Registrants For
2022 Junior Ol’ Man of the Sea Regatta

September 24-25, 2022
92 people have registered for this event

420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Roni Sela 8685 Kate Froelich
420 / AYC
2. Ewan Dossin 6554 Vivian Heitkoetter
420 / LYC/AYC
3. Robert Scheer 5 Emma Garland
420 / Oklahoma City Boat Club
 


FJ
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ibrahim Bozkurt 2 Luella Madison
FJ / FWBC
2. Evan Ehrensing 10 Caroline Carter
FJ / FWBC
3. Noah Gammel 4 Xavier Berecin
FJ / Nolan
4. Isabel Gammel 5 Evan Berecin
FJ / Nolan
5. Jaden Barraza 6 Max Boettcher
FJ / Nolan
6. Xavier Berecin 3 Athan Hernandez
FJ / Nolan
7. Lilly Moody 11 Kevin Van Horne
FJ / Nolan
8. Mickey Valenti 1 Katherine Gutierrez
FJ / Nolan
 


ILCA 4
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Wyatt Auer 20
ILCA 4 / [Junior] Corinthian Sailing Club
2. Nox Cleaves 194070
ILCA 4 / [Junior] CSC
3. Hollis Fincher 199339
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
4. Harrison Fincher 219732
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
5. Isla Mrstik 180121
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club
6. Shiloh Mabry 197059
ILCA 4 / [Junior] FWBC
7. Sophia Shubin 195480
ILCA 4 / [Junior] FWBC
8. Kin John Lau 56
ILCA 4 / [Junior] Grapevine Sailing Club
9. JORDYN FENDER 195465
ILCA 4 / [Junior] GSC
10. Gavin Galway 216702
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club
11. Elfi Van Kuilenburg 144307
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club
12. Sam Rihn 166853
ILCA 4 / [Junior] OCBC
13. Eugene Park 213431
ILCA 4 / [Junior] RCYC
14. Taylor Barney 195909
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
15. Mercedes Porter-Via 218134
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
16. Ashleigh Hoye 214549
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club
 


ILCA 6
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary Aronson 206096
ILCA 6 / AYC
2. Nicholas Carew 194473
ILCA 6 / AYC
3. Liz Cleaves 138979
ILCA 6 / CSC / RCYC
4. A.J. Ghazi 160955
ILCA 6 / FWBC
5. Eli Pfarrer 209299
ILCA 6 / FWBC
6. Pressley Massey 219319
ILCA 6 / FWBC
7. Wyatt Tauber 218018
ILCA 6 / GCYSA
8. Reid Johnson 214546
ILCA 6 / GCYSA/FWBC/RYC
9. William Baker 220485
ILCA 6 / GCYSA/Lakewood YC
10. Sam Hrencher 190253
ILCA 6 / OCBC
11. Evelyn Hrencher 192015
ILCA 6 / OCBC
12. Keaton Chandler 161116
ILCA 6 / RCYC
13. Ian Park 214502
ILCA 6 / RCYC
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Yuval Sela 22803
Opti / Blue AYC
2. William Michael 21337
Opti / Blue AYC/LYC
3. Finn Messner 13987
Opti / Blue Fort Worth Boat Club
4. Ozzie Young 17118
Opti / Blue Ft Worth Boat
5. Umi Fuchs 3680
Opti / Blue GSC
6. Eli Maher 23099
Opti / White Lakewood Yacht Club
7. Charles Roachell 22198
Opti / Red Lakewood Yacht Club
8. Audrey Roachell 19455
Opti / White Lakewood Yacht Club
9. Mason Roachell 20548
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
10. Kale Bendele 20817
Opti / Red Lakewood Yacht Club
11. Koen Bendele 22456
Opti / White Lakewood Yacht Club
12. Maclaren Bell 18395
Opti / Red Lakewood Yacht Club
13. Milou Van Kuilenburg 20824
Opti / Blue Lakewood Yacht Club
14. Miles Godwin 20978
Opti / White Lakewood Yacht Club
15. John Brandt Gerdes 15527
Opti / Blue Lakewood Yacht Club/TCYC
16. Maxime McCulloch 23408
Opti / White Lakewood YC
17. Olympia McCulloch 23409
Opti / White Lakewood YC
18. Caroline Horne 23072
Opti / Blue Lakewood YC
19. William Wise 16102
Opti / Blue Lakewood YC
20. Boyd Charlton 18455
Opti / Blue OCBC
21. Noah Cina 12226
Opti / Red OCBC
22. Aiden O'Dowd 99
Opti / White OCBC
23. Luke Scott 15973
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
24. Camryn Barney 15583
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
25. Sebastian Porter-Via 21040
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
26. Tyler Logan 18320
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club
27. Hadden Brinegar 22540
Opti / Blue Southport Yacht Club
28. Autumn Tokerud 22026
Opti / Blue Viridian
29. Ariana van Werkhoven 22028
Opti / Red Viridian Sailing Center
30. Anson Dart 22022
Opti / White Viridian Sailing Center
31. Allie Wilhelm 22029
Opti / Blue Viridian SC
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Marshall Rodriguez 26
Opti Green / Corinthian Sailing Club
2. Hayden Tzhone 16013
Opti Green / Corinthian Sailing Club
3. Harmony Tzhone 81
Opti Green / Corinthian Sailing Club
4. Sarah Hyland 20124
Opti Green / Fort Worth Boat Club
5. Evelyn Hyland 8430
Opti Green / Fort Worth Boat Club
6. Colby Cox 17746
Opti Green / Fort Worth Boat Club Sailing
7. Hannah Campbell Q16108
Opti Green / Ft Worth Boat Club
8. Cadence Martin 14
Opti Green / FWBC
9. Sophie Hunter 8160
Opti Green / FWBC
10. Bear Mustac 23648
Opti Green / GSC
11. Tami Fuchs 121
Opti Green / GSC
12. Annabelle Robicheaux 19289
Opti Green / Lakewood Yacht Club
13. Madeleine McMahan 17327
Opti Green / Lakewood Yacht Club
14. Tabitha Godwin 15973
Opti Green / Lakewood Yacht Club
15. Giovanni Marzonie 21844
Opti Green / LYC
16. Nora Hrencher 9307
Opti Green / OCBC
17. Easton O'Dowd 22754
Opti Green / OCBC
18. Oliver Esch UAE 308
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
19. J.R. Cutcher 19236
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
20. Henry Krueger 18490
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
21. Hayes Dando 5
Opti Green / Rush Creek Yacht Club
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2022 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network