420
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Roni Sela 8685 Kate Froelich
420 / - AYC -
2. Ewan Dossin 6554 Vivian Heitkoetter
420 / - LYC/AYC -
3. Robert Scheer 5 Emma Garland
420 / - Oklahoma City Boat Club -
 


FJ
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Ibrahim Bozkurt 2 Luella Madison
FJ / - FWBC -
2. Evan Ehrensing 10 Caroline Carter
FJ / - FWBC -
3. Noah Gammel 4 Xavier Berecin
FJ / - Nolan -
4. Isabel Gammel 5 Evan Berecin
FJ / - Nolan -
5. Jaden Barraza 6 Max Boettcher
FJ / - Nolan -
6. Xavier Berecin 3 Athan Hernandez
FJ / - Nolan -
7. Lilly Moody 11 Kevin Van Horne
FJ / - Nolan -
8. Mickey Valenti 1 Katherine Gutierrez
FJ / - Nolan -
 


ILCA 4
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Wyatt Auer 20
ILCA 4 / [Junior] Corinthian Sailing Club -
2. Nox Cleaves 194070
ILCA 4 / [Junior] CSC -
3. Hollis Fincher 199339
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club -
4. Harrison Fincher 219732
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club -
5. Isla Mrstik 180121
ILCA 4 / [Junior] Fort Worth Boat Club -
6. Shiloh Mabry 197059
ILCA 4 / [Junior] FWBC -
7. Sophia Shubin 195480
ILCA 4 / [Junior] FWBC -
8. Kin John Lau 56
ILCA 4 / [Junior] Grapevine Sailing Club -
9. JORDYN FENDER 195465
ILCA 4 / [Junior] GSC -
10. Gavin Galway 216702
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club -
11. Elfi Van Kuilenburg 144307
ILCA 4 / [Junior] Lakewood Yacht Club -
12. Sam Rihn 166853
ILCA 4 / [Junior] OCBC -
13. Eugene Park 213431
ILCA 4 / [Junior] RCYC -
14. Taylor Barney 195909
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club -
15. Mercedes Porter-Via 218134
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club -
16. Ashleigh Hoye 214549
ILCA 4 / [Junior] Rush Creek Yacht Club -
 


ILCA 6
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Zachary Aronson 206096
ILCA 6 / - AYC -
2. Nicholas Carew 194473
ILCA 6 / - AYC -
3. Liz Cleaves 138979
ILCA 6 / - CSC / RCYC -
4. A.J. Ghazi 160955
ILCA 6 / - FWBC -
5. Eli Pfarrer 209299
ILCA 6 / - FWBC -
6. Pressley Massey 219319
ILCA 6 / - FWBC -
7. Wyatt Tauber 218018
ILCA 6 / - GCYSA -
8. Reid Johnson 214546
ILCA 6 / - GCYSA/FWBC/RYC -
9. William Baker 220485
ILCA 6 / - GCYSA/Lakewood YC -
10. Sam Hrencher 190253
ILCA 6 / - OCBC -
11. Evelyn Hrencher 192015
ILCA 6 / - OCBC -
12. Keaton Chandler 161116
ILCA 6 / - RCYC -
13. Ian Park 214502
ILCA 6 / - RCYC -
 


Opti
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Yuval Sela 22803
Opti / Blue AYC -
2. William Michael 21337
Opti / Blue AYC/LYC -
3. Finn Messner 13987
Opti / Blue Fort Worth Boat Club -
4. Ozzie Young 17118
Opti / Blue Ft Worth Boat -
5. Umi Fuchs 3680
Opti / Blue GSC -
6. Eli Maher 23099
Opti / White Lakewood Yacht Club -
7. Charles Roachell 22198
Opti / Red Lakewood Yacht Club -
8. Audrey Roachell 19455
Opti / White Lakewood Yacht Club -
9. Mason Roachell 20548
Opti / Blue Lakewood Yacht Club -
10. Kale Bendele 20817
Opti / Red Lakewood Yacht Club -
11. Koen Bendele 22456
Opti / White Lakewood Yacht Club -
12. Maclaren Bell 18395
Opti / Red Lakewood Yacht Club -
13. Milou Van Kuilenburg 20824
Opti / Blue Lakewood Yacht Club -
14. Miles Godwin 20978
Opti / White Lakewood Yacht Club -
15. John Brandt Gerdes 15527
Opti / Blue Lakewood Yacht Club/TCYC -
16. Maxime McCulloch 23408
Opti / White Lakewood YC -
17. Olympia McCulloch 23409
Opti / White Lakewood YC -
18. Caroline Horne 23072
Opti / Blue Lakewood YC -
19. William Wise 16102
Opti / Blue Lakewood YC -
20. Boyd Charlton 18455
Opti / Blue OCBC -
21. Noah Cina 12226
Opti / Red OCBC -
22. Aiden O'Dowd 99
Opti / White OCBC -
23. Luke Scott 15973
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
24. Camryn Barney 15583
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
25. Sebastian Porter-Via 21040
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
26. Tyler Logan 18320
Opti / Blue Rush Creek Yacht Club -
27. Hadden Brinegar 22540
Opti / Blue Southport Yacht Club -
28. Autumn Tokerud 22026
Opti / Blue Viridian -
29. Ariana van Werkhoven 22028
Opti / Red Viridian Sailing Center -
30. Anson Dart 22022
Opti / White Viridian Sailing Center -
31. Allie Wilhelm 22029
Opti / Blue Viridian SC -
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Marshall Rodriguez 26
Opti Green / - Corinthian Sailing Club -
2. Hayden Tzhone 16013
Opti Green / - Corinthian Sailing Club -
3. Harmony Tzhone 81
Opti Green / - Corinthian Sailing Club -
4. Sarah Hyland 20124
Opti Green / - Fort Worth Boat Club -
5. Evelyn Hyland 8430
Opti Green / - Fort Worth Boat Club -
6. Colby Cox 17746
Opti Green / - Fort Worth Boat Club Sailing -
7. Hannah Campbell Q16108
Opti Green / - Ft Worth Boat Club -
8. Cadence Martin 14
Opti Green / - FWBC -
9. Sophie Hunter 8160
Opti Green / - FWBC -
10. Bear Mustac 23648
Opti Green / - GSC -
11. Tami Fuchs 121
Opti Green / - GSC -
12. Annabelle Robicheaux 19289
Opti Green / - Lakewood Yacht Club -
13. Madeleine McMahan 17327
Opti Green / - Lakewood Yacht Club -
14. Tabitha Godwin 15973
Opti Green / - Lakewood Yacht Club -
15. Giovanni Marzonie 21844
Opti Green / - LYC -
16. Nora Hrencher 9307
Opti Green / - OCBC -
17. Easton O'Dowd 22754
Opti Green / - OCBC -
18. Oliver Esch UAE 308
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
19. J.R. Cutcher 19236
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
20. Henry Krueger 18490
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -
21. Hayes Dando 5
Opti Green / - Rush Creek Yacht Club -