Registrants For
2021 CBYRA
Junior Sailing High Points Regatta

June 20-October 31, 2021
49 people have registered for this event

C420 Crew
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mason Chapman Jr. 8832
C420 Crew / FBYC
2. Jake Crandall 4467
C420 Crew / NERYC
3. Ava Arepally 7289
C420 Crew / NERYC/TAYC
4. Gavin Fretz 7169
C420 Crew / Severn Sailing Associates
5. Aden Keithley 89
C420 Crew / SSA
 


c420 Skipper
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Will Donald TBD
c420 Skipper / Annapolis Yacht Club
2. Luca DeSimone 3196
c420 Skipper / Annapolis Yacht Club
3. Tad Clifton 6987
c420 Skipper / AYC
4. Julia Kozlowski 4769
c420 Skipper / BCSC
5. Michael Yost 7791
c420 Skipper / MRYC
6. Lilliana Webb 4467
c420 Skipper / NERYC
7. Skylor Sweet 7289
c420 Skipper / Neryc/tayc
8. Sterling Maggard 111
c420 Skipper / Sailing Center Chesapeake
9. Ava Farley 4719
c420 Skipper / Severn Sailing Assocaiton
10. Parker Herman 7169
c420 Skipper / Severn Sailing Association
11. Maddison Carew 89
c420 Skipper / Severn Sailing Association
12. William Lindsley 1
c420 Skipper / SSA
 


Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Reed McAllister 208758
Laser / FBYC
2. Joshua bendura 215478
Laser / FBYC
3. Noah Wensell 200368
Laser / FBYC
4. Logan Hayes 197129
Laser / FBYC
5. Joshua Almany 191980
Laser / Fishing Bay Yacht Club
6. Henry Ciszewski 216725
Laser / Fishing Bay Yacht Club
7. John Thomas Mason 186468
Laser / Fishing Bay Yacht Club
8. Kyle Pfrang 216696
Laser / Hampton Yacht Club
9. Leila Pfrang 216503
Laser / Hampton Yacht Club
10. Henry Allgeier 151006
Laser / Hampton Yacht Club
11. Nathan Jensen 217366
Laser / NERYC
12. Finlay Proud 48888
Laser / NERYC
13. Luca webb 216504
Laser / NERYC/AYC
14. James Cottage 190383
Laser / North East River Yacht Club
15. Rebecca Schill 207155
Laser / NYCC
16. Christopher Draper 212615
Laser / Severn Sailing Association
17. Alex Adams 15877
Laser / Severn Sailing Association/Annapolis Yacht Club
18. Alders Kulynych-Irvin 208752
Laser / SSA
19. Samuel De Los Reyes 218478
Laser / SSA
 


Multiple or Undecided
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Walker Angus 8832
Multiple or Undecided / FBYC
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Marcus Kozlowski 19701
Opti / BCSC
2. Amelon Rule 20662
Opti / Hampton Yacht Club
3. James Allgeier 7444
Opti / Hampton Yacht Club
4. Andrew Allgeier 20007
Opti / Hampton Yacht Club
5. Jackson Martin 21747
Opti / Hampton Yacht Club & Norfolk Yacht
6. Dylan Cook 20686
Opti / Severn Sailing Association
7. Spencer Bruning 23254
Opti / Severn Sailing Association
8. Conor Mastromarco 23101
Opti / Severn Sailing Association
9. Daniel Draper 23030
Opti / Severn Sailing Association
10. Jake Beaver 23071
Opti / Severn Sailing Association
11. Ashton Perkins 23104
Opti / SSA
12. Robert Carey 19552
Opti / Tred Avon Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network