Registrants For
FRUIT CUP 2021

July 24-25, 2021
53 people have registered for this event

OPTI
    Skipper/Crew Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. axel snyder

1810 OPTI *, * CAN cvdm
2. Mathéo Rivard-Ménégoz

1648 OPTI *, * CAN CVDM
3. Alexandre Absi

1812 OPTI *, * CAN Royal St. Lawrence Yacht Club
4. Alicia Letham

5 OPTI *, * CAN RSTLYC
5. Emma Letham

USA21552 OPTI *, * CAN RSTLYC
6. Alissa Rubnikowicz

1719 OPTI *, * CAN RStLYC
7. Eva Doucette

CAN 1798 OPTI *, * CAN BYC
8. Mia Doucette

CAN 1786 OPTI *, * CAN BYC
9. Thomas Storer

1720 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
10. Arthur Page

USA 18688 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
11. Vita Faid

1465 OPTI *, * CAN BYC
12. Branwen Craig

1721 OPTI *, * CAN BYC/Ottawa
13. Jaime Sorensen

CAN1440 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
14. Brodie Sorensen

CAN1800 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
15. Nathaniel Storer

1747 OPTI *, * CAN Britannia Yacht Club
16. Camille Geoffrion

Can1771 OPTI *, * CAN Royal Saint-Laurent
17. Allie Boucher

1572 OPTI *, * CAN RStLYC
18. Henri Charriere

1546 OPTI *, * CAN CVDM
19. Samuel Dionne

8884 OPTI *, * CAN Nepean Sailing Club WAITLISTED
20. Justin Amyot

1763 OPTI *, * CAN CVDM
21. Yannick Godbout

CAN1624 OPTI *, * CAN Gatineau River Yacht Club
22. Henry Krieble

1175 OPTI *, * CAN BLBC
23. Mathis Sakalauski

CAN 1485 OPTI *, * CAN École voile de Grande-Rivière WAITLISTED
24. Liam Gill

1191 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
25. Nadège Gracovetsky

1676 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
26. Maxime Hurley

1734 OPTI *, * CAN Ecole de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
27. Marcos Léger Arias

11 OPTI *, * CAN École de Voile Outaouais WAITLISTED
28. Tristan Brunet-Cote

1225 OPTI *, * CAN CVGR Centre de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
29. Océane Brunet-Côté

1223 OPTI *, * CAN CVGR Centre de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
30. Jules Dumas

1553 OPTI *, * CAN cvgr WAITLISTED
31. Olivier Sauvé

569 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
32. Ariane Sauvé

1183 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
33. Zachary Ewsuk

1709 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
34. Keanu McCarthy

1710 OPTI *, * CAN Point Claire Yacht Club WAITLISTED
35. Léo Terrar

1226 OPTI *, * CAN Club de Voile Grande-Riviere (Aylmer) WAITLISTED
36. Edmond Lefebvre

CAN1557 OPTI *, * CAN SBYC WAITLISTED
37. Diana Stedman

CAN 1817 OPTI *, * CAN Pointe Claire Yacht Club WAITLISTED
38. Daegan Thun

2 OPTI *, * CAN Brome Lake Boat Club WAITLISTED
39. Anne Emma Wettstein Dupuy

345 OPTI *, * CAN Lac Brome boating Club WAITLISTED
40. Alice Wettstein Dupuy

579 OPTI *, * CAN Lac brome boating club WAITLISTED
41. Mireille Veilleux-Brodeur

1583 OPTI *, * CAN Evo WAITLISTED
42. Olivier Beauséjour Touchette

1502 OPTI *, * CAN CVGR WAITLISTED
43. Robert Charles Barriga

CAN1809 OPTI *, * CAN Pointe-Claire
44. Xavier Ducharme

notsure OPTI *, * CAN Royal St Lawrence Yacht Club WAITLISTED
45. Rébecca Ducharme

notsure2 OPTI *, * CAN Royal St Lawrence Yacht Club WAITLISTED
46. Loïc Tessier

notsure3 OPTI *, * CAN RStLYC WAITLISTED
47. Thomas Geoffrion

notsure4 OPTI *, * CAN RStLYC WAITLISTED
48. Azalea Robinson

999999 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club WAITLISTED
49. Angus Beauregard

CAN1418 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
50. Constance Cassius de Linval

CAN1133 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
51. Florence Cassius de Linval

CAN1169 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
52. Ronin Graham

CAN1393 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
53. Ocean Robinson

CAN1613 OPTI *, * CAN Hudson Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network