Registrants For
St. Thomas International Optimist Regatta and TOTE Clinic
St. Thomas Yacht Club - St. Thomas, VI

June 14-20, 2021
148 people have registered for this event

Clinic Only
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Rafael Vazquez
*

PUR 5808 Clinic Only
White
*, * CNSJ
2. Wills Gandy
*

USA 17807 Clinic Only
*, * CRYC
3. Isla O’Quinn
*

1695 Clinic Only
*, * Coral Reef Yacht Club
4. Sienna Kolaya
*

USA TBD Clinic Only
*, * Coral Reef Yacht Club
5. Patrick McNamara
*

USA 22111 Clinic Only
*, * Lakewood YC
6. Tegan O’Quinn
*

23132 Clinic Only
*, * Coral Reef Yacht Club
7. Jack Meade
*

USA 8471 Clinic Only
*, * Southern Yacht Club
8. Jack Brooks
*

ISV 425 Clinic Only
*, * STYC
9. Dylan Tomko
*

USA 22754 Clinic Only
Blue
*, * Lakewood Yacht Club
10. Alia Dennis
*

CAN1285 Clinic Only
*, * Lakewood Yacht Club/PCYC
11. Natalie Gaver
*

22208 Clinic Only
Blue
*, * CERT
12. Harrison Gandy
*

19257 Clinic Only
Blue
*, * Cryc
13. Amelia Woodworth
*

22445 Clinic Only
*, * Pyc/Lisot
14. Beck Brill
*

22750 Clinic Only
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
15. Helena Borcherding
*

USA 17409 Clinic Only
*, * BHC
16. Juan M Gonzalez
*

PUR 408 Clinic Only
*, * CNSJ
17. Alexandra Kolaya
*

USA 21699 Clinic Only
blue
*, * Coral Reef Yacht Club
18. A Meade
*

0001 Clinic Only
*, * Southern Yacht Club
19. Estella Morris
*

USA 21324 Clinic Only
*, * American YC
20. Sebastian van de kreeke
*

17007 Clinic Only
*, * coral reef yacht club
21. Thomas O'Grady
*

USA 22711 Clinic Only
*, * Noroton Yacht Club/LISOT
22. Amaru Soler
*

PUR3207 Clinic Only
Red
*, * CNSJ
23. A Ferrer
*

PUR 4080 Clinic Only
*, * CNSJ
24. Amanda Jones
*

USA 2091 Clinic Only
*, * CRYC
25. Halina Diehl
*

ISV540 Clinic Only
*, * STYC
26. Gian marco Piovanetti
*

PUR 1408 Clinic Only
Red
*, * CRYC
27. Sebastian Torres
*

PUR 73 Clinic Only
*, * CNSJ
28. Mathew Black
*

USA 21295 Clinic Only
Red
*, * Lehyc/cert
29. Santiago Brunt
*

407 Clinic Only
*, * St Thomas Yacht Club
30. s De Leon Urban
*

000 Clinic Only
*, * CRYC
31. Jose Guillermo Diaz
*

PUR 1802 Clinic Only
*, * CNSJ
32. Sydney Stoldt
*

USA 22916 Clinic Only
*, * LEHYC/CERT
 


Opti Championship Fleet
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. John Brooks
*

ISV 425 Opti Championship Fleet
White
*, * STYC
2. Kailee Moure
*

USA 21855 Opti Championship Fleet
White
*, * Coral Reef Yacht Club
3. Howard Zimmerman
*

ISV 187 Opti Championship Fleet
White
*, * STYC
4. Patrick McNamara
*

USA 22111 Opti Championship Fleet
White
*, * Lakewood Yacht Club
5. Miles Gordon
*

USA 22665 Opti Championship Fleet
White
*, * California Yacht Club
6. Alexandra Bugacov
*

USA 14135 Opti Championship Fleet
White
*, * California Yacht Club
7. Wyatt Lipp
*

USA 21762 Opti Championship Fleet
Blue
*, * LOOT / LYC / CYC
8. Sophia Alexopoulos
*

USA 23165 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lisot / RYC
9. Elizabeth Xydas
*

USA 22604 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
10. Fischer Smith
*

USA 22955 Opti Championship Fleet
White
*, * LOOT
11. Isabel Veiga
*

USA 23108 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lauderdale YC
12. Jack Meade
*

USA 8471 Opti Championship Fleet
White
*, * Southern Yacht Club
13. William Michael
*

USA 21337 Opti Championship Fleet
White
*, * Lakewood Yacht Club
14. Coby Fagan
*

ISV 642 Opti Championship Fleet
Blue
*, * STYC
15. Connor Karr
*

USA 22590 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
16. Ian Farley
*

USA 15973 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood YC
17. Emilio Bocanegra
*

USA 23115 Opti Championship Fleet
Blue
*, * LYC
18. Alia Dennis
*

CAN 1825 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood Yacht Club C/PCYC
19. Finnegan Grainger
*

USA 19350 Opti Championship Fleet
Blue
*, * CRYC
20. Travis Greenberg
*

USA 22448 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Satuit Boat Club
21. Harrison Gandy
*

USA 19257 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Cryc
22. Natalie Gaver
*

USA 22208 Opti Championship Fleet
Blue
*, * CERT
23. Miles Cundey
*

USA 21853 Opti Championship Fleet
Blue
*, * LOOT
24. Sander Block
*

USA 22959 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
25. Harrison Szot
*

USA 17255 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Bay Head Yacht Club
26. Josh Folvig
*

USA 22996 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Sarasota Yacht Club/CERT
27. Noah Gautier
*

USA 12087 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Southern Yacht Club
28. Diego Ewinger
*

ANT 5050 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Antigua Yacht Club
29. Oliver Woodbury
*

USA 1578 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Sarasota Yacht Club
30. Thomas Zaydon
*

USA 22574 Opti Championship Fleet
Blue
*, * CRYC
31. Casey Small
*

USA 19580 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood
32. Dylan Tomko
*

USA 22754 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood
33. Sydney Small
*

USA 20465 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood
34. Luca Damiano
*

USA 22470 Opti Championship Fleet
Blue
*, * LYC
35. Ethan Wenokur
*

USA 23153 Opti Championship Fleet
Blue
*, * california yacht club
36. Alexandra Kolaya
*

USA 21699 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
37. Kyla BENESCH
*

USA 18309 Opti Championship Fleet
Blue
*, * cryc
38. Wylder Smith
*

USA 22853 Opti Championship Fleet
Red
*, * LOOT
39. Katlia Sherman
*

USA 20879 Opti Championship Fleet
Red
*, * California Yacht Club
40. Richard Sykes
*

USA 17412 Opti Championship Fleet
Red
*, * LISOT/ Riverside Yacht Club
41. Avery Beck
*

USA 19291 Opti Championship Fleet
Red
*, * Indian Harbor/LISOT
42. Helena Borcherding
*

USA 17409 Opti Championship Fleet
Red
*, * BHC
43. Brody WOOD
*

USA 20411 Opti Championship Fleet
Red
*, * Coral Reef Yacht Club
44. Alejandro Ferrer
*

PUR 4080 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ
45. Pierce Weber
*

USA 22906 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lauderdale Yacht Club
46. Alfonso Lanseros
*

USA 22588 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
47. Charlotte Cundey
*

USA 19633 Opti Championship Fleet
Red
*, * LOOT
48. Amelon Rule
*

USA 20662 Opti Championship Fleet
Blue
*, * HYC/ LOOT
49. Estella Morris
*

USA 21324 Opti Championship Fleet
Blue
*, * American Yacht Club
50. Jackson Wilcox
*

USA 23100 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lauderdale Yacht Club
51. Ava McAliley
*

USA 20796 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
52. Arthur Meade
*

USA 22943 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Southern Yacht Club
53. Beck Brill
*

USA 22750 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Coral Reef Yacht Club
54. Rohwan Singh-Tauber
*

USA 22681 Opti Championship Fleet
Blue
*, * Lakewood YC
55. Audrey Zimmerman
*

ISV 220 Opti Championship Fleet
Blue
*, * STYC
56. Emma Walters
*

ISV 312 Opti Championship Fleet
Blue
*, * St. Thomas Yacht Club
57. Gavin Galway
*

USA 22942 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lakewood YC
58. Jonathon Schwartz
*

USA 20401 Opti Championship Fleet
Red
*, * Coral Reef Yacht Club
59. Jason Folvig
*

USA 22969 Opti Championship Fleet
Red
*, * Sarasota Yacht Club/CERT
60. Gian Marco Piovanetti
*

PUR 1408 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ/CRYC
61. Andi Kinnear
*

CAN 1818 Opti Championship Fleet
Red
*, * BYC/PCYC
62. Eliza Corral
*

USA 22961 Opti Championship Fleet
Red
*, * LOOT
63. Sadie Bolton
*

USA 17036 Opti Championship Fleet
Red
*, * Avalon yacht club CERT
64. Thomas O'Grady
*

USA 22711 Opti Championship Fleet
Red
*, * Noroton YC
65. Sebastian Johan van de Kreeke
*

USA 17007 Opti Championship Fleet
Red
*, * CRYC
66. Yann Menard
*

USA 21169 Opti Championship Fleet
Red
*, * SFYC / LOOT
67. Sebastian Torres
*

PUR 73 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ
68. Rosie Simpson
*

USA 14898 Opti Championship Fleet
Red
*, * LOOT
69. Gwendolyn Woodbury
*

USA 20398 Opti Championship Fleet
Red
*, * Sarasota Yacht Club
70. Aidan McKoin
*

USA 18951 Opti Championship Fleet
Red
*, * Southern Yacht Club
71. Will Barnhart
*

USA 20402 Opti Championship Fleet
Red
*, * Coral Reef Yacht Club
72. Allie Capasso
*

CAY 1027 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lauderdale Yacht Club/ CISC
73. Halina Diehl
*

ISV 540 Opti Championship Fleet
Red
*, * STYC
74. Santiago brunt
*

ISV 407 Opti Championship Fleet
Red
*, * Styc
75. Ewan Dossin
*

USA 22490 Opti Championship Fleet
Red
*, * Lakewood Yacht Club
76. Amaru Soler
*

PUR 3207 Opti Championship Fleet
Red
*, * CNSJ
77. Sophie De Leon Urban
*

USA 21555 Opti Championship Fleet
Red
*, * Cryc
78. Matthew Black
*

USA 21295 Opti Championship Fleet
Red
*, * LEHYC/cert
79. Jose Guillermo Diaz
*

PUR 1802 Opti Championship Fleet
Red
*, * Club Náutico de San Juan
80. Sydney Stoldt
*

USA 22916 Opti Championship Fleet
Red
*, * LEHYC/CERT
81. TANNER KRYGSVELD
*

ISV 955 Opti Championship Fleet
Red
*, * STYC/CRYC
82. Roger Casellas
*

PUR 5206 Opti Championship Fleet
Red
*, * Club Náutico de San Juan
 


Opti Green Fleet
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Savannah Fraind
*

USA 2079 Opti Green Fleet
*, * CRYC
2. Casey Moure
*

USA 953 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
3. Daniel Moure
*

USA 588 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
4. Wills Gandy
*

USA 17807 Opti Green Fleet
*, * Cryc
5. Maxton Damiano
*

USA 22470 Opti Green Fleet
*, * Lauderdale YachtClub
6. Rafael Vazquez
*

PUR5808 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
7. Phoenix Moore
*

ISV 902 Opti Green Fleet
*, * St. Thomas Yacht Club
8. Violet Karr
*

USA 8649 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
9. Sienna Kolaya
*

USA 20482 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
10. Isla O'Quinn
*

1695 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
11. Valeria Perez-Hermida
*

PUR 1498 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
12. joshua wenokur
*

USA 23153 Opti Green Fleet
*, * california yacht club
13. Karl Panthaki
*

USA 22415 Opti Green Fleet
*, * CRYC
14. Kayaan Panthaki
*

USA 19238 Opti Green Fleet
*, * CRYC
15. Diego Rivera Hermida
*

PUR 1408 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
16. George Alexopoulos
*

22435 Opti Green Fleet
*, * Riverside Yacht Club
17. Ines Mendez-Larminaux
*

1121 Opti Green Fleet
*, * Club Nautico de San Juan
18. Jackson jones
*

USA276 Opti Green Fleet
*, * CRYC
19. Sydney FRAIND
*

20797 Opti Green Fleet
*, * Cryc
20. Tegan O'Quinn
*

23132 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
21. Diego Jose Marrero Cuevas
*

PUR 5151 Opti Green Fleet
*, * Club Náutico San Juan
22. Malo Dupuy
*

49 Opti Green Fleet
*, * Coral Reef Yacht Club
23. Roman Forvour
*

ISV 114 Opti Green Fleet
*, * St. Thomas Yacht Club
24. Mila Melbourne
*

ISV 6 Opti Green Fleet
*, * STYC
25. Talon Schenck
*

USA 9843 Opti Green Fleet
Blue
*, * DIYC
26. Isabella Calzadilla
*

PUR 348 Opti Green Fleet
Blue
*, * Club Nautico de San Juan
27. DIEGO SEPULVEDA
*

PUR1212 Opti Green Fleet
*, * CLUB NAUTICO de San Juan
28. Bella Woodson
*

PUR 300 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
29. Marielena De Pedro
*

PUR 4080 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
30. Chase Strobel
*

ISV 531 Opti Green Fleet
*, * St Thomas Yacht Club
31. Juan Gonzalez
*

PUR 408 Opti Green Fleet
*, * CNSJ
32. Mariana Brunt
*

298 Opti Green Fleet
*, * St Thomas Yacht Club
33. Eric Huot
*

PUR 691 Opti Green Fleet
*, * Club Nautico de San Juan
34. Amanda Jones
*

USA 2091 Opti Green Fleet
*, * CRYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network