Laser
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Aaron Beaver *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC/SSp |
|
2. |
Daniella (Danny) Cheng-Sun *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
PMYC |
|
3. |
Hannah Beaver *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC/SSP |
|
4. |
Lhotse Rowell *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
none |
|
5. |
Colin Byler *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Oak Harbor Wildcats Sailing |
|
6. |
Silas Kok *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Sail Orcas |
|
7. |
Vadim Hettena *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Olympia Community Sailing |
|
8. |
Adam Turloff *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC |
|
9. |
Ryan Downey *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Port Madison Yacht Club |
|
10. |
Lorna Bruce *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club |
|
11. |
Moose Kinsey *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Orcas Island Yacht Club |
|
12. |
sam bush *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC |
|
13. |
Nico Konyk *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Gig Harbor Yacht Club |
|
14. |
Dieter Creitz *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC |
|
15. |
Reed Kregenow *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Narrows Race Team |
|
16. |
Teddy Gao *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Willamette Sailing Club |
|
17. |
Marina West *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
None |
|
18. |
Sarah Ozaki *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Mission Bay Yacht Club |
|
19. |
Kel Cowart *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
GHYC |
|
20. |
Cascade Kaseler *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Port Madison yacht club |
|
21. |
Tamsin Horne *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Union Sailing Club |
|
22. |
Alex Shemwell *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
23. |
Sammy Farkas *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
24. |
Joseph Tappen *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Port Madison Yacht Club |
|
25. |
Owen Thomas *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Sail Sand Point |
|
26. |
Kai Vurno *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Sail Orcas |
|
27. |
Gerard Vandenberg *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club please use code: Flor & Emma |
|
28. |
Simón Fauser *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club |
|
29. |
Emy Kissick *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
OYC |
|
30. |
Liam Power *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Olympia |
|
31. |
Elliott Chalcraft *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
PMYC |
|
32. |
Lola Walker *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Orcas Island Yacht Club |
|
33. |
Simone Reck *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Olympia Yacht Club |
|
34. |
Jaden Unruh *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Narrows Race Team |
|
35. |
Feliz Gilpin-Moreno *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Willamette Sailing Club |
|
36. |
Corbin Torralba *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
NRT |
|
37. |
Kaitlyn Beaver *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC/SSP |
|
38. |
Delfino Li *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
seattle yacht club |
|
39. |
Nicholas Mueller *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
ABYC |
|
40. |
Stone Dewey *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Port Madison Yacht Club |
|
41. |
William Mueller *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
ABYC |
|
42. |
Ava Beaver *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
43. |
Zack Riccelli *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
WSC |
|
44. |
William Walden *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Port Townsend Sailing Association |
|
45. |
Alexander Turloff *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
SYC |
|
46. |
Dagny Kruger *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Orcas Island Yacht Club |
|
47. |
Else Ranker *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Orcas Sailing |
|
48. |
Miles Kirkbride *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Olympia Yacht Club |
|
49. |
Gianna Dewey *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
PMYC |
|
50. |
Camryn Lee *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Narrows Race Team |
|
51. |
Carter Anderson *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
PMYC |
|
52. |
Benjamin Stone *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Port Madison Yacht Club |
|
53. |
Lauren Mack *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Seattle YC |
|
54. |
Royce Tye *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
Orcas Island Yacht Club |
|
55. |
Esther Ireland *
|
- |
- - |
Laser - |
*, * |
OCS |
|
|
Optimist Dinghy
|
Skipper
|
Boat Name
|
Bow#/Sail#
|
Class
|
Hometown
|
Yacht Club
|
Payment
|
1. |
Desmond Lathrop *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
WSC |
|
2. |
Ben Yuret *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
CYC Seattle |
|
3. |
Alexander Montagu *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
San Francisco Yacht Club |
|
4. |
Max Ramsey *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Kelowna yacht club |
|
5. |
Noelani Li *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
seattle yacht club |
|
6. |
Alan Timms *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
7. |
Andrew Lin *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
8. |
Bing Kawasaki *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
9. |
Sebastian Samano *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
CYC Seattle |
|
10. |
Logan Woolf *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Narrows Race Team |
|
11. |
Akhil Marur *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Chicago Yacht Club |
|
12. |
Alice Wan *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
WVYC |
|
13. |
Jack Carter *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
CYC |
|
14. |
Talus Book *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Olympia Sailing |
|
15. |
Joshua Aviles *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SYC |
|
16. |
Genevieve Shemwell *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
17. |
Finn Deprez *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Narrows Race Team |
|
18. |
Sebastien LeRoy *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SYC |
|
19. |
Barrett Milne *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Seattle Yacht Club |
|
20. |
Gaby Hastings *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SYC |
|
21. |
Nathan Bereson *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
CYC Seattle |
|
22. |
Mark Xu *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SFYC |
|
23. |
Jerry Jiang *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
WSC |
|
24. |
Olivia Weber *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
San Francisco Yacht Club |
|
25. |
Bishop Jenkins *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club |
|
26. |
West Rainbolt *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Narrows Race Team |
|
27. |
Shirley Ning *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SFYC |
|
28. |
Carson Ning *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SFYC |
|
29. |
Franklin Chen *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
JK Sailing |
|
30. |
Aaron Toy-Lim *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
San Francisco Yacht Club |
|
31. |
Ava Li *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Royal Van Yacht Club |
|
32. |
James Franzone *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
San Francisco YC |
|
33. |
Lucia Franzone *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
San Francisco YC |
|
34. |
Joseph Vandenberg *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club please use code: FLOR and EMMA |
|
35. |
Ming Trebilcock *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club |
|
36. |
Ethan Wenokur *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SFYC |
|
37. |
Joshua Wenokur *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SFYC |
|
38. |
Evelyn Bruce *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Royal Vancouver Yacht Club |
|
39. |
Ryan Lee *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Chicago |
|
40. |
Alden Visser *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SSSS/OYC |
|
41. |
Claire Valiani *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
GHYC Narrows Race Team |
|
42. |
Beckett Kern *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SFYC |
|
43. |
Max Neveux *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Chicago Yacht Club |
|
44. |
Henry Tuttle *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
WSC |
|
45. |
Pierce Weber *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
San Francisco Yacht Club |
|
46. |
Ethan Lee *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
SYC |
|
47. |
Ellen Cummings *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Olympia |
|
48. |
Kai Ramsey *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Kelowna yacht club |
|
49. |
Rafi Ahmed *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Chicago Yacht Club (CYC) |
|
50. |
Zia Ahmed *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Chicago Yacht Club (CYC) |
|
51. |
Reagan Starke *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
Narrows Race Team/Gig Harbor Yacht Club |
|
52. |
JP Crabb *
|
- |
- - |
Optimist Dinghy - |
*, * |
chicago yacht club |
|
|
|