C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Maddison Carew 89 Aden Keithley
C420 / Severn Sailing Association
2. Hartley Cooper 8088 Charlotte Brody
C420 / TAYC
3. Tessa DeLuca 4769 Claire Rowland
C420 / Baltimore County Sailing Center
4. Liam Edgell 476 EJ Brody
C420 / TAYC
5. William Harding 9568 Ava Farley
C420 / Severn Sailing Association
6. Chiara Kalinski 8091 Abigail Nolan
C420 / Tred Avon Yacht Club
7. Julia Kozlowski 6009 Owen Bott
C420 / BCSC
8. Laura Lindsley 1 Luke Farley
C420 / SSA
9. Sterling Maggard 111 Jack DeVito
C420 / Sailing Center Chesapeake
10. Jack Powers 8104 Helena English
C420 / Severn Sailing Association
11. Antigua Steward 2889 Katrina Hall
C420 / Baltimore County sailing Center
12. Hudson Stewart 8086 Louis Kalinski
C420 / Tred Avon Yacht Club
13. Olivia West 69 Anabel Chambers
C420 / Severn Sailing Association
14. Michael Yost 7791 Anastasia Wrightson
C420 / TAYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jack Armstrong RH1
Laser Radial / Rock Hall Yacht Club
2. Brooke Bogdan 215441
Laser Radial / Severn Sailing Association
3. Liam Chapman 187783
Laser Radial / Miles River Yacht Club
4. Vincent Dyer 196168
Laser Radial / MRYC
5. Noah Macielag 153375
Laser Radial / RHYC
 


OPen Skiff
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Mariah Demerest 11944
OPen Skiff / MYC
2. Gabe Kahan 11965
OPen Skiff / Maryland Yacht Club
3. Tatiana Marcic 11949
OPen Skiff / MYC
4. Mairead Nunes 11021
OPen Skiff / Maryland YC
5. Landon Salcedo 11920
OPen Skiff / MYC
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Sophia Buckler 8049
Opti Green / Severn sailing association
2. Mateo Cole 8714
Opti Green / Severn Sailing Association
3. Max Demerest 6115
Opti Green / MYC
4. Liam Donaldson 9607
Opti Green / SSA
5. Jackson Hammock 261
Opti Green / BCSC
6. Kaiden Jefferson 14
Opti Green / West River Sailing Club
7. Peter Marcic 20891
Opti Green / MYC
8. Fiona O'Rourke 13937
Opti Green / West River Sailing Club
9. Jamie Smit BR2
Opti Green / Severn Sailing Association
10. Charlie Smit 2
Opti Green / Severn Sailing Association
11. Thomas Wood 8847
Opti Green / SSA
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Adam Butz 19067
Optimist / White BCSC
2. Caroline Carey 18996
Optimist / Blue Tred Avon Yacht Club
3. Robert Carey Jr. 19552
Optimist / Blue Tred Avon Yacht Club
4. Dylan Cook 20686
Optimist / White SSA
5. Alex Fallon 19350
Optimist / Blue Baltimore County Sailing Center
6. Isabella Ford 17347
Optimist / Blue MRYC
7. Grayson Gibbons-Neff 14357
Optimist / Red TAYC
8. Taylor Hainey 20502
Optimist / White Miles River Yacht Club
9. Bryce Herfel 20685
Optimist / Blue Baltimore county sailing center
10. Christian Hunter 6
Optimist / Blue TAYC
11. Marcus Kozlowski 19701
Optimist / Red BCSC
12. Anna Makovich 16361
Optimist / Red BCSC
13. Lily Maloney 21
Optimist / Blue BCSC
14. Daniel Skutch Tyson 22212
Optimist / White Severn Sailing Association