Club 420
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Briana Hummel
Sara Davis
3417 Club 420 IHYC
IHYC
2. anthony abboud
Sophia Behar
7719 Club 420 IHYC
IHYC
3. Caroline Felser
Alaina Sollas
4133 Club 420 MCYC
Metedeconk River Yacht Club
4. Reese Auth
Claire Dooren
3681 Club 420 MCYC
MCYC
5. Morgan Auth
Alyssa Luizzi
4115 Club 420 MCYC
Mryc
6. Courtney Ayres
Ian Ziomek
1819 Club 420 Ocean Gate
Ocean Gate YC
7. Matthew Laufer
James Burns
7582 Club 420 Manasquan River Yacht Club
Manasquan River Yacht Club
8. Grace Boudreau
Giada Incognito
3464 Club 420 SSYC
Shrewsbury Yacht Club
9. Alexandra DaCosta
Isabella Incognito
3104 Club 420 SSYC
Shrewsbury Yacht Club
10. Aidan Boni
[Pending]
4058 Club 420 CYCCM
11. Jules Buczkowski
Seamus Carolan
5873 Club 420 Metedeconk River Yacht Club
Metedeconk River Yacht Club
12. Gavin Caskey
Eloise Levin
8962 Club 420 BLYC
BLYC
13. Brant Caskey
Chase Caskey
7851 Club 420 BLYC
BLYC
14. Liliane Belliveau
Ellie McCabe
MA3 Club 420 Mantoloking Yacht Club
Mantoloking Yacht Club
15. Aly Breckenridge
Piper Walsh
6949 Club 420 myc
Mantoloking
16. Leila Cavanaugh
Nora Ciak
2736 Club 420 IHYC
IHYC
17. grace voorhees
Frances Guenther
MA2 Club 420 Mantoloking Yacht Club
Mantoloking Yacht Club
18. Hunter Grasso
James Devine
5468 Club 420 Lavallette Yacht Club
Lavallette Yacht Club
19. DJ Redinger
Kearney Spillane
484 Club 420 Mantoloking Yacht Club
Myc
20. Gabriel Pasquale
Teague Walker
MA5 Club 420 Mantoloking Yacht Club
MYC
21. Gianna Pasquale
Anneliese Scala
MA6 Club 420 Mantoloking Yacht Club
Mantoloking yacht club
22. Isabelle Placa
Ryan Steinman
8959 Club 420 Barnegat Light Yacht Club
BLYC
23. Michael Yorke
Jack Martin[Pending]
55101 Club 420 Toms River yacht club
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Pepper Claytor
200587 Laser 4.7 CYCCM
2. Richard Underwood
216864 Laser 4.7 Brant Beach Yacht Club
3. Cole Martin
215481 Laser 4.7 TRYC/LHYC
4. Taylor Barney
195909 Laser 4.7 Cyccm
5. Sage Sakowicz
218453 Laser 4.7 Lavallette Yacht Club
6. Luke Pennisi
215726 Laser 4.7 BBYC
7. Chase Corbett
193338 Laser 4.7 IHYC
8. RICHARD POKORNY
199516 Laser 4.7 Metedeconk River
9. Mitchell Hnatt
164269 Laser 4.7 MCYC
10. reilly roedel
203948 Laser 4.7 CYCCM
11. Matthew Chen
172971 Laser 4.7 TRYC
12. Reagan Leahy
207152 Laser 4.7 Ocean Gate Yacht Club
13. Jackson Bjorklund
166162 Laser 4.7 SPYC
14. Jack Wasik
177203 Laser 4.7 OGYC
15. DYLAN APPLEGATE
179510 Laser 4.7 OCEAN GATE YACHT CLUB
16. Dailey Totams
212618 Laser 4.7 NBYC
17. Connor Demming
216727 Laser 4.7 Barnegat Light Yacht Club
18. Bella Cremer
199143 Laser 4.7 LEHYC
19. Isabel Bright
208584 Laser 4.7 OGYC
20. Jack Tonzola
177378 Laser 4.7 Bay Head Yacht Club
21. Julia Arditi
218494 Laser 4.7 BBYC
22. Matthew Moses
173720 Laser 4.7 Metedeconk River
23. Addison Dunn
671 Laser 4.7 IHYC
24. Joseph Krajewski
162460 Laser 4.7 PBYC
25. Savannah Monnig
131057 Laser 4.7 BLYC
26. thomas wagner
4 Laser 4.7 mantoloking yacht club
27. Carol Davis
209680 Laser 4.7 CYCCM
28. Emalie Menegus
188702 Laser 4.7 LEHYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. RYAN EHNOT
209692 Laser Radial Spray Beach Yacht Club
2. Connor McHugh
218108 Laser Radial 73 Sailing/LEHYC
3. Meghan Sharpe
199576 Laser Radial OGYC
4. Max Naseef
218487 Laser Radial Mantoloking Yacht Club
5. Alexander Riley
158659 Laser Radial ocean gate yacht club
6. Liam Preyer
149116 Laser Radial Metedeconk River Yacht Club
7. Nicholas Pistolakis
154211 Laser Radial Metedeconk River Yacht Club
8. Michael Sleys
164269 Laser Radial Metedeconk River Yacht Club
9. Iliana Vasslides
177010 Laser Radial Toms River Yacht Club
10. Ella Demand
148009 Laser Radial TRYC, SAYC, MCYC
11. Bryce Vitiello
199517 Laser Radial MCYC
12. Noah Kuzloski
165089 Laser Radial Metedeconk River Yacht Club
13. Elizabeth Fourney
165866 Laser Radial GWYC
14. Lucas Escandon
199518 Laser Radial Metedeconk River Yacht Club
15. Skye Mada
212126 Laser Radial Cooper River Yacht Club
16. Madeline Dolan
204775 Laser Radial LYC
17. Jaxon DePaul
215724 Laser Radial Barnegat Light Yacht Club
18. Logan Connolly
13673 Laser Radial TRYC
19. Sean Moran
630502 Laser Radial Ocean Gate Yacht Club
20. Matteo Pasqualicchio
105374 Laser Radial Ogyc
21. Jack Whitman
214532 Laser Radial Metedeconk
22. Delaney Dittenhofer
179159 Laser Radial TRYC
23. Morgan Zylinski
212618 Laser Radial LYC
24. Sydney Zylinski
185779 Laser Radial LYC
25. Neel Iyer
177006 Laser Radial BBYC
26. Aidan Risk
181805 Laser Radial Ocean Gate Yacht Club
27. Lukas Allsopp
124392 Laser Radial Elaine Allsopp
28. Liam Hurley
152137 Laser Radial Mantoloking YC
29. Patrick Kunz
192050 Laser Radial BLYC
30. Alice Kilkelly
175528 Laser Radial CRYC
31. Dyer Chaplick
201245 Laser Radial IHYC
32. John Bishop
211602 Laser Radial LEHYC
33. thomas deloy
209694 Laser Radial MYC
 


Optimist Gold
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Avery Hoffman
20713 Optimist Gold Red BHYC
2. Claire Hoffman
21939 Optimist Gold Blue BHYC
3. Blythe Hoffman
21947 Optimist Gold Blue BHYC
4. Mae Schlenker
18028 Optimist Gold Blue BHYC
5. Charlotte Cundey
19633 Optimist Gold Red LOOT
6. Liam Christopher
18311 Optimist Gold Red LOOT/Southern Yacht Club
7. Rosie Simpson
14898 Optimist Gold Red LOOT
8. Wyatt Lipp
21762 Optimist Gold Blue LOOT
9. Harrison Szot
17255 Optimist Gold Blue CERT / BHYC
10. Sadie Bolton
17036 Optimist Gold Red Avalon yacht club CERT
11. Miles Cundey
21853 Optimist Gold Blue LOOT
12. Shane Hughes
17003 Optimist Gold Blue Toms River Yacht Club
13. Owen Poskay
20960 Optimist Gold White TRYC
14. Finnegan Grainger
USA 19350 Optimist Gold Blue LOOT
15. Caroline Soell
7432 Optimist Gold Blue TRYC
16. Graham Soell
16055 Optimist Gold White TRYC
17. Cameron Hart
21513 Optimist Gold Blue TRYC
18. Travis Greenberg
22448 Optimist Gold Blue LOOT
19. Ryan D'Orsi
22553 Optimist Gold Red LEHYC
20. Reese Hubbard
21075 Optimist Gold Blue Team LBI
21. Grant Chin
22404 Optimist Gold White Team LBI
22. Adrianna DAgati
9692 Optimist Gold Red BHYC
23. John Underwood
22512 Optimist Gold Blue Brant Beach Yacht Club
24. Yann Menard
USA 21169 Optimist Gold Red LOOT
25. Amelon Rule
20662 Optimist Gold Red LOOT
26. Aidan O'Gwen
22199 Optimist Gold White TRYC
27. Elizabeth Achtau
17989 Optimist Gold Red Team LBI
28. Ethan Thompson
BER1177 Optimist Gold Red LOOT
29. Drew DeFonzo
18049 Optimist Gold Red TRYC
30. Henry Drapeau
20929 Optimist Gold White Lavallette Yacht Club
31. Aidan McKoin
18951 Optimist Gold Red LOOT/Southern Yacht Club
32. Wylder Smith
22853 Optimist Gold Red LOOT
33. Parley Dougherty
16616 Optimist Gold Blue BHYC
34. Noah Gautier
12087 Optimist Gold Blue LOOT/SYC
35. Eliza Corral
22961 Optimist Gold Red LOOT
36. Caio Sullivan
21745 Optimist Gold Blue Seaside Park Yacht Club
37. Cooper Naseef
12328 Optimist Gold Blue Mantoloking Yacht Club
38. Taylor Sipe
19080 Optimist Gold Blue TRYC
39. Sonja Schwartz
8811 Optimist Gold Blue TRYC
40. Jonas Reader
18063 Optimist Gold Blue Toms River Yacht Club
41. Maryn Demand
19597 Optimist Gold Blue TRYC, SAYC, MCYC
42. Henry Hull
19781 Optimist Gold White Toms River YC
43. Luke Andersen
22852 Optimist Gold Blue CYCCM / Annapolis
44. Mary Andersen
22549 Optimist Gold White CYCCM / Annapolis
45. Cailin Mundry
17923 Optimist Gold Blue Toms River Yacht Club
46. Carter Mundry
13669 Optimist Gold White Toms River Yacht Club
47. James Chaytors
12474 Optimist Gold Blue Team LBI / BBYC
48. James Andersen
21948 Optimist Gold White CYCCM / Annapolis
49. Gannon Botwinick
15463 Optimist Gold Blue Team LBI/SCYC
50. Sam Puleio
16331 Optimist Gold Red FHSC
51. Grace Hummel
22522 Optimist Gold Red IHYC
52. Anthony Feliciano
9929 Optimist Gold Red Pine Beach Yacht Club
53. Shane Landau
15891 Optimist Gold Blue SSYC
54. Collin McCarthy
9319 Optimist Gold Red Lavallette Yacht Club
55. Glen Foster
21147 Optimist Gold Red American Yacht Club
56. George Breckenridge
12019 Optimist Gold Blue MYC
57. CJ Walsh
6039 Optimist Gold Blue Mantoloking
58. John McCabe
22372 Optimist Gold Blue MYC
59. Ben D'Avella
24646 Optimist Gold Blue Mantoloking Yacht Club
60. Kilian Walker
14632 Optimist Gold Blue MYC
61. Philip DaCosta
22517 Optimist Gold Blue SSYC
62. Peter Mazzagatti
17815 Optimist Gold Red Team LBI/SCYC
63. John O'Leary
17220 Optimist Gold Blue Pine Beach Yacht Club
64. Caiden Hawkins
9543 Optimist Gold White Island Heights Yacht Club
65. Matthew Black
21295 Optimist Gold Red Lehyc
66. Hadley Black
20249 Optimist Gold White Lehyc
67. Walker Lapham
21281 Optimist Gold Blue MYC
68. Christopher Small
21486 Optimist Gold Red CERT / LEHYC
69. Emilie Lovallo
16338 Optimist Gold White Mantoloking Yacht Club
70. Marcus O'Rourke
22245 Optimist Gold Blue BHYC
71. Chloe Cunningham
17039 Optimist Gold Blue BHYC
72. Zoe Cunningham
6847 Optimist Gold Blue BHYC
73. Eliza Todd
11892 Optimist Gold Blue BHYC
74. Sydney Stoldt
22916 Optimist Gold Red LEHYC/CERT
75. Skylar Finkle
12854 Optimist Gold Blue Bay Head Yacht Club
76. Richard Ryon
22494 Optimist Gold Red Little Egg Harbor YC/ CERT
77. Jude Ryon
19424 Optimist Gold Blue Little Egg Harbor YC/ CERT
78. Jimmy McCann
10621 Optimist Gold Blue TRYC
79. Charles Hall
SSYC2 Optimist Gold Red SSYC
80. Luca Thompson
19033 Optimist Gold Blue Mantaloking
81. Carter Stefanacci
13139 Optimist Gold White IHYC
 


Optimist Silver
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Ella Angelbeck
16475 Optimist Silver White Bay Head Yacht Club
2. Gaitan Sullivan
22154 Optimist Silver White Seaside Park Yacht Club
3. Riley Sullivan
22139 Optimist Silver White Seaside Park Yacht Club
4. Levi Naseef
2328 Optimist Silver White Mantoloking Yacht Club
5. Jessica Szekeres
5084 Optimist Silver Red SPYC
6. Patrick Kennedy
12880 Optimist Silver Blue MCYC
7. Alexander Pistolakis
8639 Optimist Silver White Metedeconk River Yacht Club
8. Ryan Miller
15677 Optimist Silver White Metedeconk River
9. Vincent Grasso-Dias
11981 Optimist Silver Blue Toms River Yacht Club
10. Dennis Morgan
14923 Optimist Silver White IHYC
11. Andrew Abboud
1366 Optimist Silver White IHYC
12. Virginia Wagner
4140 Optimist Silver White IHYC
13. Martin Wagner
5160 Optimist Silver White IHYC
14. Annabel Bruhn
7502 Optimist Silver White BHYC
15. Isabella Calzadilla
348 Optimist Silver Blue SCYC
16. Harrison Wasik
4178 Optimist Silver White OGYC
17. TYLER APPLEGATE
16437 Optimist Silver Blue OCEAN GATE YACHT CLUB
18. Lilla Bellish
13379 Optimist Silver Blue SPYC
19. Brandon Bellish
15252 Optimist Silver White SPYC
20. Brynn Penque
8587 Optimist Silver Blue LYC
21. Daniel Andersen
21749 Optimist Silver White CYCCM / Annapolis
22. Landon Brick
20513 Optimist Silver White IHYC
23. Jack Puleio
16831 Optimist Silver Blue FHSC
24. Ryan Brazinski
5092 Optimist Silver White TRYC
25. Harry Chapman
20058 Optimist Silver White TRYC
26. Annabel Mantone
22102 Optimist Silver White BHYC
27. Max Heizler
22106 Optimist Silver White IHYC
28. Sadie Cavanaugh
5302 Optimist Silver White Island Heights Yacht Club
29. Annabelle Arcuri
10185 Optimist Silver Blue IHYC
30. Liam McManus
5139 Optimist Silver White Lavallette Yacht Club
31. William Burns
11770 Optimist Silver White Lavallette Yacht Club
32. Margaret Burns
11750 Optimist Silver Blue Lavallette Yacht Club
33. Amelia Scuorzo
15675 Optimist Silver Blue Lavallette Yacht Club
34. Sienna Guerrieri
21414 Optimist Silver Blue Lavallette Yacht Club
35. Madeline Brisby
8092 Optimist Silver Blue LYC
36. Byron Brisby, III
21178 Optimist Silver White LYC
37. Ella Reid
8466 Optimist Silver Blue Mantoloking Yacht Club
38. Alexandra Kuzloski
6151 Optimist Silver Blue Metedeconk River Yacht Club
39. Mason Lin
13345 Optimist Silver Blue Island Heights
40. Anna Hnatt
7656 Optimist Silver Blue MCYC
41. Kaylee Hanna
10257 Optimist Silver White Toms River
42. Emma Mullins
10184 Optimist Silver Blue Metedeconk
43. Connor Bornebusch
11223 Optimist Silver White IHYC
44. Jack McAteer
19531 Optimist Silver Blue NBYC
45. Madden Orellana
16610 Optimist Silver White IHYC
46. Josie Caricato
21945 Optimist Silver Blue Mantoloking Yacht Club
47. Ava Foerster
CAN1563 Optimist Silver Blue PBYC
48. Elodie Hellmuth
USA 22383 Optimist Silver Blue PBYC
49. James McCarthy
5148 Optimist Silver Red NBYC
50. Tiernan O'Rourke
9505 Optimist Silver White BHYC
51. Joseph Vales
19727 Optimist Silver White BHYC
52. Catherine Dunn
4417 Optimist Silver Blue Metedeconk River Yacht Club
53. John Drapeau
12237 Optimist Silver White Lavallette Yacht Club
54. Liam FRENCH
5846 Optimist Silver White IHYC
55. Pippa OConnell
18466 Optimist Silver White Bay Head Yacht CLub
56. Daniel Kiamie
18913 Optimist Silver Blue SCYC
57. Dylan Heimmel
18381 Optimist Silver White SPYC
58. Joey McCann
8129 Optimist Silver White TRYC
59. Lily Glosenger
17337 Optimist Silver Blue LYC
 


RS Feva
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Ryder Christie
Riley Christie
4854 RS Feva IHYC
IHYC
2. Erica POKORNY
Katarina Connors
6426 RS Feva Metedeconk River
Metedeconk River
3. Amelia Kuzloski
Luke Hnatt
6341 RS Feva MCYC
MCYC
4. Cole Buczkowski
Maggie Carolan
6343 RS Feva Metedeconk River Yacht Club
Metedeconk River Yacht Club
5. Sydney Mihalko
Bridget Felser
6895 RS Feva MCYC
Metedeconk River Yacht Club
6. Isabelle Bornebusch
Lauren DeSanto
6337 RS Feva Island Heights
Island Heights