C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Jonathan Stevenson TBD
C420 / Sailing Center Chesapeake
2. Jack Powers 8104
C420 / Severn Sailing Association
3. Michael Grube 3
C420 / Severn Sailing Associaiton
4. Maddison Carew 89
C420 / Severn Sailing Association
5. Eric Johnson 6040
C420 / Severn Sailing Association
6. Lilliana Webb 4467
C420 / NERYC
7. Michael Yost 7791
C420 / MRYC
8. Tatiana Marcic 5825
C420 / NERYC
9. Skylor Sweet 7289
C420 / Neryc
10. Claire Sullivan 5571
C420 / Sailing Center Chesapeake
11. Chiara Kalinski 8091
C420 / Tred Avon Yacht Club
12. Will Donald 5790
C420 / Annapolis Yacht Club
13. Julia Kozlowski 6009
C420 / BCSC
14. Hudson Stewart 8088
C420 / Tred Avon Yacht Club
15. Antigua Steward tba
C420 / Baltimore County sailing Center
16. Jaxon Yeagy 3738
C420 / ChesX
17. Patrick Tis 4769
C420 / BCSC
18. Beylen Gode 8075
C420 / Annapolis Yacht Club
19. Nate Long 1
C420 / AYC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Alders Kulynych-Irvin 208572
Laser Radial / SSA
2. Christopher Draper 212615
Laser Radial / Severn Sailing Association
3. James Cottage 190383
Laser Radial / North East River Yacht Club
4. Luca webb 2126504
Laser Radial / NERYC
5. Sophie Grigg 23
Laser Radial / WRSC
6. Brooke Bogdan 215441
Laser Radial / Severn Sailing Association
7. Samuel De Los Reyes 218478
Laser Radial / SSA
8. Willem DeSimone 169655
Laser Radial / Annapolis Yacht Club
9. Alicia Danyali 170757
Laser Radial / SSA
10. Finlay Proud 48888
Laser Radial / NERYC
11. Molly Dowling 18
Laser Radial / WRSC
12. Alex Adams 15877
Laser Radial / Severn Sailing Association/Annapolis Yacht Club
13. Liam Chapman 187783
Laser Radial / Miles River Yacht Club
14. Liam Edgell 44
Laser Radial / TAYC
15. Cole Canuel 210869
Laser Radial / SSA/AYC
16. Louisa Kalinski 143980
Laser Radial / Tred Avon Yacht Club
17. Noah Macielag 153375
Laser Radial / RHYC
18. Jack Grace 212633
Laser Radial / SSA
19. Hartley Cooper 166045
Laser Radial / Tred Avon Yacht Club
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Dylan Cook 20686
Opti / Severn Sailing Association
2. Taylor Hainey 20502
Opti / Miles River Yacht Club
3. Marcus Kozlowski 19701
Opti / BCSC
4. Thomas Wood 8847
Opti / Severn Sailing Association
5. Bryce Herfel 20685
Opti / BCSC
6. Amelia Tatelbaum 12463
Opti / SSA
7. Andrew Shingledecker 13186
Opti / SSA
8. Oliver Stucker TBD
Opti / SSA
9. Robert Carey 19552
Opti / Tred Avon Yacht Club
10. Caroline Carey 18996
Opti / Tred Avon Yacht Club
11. Isabella Ford 17347
Opti / MRYC
12. Lily Maloney 21
Opti / BCSC
13. Parker Corson 17412
Opti / TAYC
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Grace Crespin 20615
Opti Green / Severn Sailing Association
2. Sophia Buckler 8049
Opti Green / Severn sailing
3. Eleanor Owings 17089
Opti Green / Rock Hall Yacht Club
4. Dorsey Owings 18085
Opti Green / Rock Hall Yacht Club
5. Zane Barone 7580
Opti Green / Ssa
6. Fiona O'Rourke 10
Opti Green / West River Sailing Club
7. John Storer USA 3395
Opti Green / West River Sailing Club
8. Rocco Woolsey 13682
Opti Green / West River Sailing Club
9. Nathanial Wyman 14272
Opti Green / NERYC
10. Phebe Greeley 22382
Opti Green / Severn Sailing Association
11. Kellen Herfel BCSC7
Opti Green / BCSC 7
12. Finn Erickson 16039
Opti Green / Ssa
13. Liam Brennan BCSC11
Opti Green / BCSC
14. Liam Grigg 13706
Opti Green / WRSC
15. Delphia Greeley 22563
Opti Green / SSA
16. Drew Christiansen 11638
Opti Green / MRYC
17. Peter Shingledecker 14931
Opti Green / SSA
18. Mateo Cole 8714
Opti Green / Severn Sailing Association
19. Sofia Cole 16237
Opti Green / Severn Sailing Association