Registrants For
2021 RoadRunner Regatta
Austin Yacht Club

June 05-06, 2021
100 people have registered for this event

Laser
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary aronson 206096
Laser / AYC
2. Otto Beall 158921
Laser / Corinthian Sailing Club Dallas
3. Gustav Schmiege 187677
Laser / Rcyc
4. aliyah ravji 197593
Laser / RCYC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Niamh Maitland 195599
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
2. Elfi Van Kuilenburg 144307
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
3. Mathieu Brown 162400
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
4. Korbin Bendele 194291
Laser 4.7 / Lakewood Yacht Club
5. Liz Cleaves 194070
Laser 4.7 / CSC / RCYC
6. John Smedley 196094
Laser 4.7 / LCYC
7. Ashleigh Hoye 212599
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
8. Stephen Momeier 208380
Laser 4.7 / GCYSA/LYC
9. Taylor Barney 195909
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
10. Eli Pfarrer 209299
Laser 4.7 / FWBC/GSC
11. Hanna Progelhof 177159
Laser 4.7 / RCYC
12. Mac Cronan 195887
Laser 4.7 / Hyc
13. Kynes Cabrera 204110
Laser 4.7 / Lakewood YC
14. Kailey Warrior 192922
Laser 4.7 / LYC HYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Alex Horne 216604
Laser Radial / GCYSA/USC
2. William Baker 217517
Laser Radial / GCYSA/Lakewood YC
3. David Wyse PAYC3
Laser Radial / PAYC
4. Hamilton Barclay 164327
Laser Radial / Houston Yacht Club
5. Zachary Brown 04110
Laser Radial / Lakewood Yacht Club
6. Ryleigh Thomas 179430
Laser Radial / Houston Yacht Club
7. Kaylee Keever 187419
Laser Radial / LYC
8. Parker Younger 194056
Laser Radial / FWBC / GCYSA
9. Keaton Chandler 161116
Laser Radial / RCYC
10. Nicholas Carew 194473
Laser Radial / AYC
11. Tony Slowik III 200384
Laser Radial / Austin Yacht Club
12. Keen Cabrera 6
Laser Radial / Lakewood YC
13. Camryn Colonna 211534
Laser Radial / RCYC
14. Alice Stockli 194004
Laser Radial / Austin Yacht Club
15. Reid Johnson 214546
Laser Radial / FWBC/RYC
16. Brindle Burt 214600
Laser Radial / FWBC
17. Fiona Froelich 169816
Laser Radial / Austin YC
18. Lucas Tenrreiro 187738
Laser Radial / Austin Yacht Club
19. Max Ross 174625
Laser Radial / AYC
20. Sofia Pando 206098
Laser Radial / Austin Yacht Club
21. Tynan Childs 84
Laser Radial / Member
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Calvin Brock 19924
Optimist / White Austin Yacht Club
2. Jackson Brock 20139
Optimist / White Austin Yacht Club
3. Alia DENNIS CAN 1825
Optimist / Blue Lakewood YC/PCYC
4. Scarlett Dennis CAN1287
Optimist / White Lakewood YC/PCYC
5. Finn Messner 18674
Optimist / Blue Fort Worth Boat Club
6. Milou Van Kuilenburg 20824
Optimist / White Lakewood Yacht Club
7. Ewan Dossin 22490
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
8. Kale Bendele 20817
Optimist / Blue Lakewood Yacht Club
9. Isla Mrstik 17922
Optimist / White Fort Worth Boat Club
10. Maclaren Bell 18395
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
11. William Wise 16102
Optimist / Blue Lakewood YC
12. Clayton Rodick 17243
Optimist / Blue Houston Yacht Club
13. Roni Sela 17380
Optimist / Red Austin Yacht Club
14. Yuval Sela 22247
Optimist / White Austin Yacht Club
15. Ryan Mitchell 21137
Optimist / Blue LCYC
16. William Michael 21337
Optimist / White AYC/LYC
17. Sophia Shubin 23152
Optimist / Blue FWBC
18. Ramzi Matous 21813
Optimist / Red AYC
19. Kaden Virag 22229
Optimist / Blue Rush Creek YC
20. Harrison Fincher 21136
Optimist / Blue Fort Worth Boat Club
21. Hollis Fincher 19797
Optimist / Red Fort Worth Boat Club
22. Henry Murphey 8854
Optimist / Red ft Worth Boat Club
23. Sam Rihn 23080
Optimist / Blue OCBC
24. Gavin Galway 22942
Optimist / Red Lakewood Yacht Club
25. Mercedes Porter-Via 15555
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
26. Desmond Jason 18239
Optimist / Blue Corpus Yacht Club
27. Aleksei Lopatin 5
Optimist / Blue RCYC
28. Madeleine Perdue 22249
Optimist / Blue Houston Yacht Club
29. Lily Poindexter 1891
Optimist / Blue Lakewood YC
30. Cinco Poindexter 18911
Optimist / Red Lakewood YC
31. Karaline Cronan 21823
Optimist / Blue Hyc
32. Jakov Ruzevic 15510
Optimist / White DCYC/FWBC
33. Maryza Rosalinda Sosa 17835
Optimist / White Corpus Christi
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Caleb Alwine P1
Optimist Green / Port Arthur YC
2. Chloe Allison A1
Optimist Green / Port Arthur Yacht Club
3. Koen Bendele 19455
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
4. Raelyn Kuritz Y1
Optimist Green / Port Arthur Yacht Club
5. Matthew Acock 22764
Optimist Green / Lake Canyon Yacht Club
6. Cai Lockett 1
Optimist Green / Lake Canyon Yacht Club
7. Shiloh Mabry 23114
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
8. Nichole Larsen 15673
Optimist Green / RCYC
9. Gavin Yera C1
Optimist Green / PORT ARTHUR YACHT CLUB
10. Zoe Wright 19162
Optimist Green / TCYC
11. Jack Pickett 15872
Optimist Green / Lake Canyon Yacht Club
12. Riley Edmondson 16468
Optimist Green / TCYC
13. Peter Meyer 3898
Optimist Green / TCYC
14. Wyatt Dickey 5884
Optimist Green / TCYC
15. Simms Dickey 11143
Optimist Green / TCYC
16. Joe Dawson 12349
Optimist Green / TCYC
17. Hadley May 12564
Optimist Green / TCYC
18. Henry May 16527
Optimist Green / TCYC
19. Wyatt Cureton 3967
Optimist Green / TCYC
20. Lilyana Moody 17746
Optimist Green / Fort Worth boat club
21. Jack Riley 19502
Optimist Green / Austin Yacht Club
22. Sergei Lopatin 7736
Optimist Green / RCYC
23. Elizabeth Croyle 7236
Optimist Green / TCYC
24. Wyatt Gonyeau 21865
Optimist Green / Fort Worth Boat Club
25. Cathryn-Rose Kolb 1552
Optimist Green / Texas Corinthian Yacht Club
26. Mary-Grace Kolb 12640
Optimist Green / Texas Corinthian Yacht Club
27. Graham Cureton 9328
Optimist Green / TCYC
28. William Deboer 19115
Optimist Green / Austin Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network