Clinic Only
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Tegan O’Quinn 23132 Clinic Only *, * Coral Reef Yacht Club
2. Isla O’Quinn 1695 Clinic Only *, * Coral Reef Yacht Club
3. Natalie Gaver 22208 Clinic Only *, * CERT
4. Harrison Gandy 19257 Clinic Only *, * Cryc
5. Amanda Jones USA 2091 Clinic Only *, * CRYC
6. Dylan Tomko USA 22754 Clinic Only *, * Lakewood Yacht Club
7. Patrick McNamara USA 22111 Clinic Only *, * Lakewood YC
8. Amaru Soler PUR3207 Clinic Only *, * CNSJ
9. Helena Borcherding USA 17409 Clinic Only *, * BHC
10. Alia Dennis CAN1285 Clinic Only *, * Lakewood Yacht Club/PCYC
11. Estella Morris USA 21324 Clinic Only *, * American YC
12. Mathew Black USA 21295 Clinic Only *, * Lehyc/cert
13. Gian marco Piovanetti PUR 1408 Clinic Only *, * CRYC
14. Alexandra Kolaya USA 21699 Clinic Only *, * Coral Reef Yacht Club
15. Sienna Kolaya USA TBD Clinic Only *, * Coral Reef Yacht Club
16. Thomas O'Grady USA 22711 Clinic Only *, * Noroton Yacht Club/LISOT
17. Jack Meade USA 8471 Clinic Only *, * Southern Yacht Club
18. A Meade 0001 Clinic Only *, * Southern Yacht Club
19. Wills Gandy USA 17807 Clinic Only *, * CRYC
20. Sebastian van de kreeke 17007 Clinic Only *, * coral reef yacht club
21. Rafael Vazquez PUR 5808 Clinic Only *, * CNSJ
22. Amelia Woodworth 22445 Clinic Only *, * Pyc/Lisot
23. s De Leon Urban 000 Clinic Only *, * CRYC
24. Sydney Stoldt USA 22916 Clinic Only *, * LEHYC/CERT
25. A Ferrer PUR 4080 Clinic Only *, * CNSJ
26. Halina Diehl ISV540 Clinic Only *, * STYC
27. Jack Brooks ISV 425 Clinic Only *, * STYC
28. Beck Brill 22750 Clinic Only *, * Coral Reef Yacht Club
29. Santiago Brunt 407 Clinic Only *, * St Thomas Yacht Club
30. Juan M Gonzalez PUR 408 Clinic Only *, * CNSJ
31. Jose Guillermo Diaz PUR 1802 Clinic Only *, * CNSJ
32. Sebastian Torres PUR 73 Clinic Only *, * CNSJ
 


Opti Championship Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. TANNER KRYGSVELD ISV 955 Opti Championship Fleet *, * STYC/CRYC
2. Audrey Zimmerman ISV 220 Opti Championship Fleet *, * STYC
3. Howard Zimmerman ISV 187 Opti Championship Fleet *, * STYC
4. Halina Diehl ISV 540 Opti Championship Fleet *, * STYC
5. Emma Walters ISV 312 Opti Championship Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
6. Santiago brunt ISV 407 Opti Championship Fleet *, * Styc
7. Coby Fagan ISV 642 Opti Championship Fleet *, * STYC
8. Connor Karr USA 22590 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
9. John Brooks ISV 425 Opti Championship Fleet *, * STYC
10. Roger Casellas PUR 5206 Opti Championship Fleet *, * Club Náutico de San Juan
11. Alexandra Kolaya USA 21699 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
12. Kyla BENESCH USA 18309 Opti Championship Fleet *, * cryc
13. Finnegan Grainger USA 19350 Opti Championship Fleet *, * CRYC
14. Gian Marco Piovanetti PUR 1408 Opti Championship Fleet *, * CNSJ/CRYC
15. Wyatt Lipp USA 21762 Opti Championship Fleet *, * LOOT / LYC / CYC
16. Wylder Smith USA 22853 Opti Championship Fleet *, * LOOT
17. Sophie De Leon Urban USA 21555 Opti Championship Fleet *, * Cryc
18. Eliza Corral USA 22961 Opti Championship Fleet *, * LOOT
19. Sadie Bolton USA 17036 Opti Championship Fleet *, * Avalon yacht club CERT
20. Travis Greenberg USA 22448 Opti Championship Fleet *, * Satuit Boat Club
21. Harrison Gandy USA 19257 Opti Championship Fleet *, * Cryc
22. Brody WOOD USA 20411 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
23. Elizabeth Xydas USA 22604 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
24. Alejandro Ferrer PUR 4080 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
25. Pierce Weber USA 22906 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
26. Alfonso Lanseros USA 22588 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
27. Charlotte Cundey USA 19633 Opti Championship Fleet *, * LOOT
28. Natalie Gaver USA 22208 Opti Championship Fleet *, * CERT
29. Miles Cundey USA 21853 Opti Championship Fleet *, * LOOT
30. Sebastian Johan van de Kreeke USA 17007 Opti Championship Fleet *, * CRYC
31. Amelon Rule USA 20662 Opti Championship Fleet *, * HYC/ LOOT
32. Sander Block USA 22959 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
33. Fischer Smith USA 22955 Opti Championship Fleet *, * LOOT
34. Kailee Moure USA 21855 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
35. Estella Morris USA 21324 Opti Championship Fleet *, * American Yacht Club
36. Yann Menard USA 21169 Opti Championship Fleet *, * SFYC / LOOT
37. Harrison Szot USA 17255 Opti Championship Fleet *, * Bay Head Yacht Club
38. Jackson Wilcox USA 23100 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club
39. Sydney Stoldt USA 22916 Opti Championship Fleet *, * LEHYC/CERT
40. Isabel Veiga USA 23108 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale YC
41. Will Barnhart USA 20402 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
42. Beck Brill USA 22750 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
43. Thomas Zaydon USA 22574 Opti Championship Fleet *, * CRYC
44. William Michael USA 21337 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
45. Casey Small USA 19580 Opti Championship Fleet *, * Lakewood
46. Dylan Tomko USA 22754 Opti Championship Fleet *, * Lakewood
47. Sydney Small USA 20465 Opti Championship Fleet *, * Lakewood
48. Patrick McNamara USA 22111 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
49. Gavin Galway USA 22942 Opti Championship Fleet *, * Lakewood YC
50. Ian Farley USA 15973 Opti Championship Fleet *, * Lakewood YC
51. Ewan Dossin USA 22490 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club
52. Emilio Bocanegra USA 23115 Opti Championship Fleet *, * LYC
53. Andi Kinnear CAN 1818 Opti Championship Fleet *, * BYC/PCYC
54. Jose Guillermo Diaz PUR 1802 Opti Championship Fleet *, * Club Náutico de San Juan
55. Sebastian Torres PUR 73 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
56. Noah Gautier USA 12087 Opti Championship Fleet *, * Southern Yacht Club
57. Aidan McKoin USA 18951 Opti Championship Fleet *, * Southern Yacht Club
58. Arthur Meade USA 22943 Opti Championship Fleet *, * Southern Yacht Club
59. Jack Meade USA 8471 Opti Championship Fleet *, * Southern Yacht Club
60. Alia Dennis CAN 1825 Opti Championship Fleet *, * Lakewood Yacht Club C/PCYC
61. Jonathon Schwartz USA 20401 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
62. Jason Folvig USA 22969 Opti Championship Fleet *, * Sarasota Yacht Club/CERT
63. Sophia Alexopoulos USA 23165 Opti Championship Fleet *, * Lisot / RYC
64. Richard Sykes USA 17412 Opti Championship Fleet *, * LISOT/ Riverside Yacht Club
65. Avery Beck USA 19291 Opti Championship Fleet *, * Indian Harbor/LISOT
66. Helena Borcherding USA 17409 Opti Championship Fleet *, * BHC
67. Matthew Black USA 21295 Opti Championship Fleet *, * LEHYC/cert
68. Thomas O'Grady USA 22711 Opti Championship Fleet *, * Noroton YC
69. Rosie Simpson USA 14898 Opti Championship Fleet *, * LOOT
70. Diego Ewinger ANT 5050 Opti Championship Fleet *, * Antigua Yacht Club
71. Allie Capasso CAY 1027 Opti Championship Fleet *, * Lauderdale Yacht Club/ CISC
72. Miles Gordon USA 22665 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
73. Alexandra Bugacov USA 14135 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
74. Ethan Wenokur USA 23153 Opti Championship Fleet *, * california yacht club
75. Katlia Sherman USA 20879 Opti Championship Fleet *, * California Yacht Club
76. Luca Damiano USA 22470 Opti Championship Fleet *, * LYC
77. Rohwan Singh-Tauber USA 22681 Opti Championship Fleet *, * Lakewood YC
78. Josh Folvig USA 22996 Opti Championship Fleet *, * Sarasota Yacht Club/CERT
79. Gwendolyn Woodbury USA 20398 Opti Championship Fleet *, * Sarasota Yacht Club
80. Oliver Woodbury USA 1578 Opti Championship Fleet *, * Sarasota Yacht Club
81. Ava McAliley USA 20796 Opti Championship Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
82. Amaru Soler PUR 3207 Opti Championship Fleet *, * CNSJ
 


Opti Green Fleet
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Mila Melbourne ISV 6 Opti Green Fleet *, * STYC
2. Phoenix Moore ISV 902 Opti Green Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
3. Amanda Jones USA 2091 Opti Green Fleet *, * CRYC
4. Chase Strobel ISV 531 Opti Green Fleet *, * St Thomas Yacht Club
5. Sydney FRAIND 20797 Opti Green Fleet *, * Cryc
6. Savannah Fraind USA 2079 Opti Green Fleet *, * CRYC
7. Violet Karr USA 8649 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
8. Tegan O'Quinn 23132 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
9. Sienna Kolaya USA 20482 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
10. Isla O'Quinn 1695 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
11. Malo Dupuy 49 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
12. Wills Gandy USA 17807 Opti Green Fleet *, * Cryc
13. Karl Panthaki USA 22415 Opti Green Fleet *, * CRYC
14. Kayaan Panthaki USA 19238 Opti Green Fleet *, * CRYC
15. Casey Moure USA 953 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
16. Daniel Moure USA 588 Opti Green Fleet *, * Coral Reef Yacht Club
17. Bella Woodson PUR 300 Opti Green Fleet *, * CNSJ
18. Rafael Vazquez PUR5808 Opti Green Fleet *, * CNSJ
19. Diego Rivera Hermida PUR 1408 Opti Green Fleet *, * CNSJ
20. Eric Huot PUR 691 Opti Green Fleet *, * Club Nautico de San Juan
21. Isabella Calzadilla PUR 348 Opti Green Fleet *, * Club Nautico de San Juan
22. Diego Jose Marrero Cuevas PUR 5151 Opti Green Fleet *, * Club Náutico San Juan
23. Talon Schenck USA 9843 Opti Green Fleet *, * DIYC
24. Jackson jones USA276 Opti Green Fleet *, * CRYC
25. joshua wenokur USA 23153 Opti Green Fleet *, * california yacht club
26. Valeria Perez-Hermida PUR 1498 Opti Green Fleet *, * CNSJ
27. Ines Mendez-Larminaux 1121 Opti Green Fleet *, * Club Nautico de San Juan
28. Marielena De Pedro PUR 4080 Opti Green Fleet *, * CNSJ
29. Roman Forvour ISV 114 Opti Green Fleet *, * St. Thomas Yacht Club
30. Juan Gonzalez PUR 408 Opti Green Fleet *, * CNSJ
31. DIEGO SEPULVEDA PUR1212 Opti Green Fleet *, * CLUB NAUTICO de San Juan
32. Mariana Brunt 298 Opti Green Fleet *, * St Thomas Yacht Club
33. Maxton Damiano USA 22470 Opti Green Fleet *, * Lauderdale YachtClub
34. George Alexopoulos 22435 Opti Green Fleet *, * Riverside Yacht Club