curt Wheeler
*

20398 Red Optimist Sarasota Youth Sailing
6. Dylan Recanatesi
*

20887 Red Optimist Sarasota Youth Sailing
7. Nevie Collins
*

13774 White Optimist Florida Yacht CLub
8. matthew RAY
*

23063 Red Optimist Sarasota Youth Sailing
9. Stella Herford
*

14949 Blue Optimist FYC
10. Nils Wheeler
*

22977 Blue Optimist Sarasota Youth Sailing
11. Caden Pirner
*

18034 Blue Optimist Florida Yacht Club
12. Collin Pirner
*

10007 Red Optimist Florida Yacht Club
13. McRae Busey
*

12785 Red Optimist Florida Yacht Club
14. Nino Barbieri
*

22572 Red Optimist ESC
15. Finn Robinson
*

20724 Red Optimist SDYS- Salty Dogs Youth Sailing
16. Ashton Broadwater
*

22568 Red Optimist Edison Sailing Center
17. Kai Bernthal
*

18599 White Optimist SDYS
18. Mina Bernthal
*

17772 Blue Optimist SDYS
19. Keegan Skipper
*

19592 White Optimist SDYS
20. River Keysers
*

20188 Red Optimist SDYS
21. Wyatt Wrigley
*

22979 Red Optimist Sarasota Yacht Club
22. Trey Piver
*

21680 Blue Optimist Sarasota Yacht Club
23. Jake Hoddinott
*

22968 Red Optimist Sarasota yacht club
24. Carter Kurtz
*

22569 Red Optimist Edison Sailing Center
25. Danika Hoddinott
*

22970 Blue Optimist Sarasota Yacht Club
26. Maks Hoddinott
*

22997 White Optimist Sarasota Yacht Club
27. Jason Folvig
*

22969 Red Optimist Sarasota Yacht Club
28. Rosie Simpson
*

14898 Red Optimist SPYC
29. Sophia Fuller
*

9710 Red Optimist Fuller
30. Jan Mistak
*

19717 Red Optimist SPYC
31. Peter Swanson
*

w/d Red Optimist YSFIRC
32. Carson Dec
*

22564 Blue Optimist VYBA
33. George Bouchard
*

1901 White Optimist Venice Yacht Club
34. Hollis Harding
*

20280 Blue Optimist BBHYC
35. Benjamin Dreyfuss
*

1810 White Optimist Naples Community SC
36. Nina Wasluk
*

32 Red Optimist Englewood Sailing Association
37. Ella Diaz
*

17701 White Optimist VYBA
 


Optimist Green
    Skipper/Crew [Status] Sail# Registration Status Fleet Yacht Club
1. Alex Infanti
*

21959 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
2. Rachel Ady
*

22538 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
3. Alexander Getzels
*

22155 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
4. Alyson Fernandez
*

22325 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
5. Dylan Lopez
*

117 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
6. Jade Campbell
*

15106 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
7. Lauren-Taylor Nock
*

112 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
8. Oakley Frost
*

111 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
9. Ethan Isaacs
*

114 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
10. MORGAN WELLING
*

18310 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
11. Sebastian Kirby
*

113 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
12. Landon Bullard
*

1702 Optimist Green Venice Yacht Club
13. Cahan Raymond
*

21748 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
14. Carly Exline
*

20409 Optimist Green Florida yacht club
15. Maylin Myers
*

8979 Optimist Green FYC
16. kate MCCARTHY
*

9135 Optimist Green venice yacht club
17. Christopher Lynch
*

22564 Optimist Green Venice Youth boating
18. Gwyneth Kurtz
*

13387 Optimist Green Edison Sailing Center
19. James Bohannon
*

16761 Optimist Green Edison Sailing Center
20. Dean Broadwater
*

280 Optimist Green Edison Sailing Center
21. Alexandria Broadwater
*

18175 Optimist Green Edison Sailing Center
22. Oliver Osterman
*

21716 Optimist Green Sarasota Yacht Club
23. Mason Valdes
*

13352 Optimist Green SDYS
24. Wesley Wrigley
*

22511 Optimist Green Sarasota yacht club
25. Ethan Perrin
*

22308 Optimist Green Sarasota Yacht Club
26. Brynn DeJongh
*

22095 Optimist Green Sarasota Yacht Club
27. Everett Perrin
*

22303 Optimist Green Sarasota Yacht Club
28. Stefan Sultana
*

12 Optimist Green Sarasota Yacht Club
29. Kohl Hoddinott
*

22998 Optimist Green Sarasota Yacht Club
30. Brendan Leonard
*

6 Optimist Green St Augustine Yacht Club
31. Maks Caudill
*

1 Optimist Green Saint Augustine Yacht Club
32. Lucas Jacobs
*

4 Optimist Green SAYC
33. Ben Vaughan
*

22864 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
34. Jaclyn Grannis
*

5 Optimist Green SAYC
35. Sydney Hardy
*

9142 Optimist Green Venice Yacht Club
36. Natalie Hoffman
*

22865 Optimist Green Sarasota Youth Sailing
37. Joshua Piles
*

16586 Optimist Green Edison Sailing Center
38. Jocelyn Sheppard
*

918 Optimist Green Englewood Sailing Association
39. Matthew Sheppard
*

9192 Optimist Green Englewood Sailing Association
40. Dean Strasser
*

9136 Optimist Green Englewood Sailing Association
41. Ella Levy
*

2 Optimist Green St Augustine Yacht Club
42. Emma Maroney
*

3 Optimist Green Saint Augustine Yacht Club
43. Tony Andrews
*

121482 Optimist Green ESC
44. Jake Andrews
*

12714 Optimist Green ESC
45. Nicholas Gavini
*

4820 Optimist Green Edison Sailing
46. Andersen Mohre
*

73 Optimist Green SAYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network