Registrants For
Florida East Coast Youth Series #2

September 26, 2021
41 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. David Vinogradov
*
Justin Tribou
Space Coast Sailing 101 Club 420 / / 0 09/23/2021
2. Sofia Pacheco
*
US Sailing Center of Martin County TBD Club 420 / / 0 09/24/2021
3. Harrison Jachec
*
Ethan Youngsma
Eau Gallie Yacht Club TBD Club 420 / / 0 09/24/2021
4. Grace Jones
*
Jack Allen
EGYC Youth Sailing 0000 Club 420 / / 0 09/18/2021
5. Denali Herold
*
Luke Franco
indian river youth sailing foundation TBD Club 420 / / 0 09/12/2021
6. Thomas Schuerger
*
Cheyenne Dooley
EGYC/MYC 321 Club 420 / / 0 09/19/2021
7. Aidan Norvell
*
Everett Bruckerhoff
palm beach sailing club tbd Club 420 / / 0 09/21/2021
8. Vestinic Dulcio
*
Aili DeLisi
Palm Beach Sailing Club TBD Club 420 / / 0 09/21/2021
9. Benjamin Mohrman
*
William Stricklan
Eau Gallie Yacht Club TBD Club 420 / / 0 09/21/2021
10. Max Morano
*
Cyra Morano
EGYC 100 Club 420 / / 0 09/23/2021
11. Matt Baer
*
Matt Baer
USSCMC 000 Club 420 / / 0 09/23/2021
12. Theodore Ouyang
*
Ryan Fitzpatrick
PBSC 16 Club 420 / / 0 09/23/2021
13. Nick Crull
*
Jimmy Collins
YSFIRC T B A Club 420 / / 0 09/06/2021
14. Jeffrey Miavez
*
Usscmc 10 Club 420 / / 0 09/23/2021
 


Open Skiff
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Alexandra Storbin
*
SLYC 11208 Open Skiff / / 0 09/23/2021
2. Viktor Stobin
*
SLYC 11210 Open Skiff / / 0 09/23/2021
 


Opti Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Morgan Temple
*
Palm Beach Sailing Club 21550 Opti Gold / / 0 09/11/2021
2. Elina Oswald
*
PBSC 10400 Opti Gold / / 0 09/11/2021
3. Kristopher CARMAN
*
Eau Gallie Yacht Club 23085 Opti Gold / / 0 09/24/2021
4. Benjamin White
*
Palm Beach Sailing 21549 Opti Gold / / 0 09/15/2021
5. Harper Aberman
*
USSCMC 21667 Opti Gold / / 0 09/10/2021
 


Opti Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Edward Walker
*
Martin county Tbd Opti Silver / / 0 09/22/2021
2. William Walker
*
Martin County Tbd1 Opti Silver / / 0 09/22/2021
3. Mia Lloyd
*
YSFIRC TBA Opti Silver / / 0 09/24/2021
4. Nathaniel Kai Simmons
*
PBSC 86 Opti Silver / / 0 09/07/2021
5. Adam Guyer
*
EGYC Unk Opti Silver / / 0 09/22/2021
6. Ashton Evers
*
YSFIRC 22556 Opti Silver / / 0 09/22/2021
7. Landon Cangiano
*
Eau gallie yacht club TBD Opti Silver / / 0 09/22/2021
8. Alexandra Brehm
*
UKSC 18342 Opti Silver / / 0 09/24/2021
9. Sofia Figueredo
*
Upper Keys Sailing Club 157xxx Opti Silver / / 0 09/24/2021
10. Robert Myhre
*
YSFIRC TBD Opti Silver / / 0 09/18/2021
11. Mae Elizabeth Allen
*
EGYC 00 Opti Silver / / 0 09/22/2021
12. Skyler Dussan
*
YSF 22558 Opti Silver / / 0 09/21/2021
13. Hudson Cavell
*
Palm Beach Sailing Club 17259 Opti Silver / / 0 09/14/2021
14. Maximo Mendiguren
*
Palm Beach Sailing Club 1416 Opti Silver / / 0 09/23/2021
 


RS Feva
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Bridget McDermott
*
US Sailing Center of Martin County 111 RS Feva / / 0 09/23/2021
2. David Wedde
*
US Sailing Center ? RS Feva / / 0 09/23/2021
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network