Registrants For
2021 Skamania Coves Invitational Regatta
Columbia Gorge Racing Assoc.

August 06-08, 2021
39 people have registered for this event

Laser
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Chris Ganne


166837 Laser
[Apprentice Master]
Vallejo, CA ILCA
2. Pablo Rodriguez Bertorello


218017 Laser
[Master]
Menlo Park, CA Orcas Yacht Club
3. David Anthes


195943 Laser
[Master]
Bend, OR SSC
4. Chris Simenstad


130317 Laser
[Master]
San Anselmo, CA Richmond YC
5. Joby Easton


200135 Laser
[Master]
Portland, Oregon WSC
6. john droege


148973 Laser
[Master]
Portland, OR VLSC
7. Mike Bishop


215197 Laser
[Master]
San Francisco, CA ACSC/ StFYC
8. Steven Schmidt


196080 Laser
[Grand Master]
Portland, OR VLSC
9. William Warlick


117908 Laser
[Grand Master]
Holladay, UT Park City Sailing
10. Andrew Haliburton


208766 Laser
[Grand Master]
Portland, OR CGRA
11. Andrew Holdsworth


215196 Laser
[Grand Master]
Seattle, WA StFYC
12. John Manix


210696 Laser
[Grand Master]
Vancouver, WA VLSC
13. Frank Hart


213878 Laser
[Grand Master]
Vancouver, WA VLSC
14. Tracy Usher


212593 Laser
[Grand Master]
Montara, California St Francis Yacht Club
15. CHARLES Thomas


194481 Laser
[Grand Master]
Kamas, Utah Park City Sailing
16. Mark Ross


21068 Laser
[Great Grand Master]
Langley, WA SLF
17. Paul Swan


196036 Laser
[Great Grand Master]
St. George, UT Park City
18. Rob Hodson


212132 Laser
[Great Grand Master]
Portland, OR WSC/PYC
19. Greg Jackson


156542 Laser
[Great Grand Master]
Bainbridge IslAND, WA Port Madison Yacht Club
20. jonathan andron


212433 Laser
[Great Grand Master]
Lafayette, CA St. Francis
21. Bill Symes


212594 Laser
[Great Grand Master]
Portland, OR WSC/NHYC
22. Jay Winberg


210668 Laser
[Legends]
Seattle, WA syc/cyc
 


Tasar
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Luke Johnson

Brian Johnson
2687 Tasar
Seattle, WA NATA
2. Alyosha Strum-Palerm

AnaLucia Clarkson
2597 Tasar
Tacoma, WA SYC
3. Maxwell Miller

Farzana Mohamedali
239 Tasar
Olympia, WA Corinthian Yacht Club
4. Grant Gridley

Claire Siegel-Wilson
2918 Tasar
MILWAUKIE, OR - Oregon WSC
5. Erik Skeel

Johanna Mannisto
2758 Tasar
Seattle, WA CYC
6. Audrey Jacobs

Connor Hughes
2271 Tasar
Seattle, WA SYC
7. Stasi Burzycki

Sophia Kasper
2398 Tasar
Seattle, WA PMYC
8. Philip Gordon

John Renahan
2399 Tasar
Bend, OR CGRA
9. Nino Johnson

Alyce Flanagan
816 Tasar
Seattle, WA SSP
10. Paul Stewart

Alex Jones
2596 Tasar
Spokane, WA SSP
11. Andy Schmidt

Erin Schmidt
2678 Tasar
Seattle, WA SYC
12. Mike Karas

Molly Karas
2983 Tasar
Seattle, WA SYC
13. Anthony Boscolo

Haley Boscolo
505 Tasar
Redmond, WA Seattle Yacht Club
14. Dalton Bergan

Lindsay Bergan
2690 Tasar
Seattle, WA Seattle YC
15. Derek Bottles

Becca Galfer
2984 Tasar
Seattle, WA Seattle YC
16. Jay Renehan

Lisa Renehan
2982 Tasar
Seattle, WA Seattle Yacht Club
17. Jonathan McKee

Elisabeth Johnson McKee
2981 Tasar
Seattle, WA SYC/CYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network