C420
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Reese Meyers
Claire Rowland
TBA C420 Baltimore County Sailing Center
Baltimore County Sailing Center
2. Patrick Tis
lucy sunderland[Pending]
tbd C420 BCSC
3. Lucy Von Rohr
Wilson Von Rohr
TBD C420 Annapolis Yacht Club
Annapolis Yacht Club
4. Wills Montague
[Pending]
TBD# C420 Annapolis Yacht Club
5. Owen Bott
Julia Kozlowski
TBD C420 Baltimore County Sailing Center
Baltimore County Sailing Center
6. Antigua Steward
Katrina Hall
tba C420 Baltimore County sailing Center
Baltimore Country Sailing Center
7. Jack Powers
[Pending]
TBD C420 Severn Sailing Association
8. Maddison Carew
Aden Keithley
TBD2 C420 Severn Sailing Association
SSA
9. Chris McCollum
[Pending]
AYC6 C420 Annapolis Yacht Club
10. William Lindsley
Katherine Castleberry
13 C420 SSA
SSA
11. Marco Welch
[Pending]
1234 C420 AYC
12. Lilliana Webb
Jake Crandall
4467 C420 NERYC
NERYC
13. William Harding
Ava Farley
4719 C420 Severn Sailing Association
Severn Sailing Association
14. Jack Sieg
[Pending]
6681 C420 SSA
15. Tad Clifton
Raam Fox
6987 C420 Annapolis Yacht Club
AYC
16. Parker Herman
7169 C420 Severn Sailing Association
17. Skylor Sweet
Ava Arepally
7289 C420 Neryc
Tayc
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Walter Ingis
RH1 Laser Radial Rock Hall Yacht Club
2. Finlay Proud
48888 Laser Radial NERYC
3. Noah Macielag
153375 Laser Radial RHYC
4. James Cottage
190383 Laser Radial North East River Yacht Club
5. Christopher Draper
212615 Laser Radial Severn Sailing Association
6. Luca webb
216504 Laser Radial AYC
7. Tommy McGeady
218117 Laser Radial Annapolis YC
8. Samuel de los Reyes
218478 Laser Radial SSA
 


Opti Blue
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Lily Maloney
21 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
2. Charlie Dyke
9477 Opti Blue Ssa
3. Anna Makovich
16361 Opti Blue BCSC
4. Alex Fallon
19350 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
5. Bryce Herfel
20685 Opti Blue Baltimore County Sailing Center
 


Opti Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Charlie Ingis
RH2 Opti Green Rock Hall Yacht Club
2. Jackson Hammock
261 Opti Green Baltimore County Sailing Center
3. Adam Butz
0512 Opti Green Bcsc
4. David Owings
7053 Opti Green Corsica River Yacht Club
5. Sophia Buckler
8049 Opti Green Severn sailing assoc
6. Charlotte MacDonald
8645 Opti Green Annapolis yc
7. Thomas Wood
8847 Opti Green SSA
8. Eleanor Owings
8855 Opti Green Corsica Yacht Club
9. james Biles
9503 Opti Green Annapolis Yatch Club
10. Alex Julian
12778 Opti Green Annapolis Yacht Club
11. Emily Julian
13176 Opti Green Annapolis Yacht Club
12. Henry MacDonald
13798 Opti Green Annapolis yc
13. Ryan Mills
14590 Opti Green Ayc
14. Zachary Kozlowski
15765 Opti Green BCSC
15. Alden Durrell
20512 Opti Green Annapolis Yacht Club / PYC
16. Daniel Skutch Tyson
22212 Opti Green Severn Sailing Association
17. Mateo Cole
108615 Opti Green Severn Sailing Association
 


Opti Red
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Halsey Carter
16064 Opti Red Annapolis Yacht Club
2. Marcus Kozlowski
19701 Opti Red BCSC
3. Alex Baker
22777 Opti Red Annapolis Yacht Club
4. Charlotte Hugo
USA22995 Opti Red Annapolis Yacht Club