Registrants For
2020 Florida East Coast Series MYC Fall Youth Regatta #4
Melbourne Yacht Club
December 06, 2020
50 people have registered for this event
420
Skipper
Sail#
Class
Hometown
Yacht Club
1.
Austin Peterson
- 15
420
Jensen Beach, FLORIDA
USSCMC
2.
Grace Jones
- SC-1
420
Satellite Beach, FL
Eau Gallie Yacht Club
3.
Ethan Snyder
- 8
420
Palatka, FL
Saint Augustine Yacht Club
4.
Dylan Cook
- 11
420
Saint AUGUSTINE, Florida
St Augustine yacht club
5.
Edee Steinkamp
- YSF 18
420
* , *
Youth Sailing Foundation Vero Beach
6.
Sydney Ohs
- YSF 14
420
Vero Beach, FL
Youth sailing foundation of Indian River county
7.
Catherine Lovelady
- YSF 12
420
Vero beach, FL
YSF of IRC
8.
David Vinogradov
- 904
420
* , *
Space Coast sailing team
9.
Peter Vinogradov
- 816
420
Cocoa Beach, FL
Space Coast sailing team
10.
Harrison Jachec
- 5
420
Melbourne, FL
Space Coast Sailing Team
11.
Denali Herold
- YSF 13
420
Port St. Lucie, FL
Youth sailing foundation of Indian River county
12.
Jackson Bjorklund
- 321
420
* , *
Space Coast Sailing
13.
Matthew Newmarch
- SC-2
420
* , *
Eau Gallie Yacht Club
14.
Nick Crull
- YSF 17
420
* , *
Ysfirc
15.
Katie Mathews
- 1
420
Melbourne Beach, FL
Melbourne Yacht Club
16.
Daphne Dalton
- 17
420
Jensen Beach, FLORIDA
USSCMC
17.
Gabe Yrjola
- 16
420
Jensen Beach, FLORIDA
USSCMC
Open Skiff
Skipper
Sail#
Class
Hometown
Yacht Club
1.
Justin Tribou
- 11224
Open Skiff
Satellite Beach, FL
MYC
2.
Nathan Katz
- 11293
Open Skiff
* , *
Space Coast Sailing Team
3.
Ethan Linder
- 11369
Open Skiff
* , *
Space Coast Sailing
4.
Ben Mohrman
- 8833
Open Skiff
* , *
Space Coast Sailing- EGYC
5.
Grady Stahl
- 6045
Open Skiff
* , *
USSCMC
6.
Landon Cangiano
- 11257
Open Skiff
* , *
Space coast sailing
7.
Adam Van Eaton
- USA 10
Open Skiff
* , *
SIYC
8.
grant lacey
- 11228
Open Skiff
* , *
space coast sailing
Optimist Gold
Skipper
Sail#
Class
Hometown
Yacht Club
1.
River Keysers
- 20188
Optimist Gold
Saint AUG BEACH, FL
SDYS
2.
Mina Bernthal
- 17772
Optimist Gold
* , *
SDYS
3.
Finn Robinson
- 20724
Optimist Gold
* , *
SDYS
4.
Keegan Skipper
- 19592
Optimist Gold
* , *
Salty Dogs Youth Sailing
5.
KRISTOPHER CARMAN
- 23085
Optimist Gold
* , *
SPACE COAST SAILING
6.
Peter Swanson
- 7
Optimist Gold
Vero Beach, FL
YSFIR
7.
Rayne Herold
- 22555
Optimist Gold
* , *
Youth Sailing Foundation of Indian River County
8.
Padraig Kelly
- 22558
Optimist Gold
* , *
Youth Sailing Foundation
Optimist Silver
Skipper
Sail#
Class
Hometown
Yacht Club
1.
Jaclyn Grannis
- 5
Optimist Silver
* , *
SAYC
2.
Sofia Pacheco
- 21658
Optimist Silver
* , *
US Sailing Center of Martin County
3.
Jacoby Jackson
- 12715
Optimist Silver
* , *
Fort Pierce Riverside
4.
Maxwell JONES
- 21669
Optimist Silver
* , *
USSCMC/Leland YC
5.
Marlee Jones
- 13975
Optimist Silver
* , *
USSCMC/Leland YC
6.
Kai Bernthal
- 18599
Optimist Silver
* , *
SDYS
7.
Mason Valdes
- 13352
Optimist Silver
* , *
SDYS
8.
Mia Stahl
- 21668
Optimist Silver
* , *
USSCMC
9.
Alexander Delamarter
- 22557
Optimist Silver
* , *
Youth Sailing Foundation
10.
Ethan Markulin
- 15
Optimist Silver
* , *
Space Coast Sailing
11.
Deklan Boyles
- 2
Optimist Silver
* , *
Melbourne Yacht Club
12.
Trenton Payne
- 16
Optimist Silver
* , *
Melbourne Yacht Club
13.
Samual Hayes
- 13
Optimist Silver
* , *
Space Coast Sailing Club
14.
Brendan Leonard
- 6
Optimist Silver
* , *
SAYC
15.
Harper Aberman
- 21667
Optimist Silver
* , *
USSCMC
16.
Emma Maroney
- 3
Optimist Silver
* , *
Saint Augustine Yacht Club
17.
Hunter Cook
- 34
Optimist Silver
* , *
YSF IRC