Registrants For
Rock the Rock Regatta
Corinthian Sailing Club

September 10-11, 2022
72 people have registered for this event

C420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ben Epstein 8201 Wyatt Auer
C420 / Corinthian Sailing Club
2. Elliot McEachern 6223 Susie Fagelman
C420 / CSC
3. Maxwell Mendenhall 1 Samuell Mendenhall
C420 / CSC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Taylor Barney 195909
Laser 4.7 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
2. Josh Burger 71
Laser 4.7 / [Junior] Grapevine Sailing Club
3. Nox Cleaves 194070
Laser 4.7 / [Junior] CSC
4. Lauren Couturier 45
Laser 4.7 / [Junior] Grapevine Sailing Club
5. Harrison Fincher 219732
Laser 4.7 / [Junior] Fort Worth Boat Club
6. Hollis Fincher 199339
Laser 4.7 / [Junior] Fort Worth Boat Club
7. Gavin Galway 216702
Laser 4.7 / [Junior] Lakewood Yacht Club
8. Ashleigh Hoye 214549
Laser 4.7 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
9. Kin John Lau 56
Laser 4.7 / [Junior] Grapevine Sailing Club
10. Shiloh Mabry 197059
Laser 4.7 / [Junior] FWBC
11. Mary Hayden Meredith 67496
Laser 4.7 / [Junior] Corinthian Sailing Club
12. Lilyana Moody 08711
Laser 4.7 / [Junior] Fort Worth Boat Club
13. Isla Mrstik 180121
Laser 4.7 / [Junior] FWBC
14. Eugene Park 213431
Laser 4.7 / [Junior] RCYC
15. Mercedes Porter-Via 218134
Laser 4.7 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
16. Bree Ramsey 208577
Laser 4.7 / Corinthian Sailing Club
17. sam rihn 166853
Laser 4.7 / [Junior] OCBC
18. Sophia Shubin 195480
Laser 4.7 / [Junior] FWBC
19. Finn Willis 20
Laser 4.7 / [Junior] Corinthian Sailing Club
 


Laser Radial
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Otto Beall 158921
Laser Radial / [Open] Corinthian Sailing Club Dallas
2. Peyton Bernstein 13
Laser Radial / [Junior] CSC
3. Liz Cleaves 138979
Laser Radial / [Junior] CSC / RCYC
4. Jason Dickerson 12
Laser Radial / [Junior] CSC
5. Konark Gupta 42
Laser Radial / [Junior] CSC, Dallas
6. Max Hoffman 8
Laser Radial / [Junior] Corinthian Sailing club
7. Evelyn Hrencher 192015
Laser Radial / [Junior] OCBC
8. Ian Park 214502
Laser Radial / [Junior] RCYC
9. Eli Pfarrer 209299
Laser Radial / [Junior] FWBC
10. Hrencher Samuel 190253
Laser Radial / [Junior] OCBC
11. Luke Wilson 190495
Laser Radial / [Junior] GSC
 


Optimist
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Camryn Barney 15583
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
2. Hadden Brinegar 22540
Optimist / White Southport Yacht Club
3. Anson Dart 22022
Optimist / White Viridian Sailing Center
4. Umi Fuchs 3680
Optimist / Blue GSC
5. Tyler Logan 12573
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
6. Finn Messner 13987
Optimist / Red FWBC
7. Catalina Parra USA22774
Optimist / RED Rush Creek Yacht Club
8. Sebastian Porter-Via 21040
Optimist / Blue Rush Creek Yacht Club
9. Luke Scott 15973
Optimist / Blue RCYC
10. Autumn Tokerud 22026
Optimist / Blue Viridian
11. Kaden Virag 18490
Optimist / Red Rush Creek Yacht Club/Lakewood Yacht Club
12. Alexandra Wilhelm 22029
Optimist / Blue Viridian Sailing Club
13. Harrison womble 15555
Optimist / White RCYC
14. Ozzie Young 17118
Optimist / Blue Ft Worth
 


Optimist Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. caleb alwine p2
Optimist Green / PAYC
2. Matyias Boin 7
Optimist Green / Corinthian
3. J.R. Cutcher 19236
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
4. Hayes Dando 5
Optimist Green / RCYC
5. Oliver Esch UAE 308
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
6. Margaret Faust USA 17420
Optimist Green / Austin Yacht Club
7. Tami Fuchs 121
Optimist Green / GSC
8. Penelope Gomez 87
Optimist Green / Corinthian sailing club
9. Levi Gruber 17976
Optimist Green / Corinthian sailing club
10. Nora Hrencher 9307
Optimist Green / OCBC
11. SOPHIE HUNTER 8160
Optimist Green / FWBC
12. Henry Krueger 18490
Optimist Green / RCYC
13. Cadence Martin 14
Optimist Green / FWBC
14. John Montani 26
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
15. Bear Mustac 23648
Optimist Green / GSC
16. Austin Oldreive 212
Optimist Green / Corinthine sailing club
17. Mateo Parra USA18674
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
18. Tomas Parra 10
Optimist Green / Rush Creek Yacht Club
19. Anya Paschall 17
Optimist Green / CSC
20. Jenkins Rist 21145
Optimist Green / Corinthian
21. Annabelle Robicheaux USA 19289
Optimist Green / Lakewood Yacht Club
22. Marshall Rodriguez 14722
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
23. Lawrence Tong 18
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
24. Hayden Tzhone 11503
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
25. Harmony Tzhone 81
Optimist Green / Corinthian Sailing Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network