Registrants For
2020 Goblin Optimist Regatta

October 17-18, 2020
50 people have registered for this event

Optimist Championship Fleet
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Alex Aggen 13835
Optimist Championship Fleet / Blue DRYC
2. Katie Akens 17262
Optimist Championship Fleet / Blue KHYF
3. Jacob Artof 14135
Optimist Championship Fleet / White DRYC
4. Owen Bartley 22705
Optimist Championship Fleet / White KHYC
5. Alexander Beggs 22704
Optimist Championship Fleet / Blue King Harbor
6. Brynn Behrens 21827
Optimist Championship Fleet / Red Santa Barbara Yacht Club
7. Jobi Blachy 1
Optimist Championship Fleet / Blue King Harbor
8. Lexie Bugacov 13043
Optimist Championship Fleet / White CYC
9. Tyler Burks 23091
Optimist Championship Fleet / Red King Harbor Yacht Club - KHYC
10. Gage Christopher 2425
Optimist Championship Fleet / White CYC/ABYC
11. Clara Commons 18494
Optimist Championship Fleet / White KHYC
12. Matthew Commons 20441
Optimist Championship Fleet / Red KHYC
13. Joaquin DesRochers 13060
Optimist Championship Fleet / Red KHYC
14. Bailey Di Palma 11500
Optimist Championship Fleet / White SMWYC
15. Camelia dougherty 18091
Optimist Championship Fleet / White DRYC
16. Ashley Durand 4135
Optimist Championship Fleet / White California Yacht Club
17. Taylor Escola 171231
Optimist Championship Fleet / Blue SBYC
18. Miles Gordon 22665
Optimist Championship Fleet / White CYC
19. Caleb Hartigan 5
Optimist Championship Fleet / Blue CBYC
20. Nolan Henry 20735
Optimist Championship Fleet / White KHYC
21. Helen Hooker-Poletti 11787
Optimist Championship Fleet / White Del Rey Yacht Club
22. Conrad Jacobsen 17767
Optimist Championship Fleet / Blue Del Rey Yacht Club
23. Cooper Keeves 21006
Optimist Championship Fleet / Blue DRYC
24. Kyle Kennedy 118498
Optimist Championship Fleet / Blue KHYC
25. Carly Kieding 888
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
26. Reed Knight 20992
Optimist Championship Fleet / White CYC
27. Vivi Lagutenko 23005
Optimist Championship Fleet / Blue Dryc
28. Leticia Lagutenko 23006
Optimist Championship Fleet / White DRYC
29. Kaito Le Tenoux 2150
Optimist Championship Fleet / Blue California Yacht Club
30. Kanoa Lee 22425
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
31. Teo Lee 224
Optimist Championship Fleet / Blue Santa Barbara Yacht Club
32. Reese Lieser 7130
Optimist Championship Fleet / Red KHYC/KHYF
33. Grant Long 17123
Optimist Championship Fleet / Blue SBYC
34. Cassady Jane LORENTZEN 21019
Optimist Championship Fleet / White KHYC
35. Palmer Mays 20739
Optimist Championship Fleet / Blue KHYC
36. Sailor Mays 819
Optimist Championship Fleet / White KHYC
37. Owen McManus 19819
Optimist Championship Fleet / Blue KHYC
38. Dylan McNamara 13559
Optimist Championship Fleet / Blue California Yacht Club
39. Porter Murray 17152
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
40. Anton Schmid 21502
Optimist Championship Fleet / Blue SDYC
41. Dylan Seawards 14716
Optimist Championship Fleet / Red SBYC
42. Katlia Sherman 20879
Optimist Championship Fleet / Blue California Yacht Club
43. Kayla Spalding 2
Optimist Championship Fleet / Red King Harbour
44. Caleb Spargur 20302
Optimist Championship Fleet / Blue SBYSF
45. William Stratton 21164
Optimist Championship Fleet / Red DRYC
46. Maggie Ugoretz 114716
Optimist Championship Fleet / Blue SBYSF
47. Emerson Wadell 14718
Optimist Championship Fleet / White SBYC
48. Ethan Wenokur 1413
Optimist Championship Fleet / Blue california yacht club
49. Julian Yao 14782
Optimist Championship Fleet / White SMWYC
50. Crue Ziskind 18101
Optimist Championship Fleet / Red SBYSF / SBYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network