Registrants For
Florida East Coast Youth Series #1

January 23, 2022
36 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Rylan Morris
*
Lexi Trimble
USSCMC 4 Club 420 / / 0 01/22/2022
2. Ainsley Miller
*
Callahan Kendall
USSCMC 6 Club 420 / / 0 01/22/2022
3. Kai Wolter
*
Harper Aberman
USSCMC 7 Club 420 / / 0 01/22/2022
4. Brady Koren
*
Ruby Suereth
USSCMC 9 Club 420 / / 0 01/21/2022
5. Nick Crull
*
Edee Steinkamp
YSFIRC 12 Club 420 / / 0 01/19/2022
6. Denali Herold
*
Luke Franco
Youth sailing foundation Indian River county 13 Club 420 / / 0 01/20/2022
7. David Vinogradov
*
Tony Romero
Space Coast Sailing 101 Club 420 / / 0 01/19/2022
8. Thomas Schuerger
*
Cheyenne Dooley
Eau Gallie yacht club 321 Club 420 / / 0 01/20/2022
9. Grace Jones
*
Caroline Jones
Eau Gallie Yacht Club 904 Club 420 / / 0 01/03/2022
10. Sofia Pacheco
*
Grant Schmidt
USSCMC 2112 Club 420 / / 0 01/23/2022
11. Ethan Linder
*
Ethan Youngsma
EGYC 7319 Club 420 / / 0 01/20/2022
12. Benjamin Mohrman
*
William Stricklan
Eau Gallie Yacht Club 8833 Club 420 / / 0 01/23/2022
 


Opti Gold
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. Robert Myhre
*
YSFIRC 18 Opti Gold / / 0 01/14/2022
2. Lew Barski
*
USSCMC 41 Opti Gold / / 0 01/21/2022
3. Landon Cangiano
*
EGYC 19710 Opti Gold / / 0 01/21/2022
4. Samual Hayes
*
Eau Gallie Yacht Club 19796 Opti Gold / / 0 01/17/2022
5. Juan'andres Perez
*
YSF 22554 Opti Gold / / 0 01/11/2022
6. Ashton Evers
*
YSFIRC 22556 Opti Gold / / 0 01/11/2022
7. Alexander Delamarter
*
Youth Sailing Foundation of Indian River County 22557 Opti Gold / / 0 12/30/2021
8. Skyler Dussan
*
YSFIRC 22558 Opti Gold / / 0 01/05/2022
 


Opti Silver
    Skipper Club Sail# Boat Name Fleet / Division Make/Model Rating Date Entered
1. David Ratanu
*
Us sailing center Martin county 1 Pink Opti Silver / / 0 01/16/2022
2. Mae Elizabeth Allen
*
EGYC Youth Sailing 2 Opti Silver / / 0 01/20/2022
3. Isabel Knott
*
USSCMC 3 Pink Opti Silver / / 0 01/18/2022
4. Julia Cohen-Pinsky
*
Eau Gallie yacht club 6 Opti Silver / / 0 01/23/2022
5. Ole Vorholz
*
USSCMC 7 Teal Opti Silver / / 0 01/14/2022
6. Stella Redon
*
EGYC 11 Opti Silver / / 0 01/22/2022
7. Chilton Delaney
*
USSCMC 12 Opti Silver / / 0 01/19/2022
8. Joseph Griffith
*
USscmc 14 Pink Opti Silver / / 0 01/22/2022
9. Rohan Kaul
*
USSCMC 22 Opti Silver / / 0 01/18/2022
10. Hanno Vorholz
*
USSCMC 24 Opti Silver / / 0 01/14/2022
11. Bryan Chabebe
*
Fort Pierce Riverside Marina 44 Opti Silver / / 0 01/19/2022
12. Maxwell Jones
*
USSCMC / Leland Yacht Club 1474 Opti Silver / / 0 01/13/2022
13. Jacoby Jackson
*
Fort Pierce Riverside 4645 Opti Silver / / 0 01/19/2022
14. Marlee Jones
*
USSCMC / Leland Yacht Club 14748 Opti Silver / / 0 01/13/2022
15. Caroline Voss
*
USSCMC 19592 Opti Silver / / 0 01/18/2022
16. Jonah Watson
*
USSailing Center Martin County 23346 Opti Silver / / 0 01/03/2022
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network