Adult Laser
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Jim Knab

- 193965 - Adult Laser - Ocean View, DE Rehoboth Bay SA
2. Steve Madonna

- 191454 - Adult Laser - Havertown, PA Marsh Creek Sailing Club
3. Jacy Haff

- 181800 - Adult Laser - Annapolis, MD Severn Sailing Association
4. Philip Logan

- 125104 - Adult Laser - New York, NY TAYC
5. Bryan Bay

- 193990 - Adult Laser - Galesville, MD West River Sailing Club
6. Max McAllister

Spax 156969 - Adult Laser - Easton, MD TAYC
7. Michael Colbert

- 220398 - Adult Laser - Vienna, VA Severn Sailing Association
8. Willem DeSimone

- 219942 - Adult Laser - Washington, DC Annapolis Yacht Club
9. mohamed harraz
mohamed harraz
- 20005173 - Adult Laser - Malvern, PA MCSC
10. Peter Madonna

- 219290 - Adult Laser - West Chester, PA Marsh Creek Sailing Club
 


Comet
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Art Silcox

Kialoa 4076 - Comet - West River, MD Corsica River YC
2. Tom Price
John Zseleczky
Scrapple 3741 - Comet - Lake Shore, MD Psa
3. Bruce Mundle
Cindy Huffaker
Zigzag 4069 - Comet - Grasonville, MD Corsica River Yacht Club
4. wick dudley
Besty Kulman
wicked 4148 - Comet - Queenstown, MD Corsica River YC
5. John Costanzo
Stacey Kelley
- 4134 - Comet - New York, NY PYC
6. Stoney Duffey
Ridgely Kelly
Encore 4073 - Comet - Centreville, MD Corsica River Yacht Club
7. Jon Burnham
Tori Burnham
Sharkbite 3943 - Comet - Collingswood, NJ Cooper river yacht club
 


Jr 420
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Will Friedell
John Szynal
- 810 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
2. Thomas Christiansen

- 1 - Jr 420 - *, * Miles River Yacht Club
3. Parker Herman
Ava Arepally
- 9181 - Jr 420 - *, * Severn Sailing Association & TAYC
4. Beylen Gode
Annie Lapides
- 8075 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
5. Sarai Bullock
Maddie Ballard
- 3369 - Jr 420 - *, * Hampton Yacht Club
6. Walker Angus
Sofia Forsberg
- 8832 - Jr 420 - *, * Fishing Bay Yacht Club/Annapolis Yacht Club
7. Charlotte Macdonald
Andrew DeLoach
- USA 7055 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
8. Jed Lory
Helena English
- 8580 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
9. Eric Johnson
Nash Bailey
- 6040 - Jr 420 - *, * SSA
10. Owen MacWilliams
George Carty
- 8853 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
11. Malia Deane
Carter Robbins
- 1001 - Jr 420 - *, * The Chesapeake Experience
12. Michael Yost
Louisa Kalinski
- 7791 - Jr 420 - *, * TAYC
13. Isabella Ford
Chase Green
- 5976 - Jr 420 - *, * MRYC
14. Hudson Stewart
Caroline Welte
- 8091 - Jr 420 - *, * Tred Avon Yacht Club
15. Saoirse Taylor
Tbd Tbd
- 3777 - Jr 420 - *, * MRYC
16. Sterling Maggard
Will Clay
- 111 - Jr 420 - *, * Sailing Center Chesapeake
17. Aliana Shrum
Aliana Shrum
- 7289 - Jr 420 - *, * NERYC
18. Peter Judge
Ella Bowen
- 8099 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
19. Kyle Reinecke
Lilly Baker
- 7838 - Jr 420 - Severna Park, MD Annapolis Yacht Club
20. Lara Nielsen
Eric Nielsen
- 8104 - Jr 420 - *, * Severn Sailing Association
21. Claire Sullivan
Eliza Szymendera
- 5571 - Jr 420 - *, * Sailing Center Chesapeake
22. William Lindsley
Louisa Kalinski
- 7169 - Jr 420 - *, * SSA
23. Justinas Petkauskas
Madeline Garret
- 7582 - Jr 420 - *, * Fishing Bay Yacht Club
24. Parker Corson
Charlie Abell
- 8088 - Jr 420 - *, * TAYC
25. Hartley Cooper
Anestasia Wrightson
- 7759 - Jr 420 - *, * TAYC
26. Finn Urie
Abigayle Wyman
- 5825 - Jr 420 - *, * NERYC
27. Will Donald
Wynne Williams
- 5790 - Jr 420 - *, * Annapolis Yacht Club
 


Jr Laser Radial
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Lily Root

- 44 - Jr Laser Radial - *, * Guest TAYC Member Royal Corinthian and Royal Burnham YCs
2. John Thomas Mason

- 168468 - Jr Laser Radial - *, * Fishing Bay Yacht Clut
3. Trey Burman

- 160195 - Jr Laser Radial - *, * Severn Sailing Association
4. EJ Brody

- 219191 - Jr Laser Radial - *, * TAYC
5. Tommy McGeady

- 218117 - Jr Laser Radial - *, * Severn Sailing Association
6. Noah Macielag

- 153375 - Jr Laser Radial - Rock Hall, MD RHYC
7. Logan Hayes

- 219435 - Jr Laser Radial - Greensboro, NC FBYC
8. Sophie Grigg

- 193990 - Jr Laser Radial - *, * West River Sailing Club
9. Dawson Cooper

- 167284 - Jr Laser Radial - *, * Tred Avon Yacht club
10. Jack Armstrong

- 164214 - Jr Laser Radial - *, * RHYC
11. Luca DeSimone

- 169655 - Jr Laser Radial - *, * Annapolis Yacht Club
12. Spencer Parish
none none
- 199180 - Jr Laser Radial - *, * TAYC
13. Santiago Primavesi
Santiago Primavesi
- 169640 - Jr Laser Radial - *, * Cambridge Yacht Club
14. William Sutten

- 197111 - Jr Laser Radial - *, * FBYC
15. Liam Chapman
self (one-person boat) self (one-person boat)
n/a tbd - Jr Laser Radial - *, * TAYC
16. Ella Durante
Ella Durante
- 131083 - Jr Laser Radial - *, * RHYC
 


Opti Green
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Coleman Harris

Ready Set 11657 - Opti Green - *, * MRYC
2. Alex Julian
Alex Julian
Gybe Geenie 179 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
3. Emily Julian
Emily Julian
Yippee Skippy USA13176 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
4. Walter Daigle

Rhonda 6595 - Opti Green - *, * SSA
5. Ethan Purdon
N/A N/A
TBD 1 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
6. Georgia Knoepfle

- 20369 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
7. Kateryna Sembrot
Kateryna Sembrot
- 12548 - Opti Green - *, * RHYC
8. Charlotte Stites
Charlotte Stites
- 120628 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
9. Alice Wilding

Le Petit Bateau 20618 - Opti Green - *, * TAYC
10. Sebastian Cole
Sebastian Cole
Cetus 12930 - Opti Green - *, * Severn Sailing Association
11. Samantha Feinstone

- 22595 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
12. Charlie McGeady

- 8729 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
13. Eleanore Cowles

OptE 22229 - Opti Green - *, * Severn Sailing Association
14. Trey Waters
Trey Waters
- USA15146 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
15. Carolina Iommazzo
Carolina Iommazzo
MRYC - Opti 5848 - Opti Green - *, * MRYC
16. Avery Lambert

- 22109 - Opti Green - *, * MRYC
17. Brooks Crawford

- 18664 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
18. Dylan Hillel
Dylan Hillel
Magic 11808 - Opti Green - *, * MRYC
19. Moseley Griebel
Moseley Griebel
- 16718 - Opti Green - *, * MRYC
20. Colton Hillel
Colton Hillel
Spitfire 110788 - Opti Green - *, * MRYC
21. Warde Bartel
Warde Bartel
9411 3 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
22. Rocco Penna
Rocco Penna
- USA 20775 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
23. Jamison Jones

GOAT Boat 16804 - Opti Green - *, * Annapolis yacht club
24. Nellie Wood

Sea Monkey 8847 - Opti Green - *, * Severn Sailing Association
25. Justin Callahan

- 17412 - Opti Green - *, * TAYC
26. Alexandria Hou

Lucky Cat 7424 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
27. Hoffman Dickson

No Name 12448 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
28. Ryan Mills

- 14590 - Opti Green - *, * Annapolis yacht club
29. Jack Mills

- 16064 - Opti Green - *, * Annapolis yacht club
30. Basil DeLashmutt
Basil DeLashmutt
- 17347 - Opti Green - *, * MRYC
31. Jack Ankrom

Jackelynn 17424 - Opti Green - *, * Fishing Bay Yacht Club
32. Thomas Carter

- 20628 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
33. Chase Carter

- 19788 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
34. Holden Shrum

- 261 - Opti Green - *, * NERYC
35. Annabelle Lane

DinghyBelly 16400 - Opti Green - *, * TAYC
36. Vaughn Brooks
Vaughn Brooks
Twister 3311 - Opti Green - *, * ESSA/CYC
37. Emery Snead

- 1956 - Opti Green - *, * RHYC
38. Nolan Matney

Titanic II 12496 - Opti Green - *, * Miles River Yacht Club
39. Julian Cox

French Toast 9498 - Opti Green - *, * Julian Cox
40. Gene Williams
Gene Williams
- 18241 - Opti Green - *, * TAYC Junior Sailing
41. Lukas Kowalski

- 11660 - Opti Green - *, * Miles River Yacht Club
42. Harrison Snead

YEET 254 - Opti Green - *, * RHYC
43. Whitman Hwa-Crabbe

- 15060 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
44. Emory McAllister

- 11220 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
45. Finley Lambert

Sprinkles 12022 - Opti Green - *, * MRYC
46. Paul Bannen Kaczmarski
Paul Bannen Kaczmarski
- 8794 - Opti Green - *, * Annapolis Yacht Club
47. Charlize Hillmann

- 22067 - Opti Green - *, * Miles River Yacht Club
48. Zander Toman Toman
Zander Toman
Glider 20679 - Opti Green - *, * WRSC
 


Opti Red White Blue
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Sofia Cole
Sofia Cole
Kracken 16237 - Opti Red White Blue Blue *, * Severn Sailing Association
2. Taylor Hainey
Taylor Hainey
Clever Girl 20502 - Opti Red White Blue Blue *, * MRYC
3. Robert Carey

Honey Badger 19552 - Opti Red White Blue Blue *, * Tred Avon Yacht Club
4. Caroline Carey

- 23325 - Opti Red White Blue Blue *, * Tred Avon Yacht Club
5. Ella Schubert
Ella Schubert
- 18665 - Opti Red White Blue Blue *, * Annapolis Yacht Club
6. Will Schubert
Will Schubert
- 6415 - Opti Red White Blue Blue *, * Annapolis Yacht Club
7. Thomas Wood

- 22667 - Opti Red White Blue Blue *, * Severn Sailing Association
8. Finn McKinster

Windwalker 19845 - Opti Red White Blue Blue *, * Fishing Bay Yacht Club
9. Eleanor Owings

- 17089 - Opti Red White Blue Blue *, * Rock Hall Yacht Club
10. Finn Erickson

Cosmos 16039 - Opti Red White Blue Blue *, * Severn Sailing Association
11. Alec Berg

Lightning 19729 - Opti Red White Blue Blue *, * FBYC
12. Grace Crespin

- 20615 - Opti Red White Blue Blue *, * Severn Sailing Association
13. Sophia Buckler

- 23488 - Opti Red White Blue Blue *, * SSA
14. Reid Whittemore

- 18363 - Opti Red White Blue Blue *, * Fishing Bay YC
15. Flora Cole

- 21437 - Opti Red White Blue Blue *, * Annapolis Yacht Club/ssa
16. John Ackerly

- 22739 - Opti Red White Blue Blue *, * FBYC
17. Charlotte Hugo

- USA22995 - Opti Red White Blue Red *, * Annapolis Yacht Club
18. Pierce Wyman

- 16114 - Opti Red White Blue Red *, * NERYC
19. Alex Baker
Alex Baker
- 22777 - Opti Red White Blue Red *, * Annapolis Yacht Club
20. Andrew Shingledecker

- 23030 - Opti Red White Blue Red *, * Severn Sailing Association
21. Will Mohler

- 23333 - Opti Red White Blue Red *, * Annapolis Yacht Club
22. Halsey Carter

- 23320 - Opti Red White Blue Red *, * Annapolis Yacht Club
23. Katherine Sobieray
Katherine Sobieray
- 14357 - Opti Red White Blue Red *, * MRYC
24. Mason Bothner

- 19470 - Opti Red White Blue Red *, * Annapolis Yacht Club
25. Henry Latell

Orange Crush 21798 - Opti Red White Blue White *, * Fishing Bay Yacht Club/Hampton Yacht Club
26. Mateo Cole
Mateo Cole
hydra 8714 - Opti Red White Blue White *, * Severn Sailing Association
27. Peter Shingledecker

- 13186 - Opti Red White Blue White *, * Severn Sailing Association
28. Andrew Christiansen
Andrew Christiansen
- 11630 - Opti Red White Blue White *, * Miles River Yacht Club
29. Dorsey Owings

- 18085 - Opti Red White Blue White *, * Rock Hall Yacht Club
30. John Del Monaco
John Del Monaco
- 21532 - Opti Red White Blue White *, * Miles River Yacht Club
 


Penguin
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Charles Krafft
Cairn Krafft
Otter B 9694 - Penguin - Owings, MD SSA
2. Sandy McAllister

Spax 9632 - Penguin - Easton, MD Tred Avon Yacht Club
3. Spencer McAllister

Against The Grain 9662 - Penguin - Easton, Maryland Tred Avon Yacht Club
4. Raymond Bay

Lady Bug 9669 - Penguin - Galesville, MD West River Sailing Club
5. William Lawson
Colette Preis
Family Ties 9677 - Penguin - Edgewater, MD SSA
6. jeffrey Cox
Ellie Cox
Evelyn 9730 - Penguin - Easton, MD TAYC
7. Jonathan Bartlett
Annie Bartlett
Rex 9660 - Penguin - ANNAPOLIS, MD Annapolis Yacht Club
8. Michael BAugh
Heneage Baugh
Humble Pie 8241 - Penguin - Cambridge, MD Cambridge Yacht Club
9. john majane
LeAnn Densmore
QE 2 5282 - Penguin - bethesda md 20817, MD SSA
10. Austin Powers
Athena Arnold
Intern 9575 - Penguin - Annapolis, MD AYC
11. Chris Conway
Campbell Conway
C-Biscuit 9657 - Penguin - Highland Beach, MD Annapolis Yacht CLub
12. Elizabeth Principe
Sophia Principe
Buttercup 9747 - Penguin - Trappe, MD Cambridge Yacht Club
13. Robert Lippincott
Segundo Fregonese
Puckup 9664 - Penguin - Annapolis, MD TAYC
 


Snipe
    Skipper Boat Name Sail# Bow# Class Hometown Yacht Club
1. Devon Feusahrens
Lauren Feusahrens
Her Fault 30860 - Snipe - Riva, MD SSA
2. Martin Hermida
Karolina Walecik
- 3086 - Snipe - Brooklyn, NY NYYC
3. Gavin OHare
Holly OHare
Severence 30629 - Snipe - Annapolis, MD Eastport YC
4. Bob Adam
Stephanie Adam
- 30302 - Snipe - East Greenwich, RI Sail Newport
5. Brad Milliken
Marissa Milliken
Jussa Situation 30928 - Snipe - ANNAPOLIS, Maryland Severn Sailing Association
6. Lisa Pline
Alex Pline
Old Folks Boogie 31313 - Snipe - Annapolis, MD Severn Sailing Association
7. Brady Stagg
Lydia McPherson
- 30195 - Snipe - Annapolis, MD Annapolis Yacht Club
8. Nikki Bruno
Bradley Adam
- 29044 - Snipe - Edgewater, MD Severn Sailing Association