Laser
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Tracy Usher

218891 Laser [Great Grand Master] Montara, CA USA USA
2. Dave Jursik

194598 Laser [Great Grand Master] Portland, OR USA USA
3. John Droege

220811 Laser [Grand Master] Portland, OR USA USA
4. Joby Easton

216515 Laser [Master] Portland, Oregon USA USA
5. Andrew Holdsworth

218888 Laser [Grand Master] Seattle, WA USA USA
6. John Manix

210696 Laser [Grand Master] Vancouver, WA USA USA
7. Chris Simenstad

130317 Laser [Master] San Anselmo, CA USA USA
8. Frank Hart

213878 Laser [Grand Master] Vancouver, WA USA USA
9. Steven Schmidt

196080 Laser [Grand Master] Portland, OR USA USA
10. Tom Hazelton

116880 Laser [Great Grand Master] Traverse City, MI USA USA
11. John Hodges

182022 Laser [Apprentice Master] Seattle, WA USA USA
 


Laser Radial
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Bob Ennenberg

216288 Laser Radial [Great Grand Master] Vancouver, BC CAN CAN
2. Eduardo Cunha

162391 Laser Radial [Apprentice Master] Vancouver, BC CAN CAN
3. David Anthes

195943 Laser Radial [Master] Bend, OR USA USA
4. John Sturman

188111 Laser Radial [Master] Portland, OR USA USA
5. Bill Symes

212594 Laser Radial [Legends] Portland, OREGON (OR) USA USA
6. Charles Thomas

194481 Laser Radial [Great Grand Master] Francis, UT USA USA
7. David LaPier

216613 Laser Radial [Great Grand Master] Palo Alto, CA USA USA
8. Matt Doherty

204824 Laser Radial [Grand Master] Sea Cliff, NY USA USA
9. Paul Swan

220804 Laser Radial [Great Grand Master] St. George, UT USA USA
10. Julie Larson

182098 Laser Radial [Master] Portland, OR USA USA
11. Jon Andron

218890 Laser Radial [Legends] Lafayette, CA USA USA
12. pablo rodriguez bertorello

218017 Laser Radial [Master] Eastsound, WA USA USA
13. GREG JACKSON

208040 Laser Radial [Great Grand Master] Seattle, WA USA USA
14. Rob Hodson

208831 Laser Radial [Great Grand Master] Portland, OR USA USA
15. David Wyllie

202677 Laser Radial [Legends] Stockton, CA USA USA
 


Tasar
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Francois Hebert
Jill Wynott
2394 Tasar Whistler, BC CAN CAN
2. Casey Pruitt
Farzana Mohamedali
2278 Tasar Olympia, WA USA USA
3. Derek Bottles
Becca Galfer
2984 Tasar Seattle, WA USA USA
4. Miles Williams
Cora Knauss
1601 Tasar Seattle, WA USA USA
5. Andy Mack
Jaime Mack
2918 Tasar White Salmon, WA USA USA
6. Alyosha Strum-Palerm
AnaLucia Clarkson
2597 Tasar Tacoma, WA USA USA
7. Audrey Jacobs
Molly Utter
2271 Tasar Seattle, WA USA USA
8. Grant Gridley
Claire Siegel-Wilson
2755 Tasar MILWAUKIE, Oregon USA USA
9. Michael Karas
Molly Jackson
2983 Tasar Bainbridge Island, WA USA USA
10. Jonathan McKee
Libby Johnson McKee
2981 Tasar Seattle, WA USA USA
11. Dalton Bergan

[Pending]
2690 Tasar seattle, WASHINGTON USA USA
12. Jay Renehan
Lisa Renehan
2982 Tasar Seattle, WA USA USA
13. Stasi Burzycki
Sophia Kasper
2398 Tasar Seattle, WA USA USA
14. Jack Holbrook
Ellie Ungar
[Pending]
801 Tasar Seattle, WA USA USA
15. Anthony Boscolo
Haley Boscolo
505 Tasar Redmond, WA USA USA
16. Chris Lanzinger
Molly Lanzinger
2916 Tasar Bellevue, Washington USA USA
17. Philip Gordon
John Renehan
2399 Tasar Bend, OR USA USA