Registrants For
St. Thomas International Optimist Regatta and TOTE Clinic
St. Thomas Yacht Club - St. Thomas, VI

June 13-19, 2022
57 people have registered for this event

Opti Champ
    Skipper Sail# Class Hometown Yacht Club
1. Audrey Zimmerman ISV220 Opti Champ *, * STYC
2. Howard Zimmerman ISV187 Opti Champ *, * STYC
3. Emma Walters ISV312 Opti Champ *, * STYC
4. Mila Melbourne TBD Opti Champ *, * STYC
5. Coby Fagan ISV642 Opti Champ *, * STYC
6. Marcus Durlach 14655 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club
7. Connor Karr 22590 Opti Champ *, * Coral Reef Yacht Club
8. Wyatt Lipp USA 21762 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club
9. Alejandro Ferrer 4080 Opti Champ *, * CNSJ
10. Finnegan Grainger USA 19350 Opti Champ *, * CRYC
11. Kyla BENESCH 18309 Opti Champ *, * Coral reef yacht club
12. William Whidden USA22650 Opti Champ *, * Riverside Yacht Club
13. Ryan Lee USA 20912 Opti Champ *, * DIYSF
14. Finnegan Cox 10167 Opti Champ *, * SPYC
15. Dylan Thomley USA 22581 Opti Champ *, * DIYSF
16. Tristan Lovell 174041 Opti Champ *, * Davis Island Yacht Club
17. Talon Schenck USA22307 Opti Champ *, * SPYC
18. Isabel Rivera Fernandez PUR 429 Opti Champ *, * CNSJ
19. Diego Sepulveda PUR1212 Opti Champ *, * CNSJ
20. Diego José Marrero Cuevas 5151 Opti Champ *, * Club Náutico San Juan
21. Diego Ewinger ANT 5050 Opti Champ *, * AYC
22. JUAN GONZALEZ PUR 4911 Opti Champ *, * CNSJ
23. Amelia Woodworth 22445 Opti Champ *, * Pequot Yacht Club/LISOT
24. Caitlyn Flynn 22475 Opti Champ *, * Lauderdale
25. Jackson Wilcox 23100 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club
26. Kai Watters 22057 Opti Champ *, * Lauderdale YC/StFYC
27. Marin Redmond USA 22280 Opti Champ *, * LYC
28. Ian Farley 15973 Opti Champ *, * Lauderdale YC
29. Diego Rivera-Hermida PUR 928 Opti Champ *, * CNSJ
30. Lee Rhoades Munder 22821 Opti Champ *, * lauderdale Yacht club
31. Pierce Weber 22906 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club
32. Constantino Conrad USA 23083 Opti Champ *, * Davis Island Yatch Club
33. Felix Mones USA23061 Opti Champ *, * KBYC
34. Sophia Alexopoulos 23165 Opti Champ *, * Riverside Yacht Club
35. George Alexopoulos 21614 Opti Champ *, * Riverside Yacht Club
36. Beck Brill USA 22750 Opti Champ *, * Coconut Grove Sailing Club
37. Karl Panthaki TBA Opti Champ *, * Coral reef yacht club
38. Kayaan Panthaki 19238 Opti Champ *, * Coral reef yacht club
39. Isabel Veiga 23108 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club / St. Thomas Yacht Club
40. Thomas Zaydon 22574 Opti Champ *, * CRYC
41. Tom Seibold 22989 Opti Champ *, * St Petersburg Yacht Club
42. Rafael Vazquez PUR 5808 Opti Champ *, * Club Náutico de San Juan
43. Simón Fauser CAN 1783 Opti Champ *, * Royal Vancouver Yacht Club
44. Charlotte Cundey USA 19633 Opti Champ *, * Bay Head YC/ CERT
45. Miles Cundey USA 21853 Opti Champ *, * Bay Head YC/ CERT
46. Harrison Szot 17255 Opti Champ *, * CERT / Bay Head Yacht Club
47. Maxton Damiano 21962 Opti Champ *, * LYC
48. Avery Beck USA 19291 Opti Champ *, * IHYC/LISOT
49. Luca Damiano 22470 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club
50. Annie Ulmer 22710 Opti Champ *, * Lisot
51. Cole Fanchi USA19133 Opti Champ *, * Lauderdale Yacht Club
52. Glen Foster 21147 Opti Champ *, * American Yacht Club
53. Thomas Weidner 23375 Opti Champ *, * SPYC
54. Will Barnhart 20402 Opti Champ *, * CRYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network