Registrants For
Tri-Island Package (Protection, Vashon, Blake)
Seattle Yacht Club

April 24-25, 2021
29 people have registered for this event

    Skipper Club Sail# Boat Name Division Make/Model Rating
1. Iain Christenson
Seattle USA 05 Annapurna James Betts / Farr 36 OD 15 / 0 / 0
2. Marda Phelps
Marda Phelps USA 44 Maverick X Yachts / Xp 44 24 / 0 / 0
3. Jonathan McKee
SYC 9700 Dark Star custom / Riptide 44 -24 / 0 / 0
4. William Weinstein
CYC 59902 Terramoto Bieker Custom Mark 1 / 30 / 0 / 0
5. Ken Macdonald
Syc 51707 Beltane Dehler / 39 78 / 0 / 0
6. Ken Orlob
Ken Orlob
CYC Edmonds 4 Karma Dash / Dash 34 117 / 0 / 0
7. Thomas Leonard
SYC 710 Light Foot Beneteau / First 345 132 / 0 / 0
8. John Buchan
John Buchan
Seattle Yacht Club 88008 Glory goetze / tp52 0 / 0 / 0
9. Dougherty / Andrews
STYC, CYC 13696 Hamachi J Boat / J/125 -3 / 0 / 0
10. Phil Calvert
Seattle Yacht Club 39010 Runaway Norlin 34 / Norlin 34 141 / 0 / 0
11. Stevan Johnson
Stevan Johnson
CYC Seattle USA 52 Mist Stevenson / TP52 453 / 0 / 0
12. Jonathan Cruse
Jonathan Cruse
STYC 2 Freja Strand / Aerodyne 43 18 / 0 / 0
13. Al Johnson
CYC 25365 Charlotte Holby Marine / Quest 30 96 / 0 / 0
14. David Miller
STYC 26 One Life J/Boats / J/99 78 / 0 / 0
15. Alan Lubner
SYC 55155 Zvi McConaghy / Reichel/Pugh 55 0 / 0 / 0
16. Erik Kristen
CYC 114 More Jubilee JBoat / J105 93 / 0 / 0
17. Chuck Stephens
SYC 482 Panic TPI / J/105 93 / 0 / 0
18. Charles Hill
Charles W. Hill
CYC Seattle 52804 Different Drummer Wauquiez / Centurion 40s 81 / 0 / 0
19. Jonathan Korn
SYC 33 Helios Beneteau / 36.7 69 / 0 / 0
20. Phillip Dean
Pete Dorsey
Sloop Tavern Yacht Club 1005 Rush J Boats / J80 129 / 0 / 0
21. Holm Albrecht
Beth Miller
CYC 44119 Gusto Swan / 441 99 / 0 / 0
22. Corky Brown
Keegan Brown
STYC USA 7828 Audacious Beneteau / 40.7 57 / 0 / 0
23. Steve Travis
CYC Seattle 52005 Smoke Latitude / TP 52 443.9 / 0 / 0
24. Jeff Blyth
STYC 1660 Mata Hari Catalina / Catalina 36 Mk II 147 / 0 / 0
25. Charlie Macaulay
Shelagh Hansen, Leigh Macaulay
CYC - Seattle 3909 Absolutely Boston Boatworks / Farr 39 ML 18 / 0 / 0
26. Nicholas Leede
Cydney Leede
SYC 36000 Tachyon Farr / Farr 39CR 18 / 0 / 0
27. Tom Andrewes
LIYC 69914 Madame Pele First Cabin Marine / Davidson 29 108 / 0 / 0
28. Allen Hughes
Shauna Walgren
CYC/STYC 51911 Creative J Boats / J/105 93 / 0 / 0

Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network