Registrants For
Great Pumpkin Race
Sarasota Sailing Squadron

October 31, 2020
32 people have registered for this event

Flying Scots
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Jeff Bott

6082 Flying Scots / Flying Scot / Flying Scot 0 10/26/2020
2. Joe Nelson

4765 Chasing After the Wind Flying Scots / / 0 10/23/2020
3. ROBERT TWINEM

5141 Eightball Flying Scots / Flying Scot / Flying Scot 0 10/28/2020
4. Raymond Markham

2925 Serge Flying Scots / / 0 10/24/2020
5. Charles Clifton

5871 Ack Ack Flying Scots / Harry / Flying Scot 0 10/18/2020
6. Brad West

5828 Fore Flying Scots / Flying Scot / 0 10/29/2020
7. Herb Larrabee

4135 Mystic Flying Scots / Douglas Boat CO. / Flying Scot 0 10/29/2020
8. Ronald Pletsch

3914 Steamboat Willie Flying Scots / / Flying Scot 0 10/19/2020
9. Jim Bigham

5544 GOOMBA Flying Scots / Flying Scot / Flying Scot 0 10/30/2020
 


Melges15
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Theodore Weihe

120 TBD Melges15 / Melges / 15 0 10/19/2020
2. Robert Cole

11 White Lightning Melges15 / Melges / Melges 15 0 10/24/2020
 


Multihull
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Ben Appel

447 Botanica Multihull / Stiletto / 27 Stiletto Modified 25 10/30/2020
2. John Sparling

14 Catorce Multihull / Corsair / Pulse 600 48 10/31/2020
3. Tung Nguyen

13 Triple Barrel Multihull / Naval Force 3 / Trimaran 66 10/27/2020
4. Bill Johnsen

7 Sunspot Multihull / Force Engineering / Stiletto 30 12 10/27/2020
5. John Novak

12 Triple Threat Multihull / Multihulls Direct / Farrier F33RX -33 10/21/2020
6. jon dowd

187 Iguana Multihull / Force Engineering / Stiletto, Mod 27 24 10/22/2020
7. David Ehlers

336 Yin Yang Multihull / Stiletto / 27 25 10/26/2020
 


Non-Spinnaker
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Christopher Palmer

33479 Green with Envy Non-Spinnaker / Santana / Santana 23 191 10/23/2020
2. David Olson

1771 David Olson Non-Spinnaker / C+C / SR 21 182 10/25/2020
3. Douglas Dearden

26 In Tune Non-Spinnaker / Impulse / Impulse 26 159 10/29/2020
4. John Pether

357 Tiki Non-Spinnaker / Catalina / Capri 22 Shoal Draft 243 10/15/2020
 


Pocket Cruiser
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. KIM NICHOLLS

160 EMILEIGH SUZANNE Pocket Cruiser / San Juan / 28' sloop 231 10/27/2020
2. Marie Horn

2153 Rileys Owl Pocket Cruiser / Oday Corp. / Oday20 332 10/29/2020
 


Sunfish
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. ROSEMARY MCMULLEN

88552 Sunfish Sunfish / Sunfish/Laser / 0 10/22/2020
2. Karen Jones

81528 Potty mouth Sunfish / Sunfish / Sunfish 0 10/30/2020
3. Linda Schwartz

80858 MS. MacGyver Sunfish / Sunfish Laser / Sunfish 0 10/28/2020
4. Ursula Olson

4339 Sunflower Power Sunfish / / Sunfish 0 10/28/2020
5. Lynne Randall

81022 SaiLynneAway Sunfish / / Sunfish 0 10/24/2020
6. Andrea Eiffert

41916 Sunfish / / 0 10/21/2020
7. Rita Steele

8450 my time Sunfish / / Sunfish 0 10/21/2020
8. Lisa Brown Ehrhart

10164 Wild Child Sunfish / Sunfish / Sunfish 0 10/29/2020
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2020 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network