Registrants For
FRUIT CUP 2021

July 24-25, 2021
50 people have registered for this event

ILCA 6
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Jacob Townsend

209308 ILCA 6 *, * CAN HYC/ CVDM
2. Nicola Gilmour

110214 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club GRYC
3. Théo Spooren

200136 ILCA 6 *, * CAN CVDM
4. Antonin Rivard-Ménégoz

188646 ILCA 6 *, * CAN CVDM
5. Mikhail Lavrenov

194522 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club
6. Enzo Biello

199772 ILCA 6 *, * CAN CVDM
7. Vincent Godbout

100512 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club
8. Loa Dinel

207232 ILCA 6 *, * CAN BLBC
9. Kofi Dinel

194158 ILCA 6 *, * CAN BLBC
10. Liam Downes

207242 ILCA 6 *, * CAN BYC
11. Akio Dinel

205445 ILCA 6 *, * CAN BLBC
12. Francis Charland

198333 ILCA 6 *, * CAN CVDM
13. Adam Cotton

210530 ILCA 6 *, * CAN CVGR
14. Abigail Partington

918 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club
15. Holly Hess

201228 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club
16. Matthew Lundrigan

218582 ILCA 6 *, * CAN Britannia Ya
17. Elia Viot

917 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club
18. Eve Boyer

198062 ILCA 6 *, * CAN Club de Voile Grande Riviere
19. Maxime Mimeault

201291 ILCA 6 *, * CAN CVGR
20. Catherine Beique

198330 ILCA 6 *, * CAN Cvgr
21. Karina Petkun

180093 ILCA 6 *, * CAN PCYC
22. Antoine Meloche

198062 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
23. Benjamin Silcoff

196007 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club GRYC
24. Zoya Vincent Legros

TBD ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
25. Simon Lorin

215700 ILCA 6 *, * CAN c.v.g.r WAITLISTED
26. Florence Leprohon

198042 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
27. Olivier Ringuette

192940 ILCA 6 *, * CAN CVDM Club de Voile Deux-Montagnes
28. Maïa Gracovetsky

198335 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
29. Mikael Bouchard-Green

124552 ILCA 6 *, * CAN CVGR WAITLISTED
30. Cailem Austin

216287 ILCA 6 *, * CAN PCYC/HYC
31. Cole Bonnell

204438 ILCA 6 *, * CAN PCYC/SBYC WAITLISTED
32. Noé Portelance

193960 ILCA 6 *, * CAN PCYC WAITLISTED
33. Max Lee-Howes

tbd ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
34. Carlos Charabati

196185 ILCA 6 *, * CAN Pointe Claire Yacht Club WAITLISTED
35. Fiona Aitken

207235 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
36. Cedrik Dumais

188976 ILCA 6 *, * CAN CVDM
37. Owen Maloney

216323 ILCA 6 *, * CAN Pcyc
38. Olivia Robin

210716 ILCA 6 *, * CAN BYC WAITLISTED
39. Malcolm MacGillivray

201275 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club WAITLISTED
40. Evania Lovshin

215457 ILCA 6 *, * CAN Britannia Yacht Club WAITLISTED
41. Cameron Laing

201229 ILCA 6 *, * CAN BYC WAITLISTED
42. Emile Martel

200203 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
43. Chelsea Kezber

204807 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
44. Hubert Lefebvre

193320 ILCA 6 *, * CAN SBYC WAITLISTED
45. Eli Desmeules

0000 ILCA 6 *, * CAN CVDM WAITLISTED
46. Emily Mellor

198334 ILCA 6 *, * CAN Gatineau River Yacht Club WAITLISTED
47. Simon Deschesnes

187143 ILCA 6 *, * CAN Cvdm
48. Sam Niazi

GBR182587 ILCA 6 *, * CAN Hudson Yacht Club
49. Christian Beck

CAN203920 ILCA 6 *, * CAN Hudson Yacht Club
50. Giacomo Weiner

199743 ILCA 6 *, * CAN HYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network