Registrants For
FRUIT CUP 2021

July 24-25, 2021
103 people have registered for this event

ILCA 6
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Sam Niazi
*

GBR182587 ILCA 6
*, * Hudson Yacht Club
2. Akio Dinel
*

205445 ILCA 6
*, * BLBC
3. Cedrik Dumais
*

188976 ILCA 6
*, * CVDM
4. Eve Boyer
*

198062 ILCA 6
*, * Club de Voile Grande Riviere
5. Christian Beck
*

CAN203920 ILCA 6
*, * Hudson Yacht Club
6. Giacomo Weiner
*

199743 ILCA 6
*, * HYC
7. Evania Lovshin
*

215457 ILCA 6
*, * Britannia Yacht Club WAITLISTED
8. Enzo Biello
*

199772 ILCA 6
*, * CVDM
9. Holly Hess
*

201228 ILCA 6
*, * Britannia Yacht Club
10. Cameron Laing
*

201229 ILCA 6
*, * BYC WAITLISTED
11. Eli Desmeules
*

0000 ILCA 6
*, * CVDM WAITLISTED
12. Maïa Gracovetsky
*

198335 ILCA 6
*, * CVGR WAITLISTED
13. Mikael Bouchard-Green
*

124552 ILCA 6
*, * CVGR WAITLISTED
14. Carlos Charabati
*

196185 ILCA 6
*, * Pointe Claire Yacht Club WAITLISTED
15. Elia Viot
*

917 ILCA 6
*, * Gatineau River Yacht Club
16. Emily Mellor
*

198334 ILCA 6
*, * Gatineau River Yacht Club WAITLISTED
17. Catherine Beique
*

198330 ILCA 6
*, * Cvgr
18. Antoine Meloche
*

198062 ILCA 6
*, * CVGR WAITLISTED
19. Benjamin Silcoff
*

196007 ILCA 6
*, * Gatineau River Yacht Club GRYC
20. Zoya Vincent Legros
*

TBD ILCA 6
*, * CVGR WAITLISTED
21. Emile Martel
*

200203 ILCA 6
*, * SBYC WAITLISTED
22. Olivier Ringuette
*

192940 ILCA 6
*, * CVDM Club de Voile Deux-Montagnes
23. Hubert Lefebvre
*

193320 ILCA 6
*, * SBYC WAITLISTED
24. Noé Portelance
*

193960 ILCA 6
*, * PCYC WAITLISTED
25. Max Lee-Howes
*

tbd ILCA 6
*, * SBYC WAITLISTED
26. Liam Downes
*

207242 ILCA 6
*, * BYC
27. Fiona Aitken
*

207235 ILCA 6
*, * SBYC WAITLISTED
28. Abigail Partington
*

918 ILCA 6
*, * Gatineau River Yacht Club
29. Matthew Lundrigan
*

218582 ILCA 6
*, * Britannia Ya
30. Malcolm MacGillivray
*

201275 ILCA 6
*, * Britannia Yacht Club WAITLISTED
31. Simon Lorin
*

215700 ILCA 6
*, * c.v.g.r WAITLISTED
32. Florence Leprohon
*

198042 ILCA 6
*, * CVGR WAITLISTED
33. Chelsea Kezber
*

204807 ILCA 6
*, * SBYC WAITLISTED
34. Jacob Townsend
*

209308 ILCA 6
*, * HYC/ CVDM
35. Nicola Gilmour
*

110214 ILCA 6
*, * Gatineau River Yacht Club GRYC
36. Théo Spooren
*

200136 ILCA 6
*, * CVDM
37. Antonin Rivard-Ménégoz
*

188646 ILCA 6
*, * CVDM
38. Cole Bonnell
*

204438 ILCA 6
*, * PCYC/SBYC WAITLISTED
39. Vincent Godbout
*

100512 ILCA 6
*, * Gatineau River Yacht Club
40. Loa Dinel
*

207232 ILCA 6
*, * BLBC
41. Adam Cotton
*

210530 ILCA 6
*, * CVGR
42. Maxime Mimeault
*

201291 ILCA 6
*, * CVGR
43. Karina Petkun
*

180093 ILCA 6
*, * PCYC
44. Olivia Robin
*

210716 ILCA 6
*, * BYC WAITLISTED
45. Cailem Austin
*

216287 ILCA 6
*, * PCYC/HYC
46. Mikhail Lavrenov
*

194522 ILCA 6
*, * Britannia Yacht Club
47. Kofi Dinel
*

194158 ILCA 6
*, * BLBC
48. Francis Charland
*

198333 ILCA 6
*, * CVDM
49. Owen Maloney
*

216323 ILCA 6
*, * Pcyc
50. Simon Deschesnes
*

187143 ILCA 6
*, * Cvdm
 


OPTI
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Nadège Gracovetsky
*

1676 OPTI
*, * CVGR WAITLISTED
2. Yannick Godbout
*

CAN1624 OPTI
*, * Gatineau River Yacht Club
3. Mia Doucette
*

CAN 1786 OPTI
*, * BYC
4. Jaime Sorensen
*

CAN1440 OPTI
*, * Britannia Yacht Club
5. Azalea Robinson
*

999999 OPTI
*, * Hudson Yacht Club WAITLISTED
6. Daegan Thun
*

2 OPTI
*, * Brome Lake Boat Club WAITLISTED
7. Océane Brunet-Côté
*

1223 OPTI
*, * CVGR Centre de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
8. Jules Dumas
*

1553 OPTI
*, * cvgr WAITLISTED
9. Emma Letham
*

USA21552 OPTI
*, * RSTLYC
10. Arthur Page
*

USA 18688 OPTI
*, * Britannia Yacht Club
11. Allie Boucher
*

1572 OPTI
*, * RStLYC
12. Léo Terrar
*

1226 OPTI
*, * Club de Voile Grande-Riviere (Aylmer) WAITLISTED
13. Liam Gill
*

1191 OPTI
*, * CVGR WAITLISTED
14. Vita Faid
*

1465 OPTI
*, * BYC
15. Henry Krieble
*

1175 OPTI
*, * BLBC
16. Xavier Ducharme
*

notsure OPTI
*, * Royal St Lawrence Yacht Club WAITLISTED
17. Rébecca Ducharme
*

notsure2 OPTI
*, * Royal St Lawrence Yacht Club WAITLISTED
18. Thomas Geoffrion
*

notsure4 OPTI
*, * RStLYC WAITLISTED
19. Henri Charriere
*

1546 OPTI
*, * CVDM
20. Mathis Sakalauski
*

CAN 1485 OPTI
*, * École voile de Grande-Rivière WAITLISTED
21. axel snyder
*

1810 OPTI
*, * cvdm
22. Maxime Hurley
*

1734 OPTI
*, * Ecole de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
23. Mathéo Rivard-Ménégoz
*

1648 OPTI
*, * CVDM
24. Marcos Léger Arias
*

11 OPTI
*, * École de Voile Outaouais WAITLISTED
25. Tristan Brunet-Cote
*

1225 OPTI
*, * CVGR Centre de Voile Grande-Rivière WAITLISTED
26. Justin Amyot
*

1763 OPTI
*, * CVDM
27. Alexandre Absi
*

1812 OPTI
*, * Royal St. Lawrence Yacht Club
28. Alicia Letham
*

5 OPTI
*, * RSTLYC
29. Olivier Sauvé
*

569 OPTI
*, * CVGR WAITLISTED
30. Alissa Rubnikowicz
*

1719 OPTI
*, * RStLYC
31. Eva Doucette
*

CAN 1798 OPTI
*, * BYC
32. Alice Wettstein Dupuy
*

579 OPTI
*, * Lac brome boating club WAITLISTED
33. Brodie Sorensen
*

CAN1800 OPTI
*, * Britannia Yacht Club
34. Nathaniel Storer
*

1747 OPTI
*, * Britannia Yacht Club
35. Olivier Beauséjour Touchette
*

1502 OPTI
*, * CVGR WAITLISTED
36. Loïc Tessier
*

notsure3 OPTI
*, * RStLYC WAITLISTED
37. Florence Cassius de Linval
*

CAN1169 OPTI
*, * Hudson Yacht Club
38. Ronin Graham
*

CAN1393 OPTI
*, * Hudson Yacht Club
39. Ocean Robinson
*

CAN1613 OPTI
*, * Hudson Yacht Club
40. Samuel Dionne
*

8884 OPTI
*, * Nepean Sailing Club WAITLISTED
41. Edmond Lefebvre
*

CAN1557 OPTI
*, * SBYC WAITLISTED
42. Diana Stedman
*

CAN 1817 OPTI
*, * Pointe Claire Yacht Club WAITLISTED
43. Robert Charles Barriga
*

CAN1809 OPTI
*, * Pointe-Claire
44. Angus Beauregard
*

CAN1418 OPTI
*, * Hudson Yacht Club
45. Ariane Sauvé
*

1183 OPTI
*, * CVGR WAITLISTED
46. Zachary Ewsuk
*

1709 OPTI
*, * CVGR WAITLISTED
47. Anne Emma Wettstein Dupuy
*

345 OPTI
*, * Lac Brome boating Club WAITLISTED
48. Camille Geoffrion
*

Can1771 OPTI
*, * Royal Saint-Laurent
49. Keanu McCarthy
*

1710 OPTI
*, * Point Claire Yacht Club WAITLISTED
50. Constance Cassius de Linval
*

CAN1133 OPTI
*, * Hudson Yacht Club
51. Thomas Storer
*

1720 OPTI
*, * Britannia Yacht Club
52. Branwen Craig
*

1721 OPTI
*, * BYC/Ottawa
53. Mireille Veilleux-Brodeur
*

1583 OPTI
*, * Evo WAITLISTED
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network