Registrants For
I420 Midwinters / 29er Midwinters East

February 19-21, 2022
45 people have registered for this event

29er
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Miles Julien
*
Jake Julien
2883 29er
*, * 2NINER
2. Brody Wood
*
John Wood
2748 29er
*, * 2NINER
3. Anton Schmid
*
Peter Joslin
8 29er
*, * SDYC
4. Hudson Amery
*
Finlay Macaulay
132 29er
*, * RNSYS
5. Yann Menard
*
Hoel Menard
19 29er
*, * RYC/StFYC
6. Graceanna Dixon
*
Ella Valentina Agnese
2454 29er
*, * 2niner/Lauderdale Yacht Club
7. Thomas O'Grady
*
Emmet Ennico
11 29er
*, * 2NINER/Noroton YC
8. Sara Ortiz Vey
*
Kelly Bates
2884 29er
*, * 2NINER
9. Thomas Desrochers
*
Ford Amery
CAN2739 29er
*, * PCYC
10. Callum Ruch
*
Callum Bowness-Linegar
2604 29er
*, * ABYC
11. Ian Nyenhuis
*
Noah Nyenhuis
USA 4 29er
*, * San Diego Yacht Club
12. Wills Stratton
*
Matthew Commons
1977 29er
*, * Del Rey Yacht Club
13. Fynn Olsen
*
Pierce Olsen
3145 29er
*, * MYC
14. Logan Mraz
*
Max Turner
2586 29er
*, * Chester Yacht Club
15. Tyler Lamm
*
Andrew Lamm
2633 29er
*, * 2Niner/ASP
16. Rocco Racioppi
*
Francisco Racioppi
104 29er
*, * 2NINER
17. Laura Hamilton
*
Carolina Zager
3026 29er
*, * 2NINER
18. Hailey Nichols

Katherine Lowe
3136 29er
Calgary, AB NS Skiff Squad / Lunenburg Yacht Club
19. Sammie Gardner
*
Alice Schmid
2309 29er
*, * SDYC
20. Jackson Macaulay

Jack Gogan
3135 29er
Halifax, NS RNSYS
21. Emily Roy
Sophie Carter
Sophie Carter
3059 29er
Halifax, NS Nova Scotia Sailing Team
 


I420
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Richard Sykes
*
Elle Sykes
56341 I420
*, * Riverside Yacht Club
2. Helena Borcherding
*
Violet Martin
5612 I420
*, * Belle Haven YC / LISOT
3. Gavin Murphy
*
Camille Stang
56109 I420
*, * HPC
4. Leo Robillard
*
AJ McKeon
54064 I420
*, * HPC
5. Callie Hammond
*
Ava Stevens
56128 I420
*, * Larchmont Yacht Club/LISOT
6. Samara Walshe
*
Lillie Foster
56973 I420
*, * EYC/AYC
7. Julian Kalehoff
*
George (Jordi) Helme
56364 I420
*, * NYAC YC / LISOT
8. Griggs Diemar
*
Emery Diemar
57001 I420
*, * CRYC
9. Ash Raval
*
Boris Bialer
55876 I420
*, * CGSC
10. Freddie Parkin
*
Asher Beck
56345 I420
*, * Riverside YC/Coral Reef YC/LISOT
11. Gabriela Collins
*
Penelope Hall
55494 I420
*, * LYC
12. Aidan Gurskis
*
Kenzo Peraire
55147 I420
*, * High Performance Center
13. Mika Sternberg
*
Josh Goldberg
53655 I420
*, * HPC/DRYC
14. Jack Murphy
*
Sawyer Bastian
56033 I420
*, * HPC
15. Robert Ulmer
*
Henry Allgeier
57187 I420
*, * LISOT/Belle Haven
16. Ian Lent
*
Thomas Rice
55616 I420
*, * Black Rock YC
17. Annabelle Brameld
*
Tatem Gee
56343 I420
*, * HPC
18. Elizabeth Wire
*
Tilden Coate
56126 I420
*, * USSCMC/Outfit Sailing
19. Joana Gonçalves
*
Luisa Madureira
54643 I420
*, * Iate Clube do Rio de Janeiro
20. Ava Hurwitz

Alexis Young
57058 I420
New York, NY STYC/AYC
21. Kyra Phelan
*
Annabel Woodworth
56715 I420
*, * HPC / LISOT
22. Sophia Devling

Carmen Berg
56949 I420
Newport Beach, CA Balboa YC - SfYC/SFYC/RYC
23. Alec Van Kerckhove

Dylan Murphy
56652 I420
LOS ALTOS, CA HPC
24. Peter Foley

Audrey Foley
USA 56616 I420
Miami, FL CRYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network