Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Hollis Fincher 919339
Laser 4.7 / Fort Worth Boat Club
2. Lilyana Moody 08711
Laser 4.7 / Fort Worth Boat Club
3. Ashleigh Hoye 214549
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
4. Liz Cleaves 194070
Laser 4.7 / CSC/RCYC
5. Caleb Schaunaman 1
Laser 4.7 / Grapevine Sailing Club
6. Eli Pfarrer 209299
Laser 4.7 / FWBC/GSC
7. Mercedes Porter-Via 218134
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
8. Taylor Barney 195909
Laser 4.7 / Rush Creek Yacht Club
9. Mary Hayden Meredith 7
Laser 4.7 / csc
10. Pressley Massey 197859
Laser 4.7 / FWBC
11. JORDYN FENDER 520
Laser 4.7 / GSC
12. Eugene Park 213431
Laser 4.7 / Rush Creek YC
13. A.J. Ghazi 160955
Laser 4.7 / FWBC
14. Patrick Breen 45
Laser 4.7 / Grapevine
 


Laser Full
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary aronson 206096
Laser Full / AYC
2. Otto Beall 158921
Laser Full / Corinthian Sailing Club Dallas
3. Ashton Pigulski 157858
Laser Full / GSC
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. David Wyse PAYC1
Laser Radial / PAYC
2. Nicholas Carew 194473
Laser Radial / AYC
3. Konark Gupta 178925
Laser Radial / Corinthian Sailing Club Dallas
4. Parker Younger 194056
Laser Radial / GCYSA / FWBC
5. Keaton Chandler 161116
Laser Radial / RCYC
6. Reid Johnson 214546
Laser Radial / FWBC/RYC
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Alexander Liew 14243
Optimist Green / Dallas Corinthian Yacht Club (DCYC)
2. Annabelle Robicheaux TBD
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
3. Alexandria Wilson 4698
Optimist Green / DCYC
4. Bryan Shortall 22026
Optimist Green / Viridian
5. A. Wilhelm 29029
Optimist Green / Viridian
6. Tyler Logan 10
Optimist Green / RCYC
7. Lillian Couch Y2
Optimist Green / Port Arthur Yacht Club
8. Reginald Couch C2
Optimist Green / Port Arthur Yacht Club
9. Alyssa Schaunaman 16097
Optimist Green / Grapevine Sailing Club
10. Caleb Alwine P2
Optimist Green / Port Arthur yacht club
11. Penelope Gomez 7744
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
12. Harrison Womble 5
Optimist Green / RCYC
13. Blake Howard 7724
Optimist Green / OCBC
14. Sebastian Porter-Via 21040
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
15. Anson Dart 22022
Optimist Green / Viridian Sailing Center
16. Ariana van Werkhoven 22028
Optimist Green / Viridian Sailing Center
17. Cai Lockett 23203
Optimist Green / LCYC/AYC
18. Autumn Tokerud 4
Optimist Green / Viridian
 


Optimist RWB
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Harrison Fincher 19797
Optimist RWB / Blue Fort Worth Boat Club
2. Thomas Liew 7101
Optimist RWB / Blue Dallas Corinthian Yacht Club (DCYC)
3. Nichole Larsen 1842
Optimist RWB / Blue RCYC
4. Shiloh Mabry 23114
Optimist RWB / Blue FWBC
5. Noah Cina 12226
Optimist RWB / Blue OCBC
6. Isla Mrstik 7922
Optimist RWB / Blue Fort Worth Boat Club
7. Sam Rihn 23080
Optimist RWB / Blue OCBC
8. William Wise 16102
Optimist RWB / Blue Lakewood YC
9. Jakov Ruzevic 15510
Optimist RWB / Blue DCYC
10. Brice Howard 17922
Optimist RWB / Red OCBC
11. William Michael 21337
Optimist RWB / White AYC/LYC
12. Wyatt Gonyeau 21865
Optimist RWB / White Fort Worth Boat Club
13. Camryn Barney 15583
Optimist RWB / Blue Rush Creek Yacht Club
14. Henry Murphey 21145
Optimist RWB / Red FWBC
15. Boyd Charlton 17668
Optimist RWB / Blue OCBC
16. Blythe Charlton 19455
Optimist RWB / White OCBC
17. Sophia Shubin 23152
Optimist RWB / Blue FWBC
18. CONRAD Jacobsen 17767
Optimist RWB / Blue FWBC
19. Roni Sela 22803
Optimist RWB / Red Austin Yacht Club
20. Yuval Sela 22247
Optimist RWB / Blue Austin Yacht Club
21. Finn Messner 18674
Optimist RWB / Blue FWBC