2.4mR
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Darrell Suderman

CAN 3 2.4mR, [Americas Disabled Open Regatta only] Toronto, ON CAN USA
2. Britt Hall

USA 16 2.4mR, [Americas Disabled Open Regatta only] Darien, CT USA USA
3. Audrey Kobayashi

CAN 18 2.4mR, [US Disabled] Kingston, Ontario CAN CAN
4. Jeffery Reinhold

USA23 2.4mR, [US Disabled] Kirkland, WA USA USA
5. Mark Bryant

USA 29 2.4mR, [US Disabled] estero, Florida USA USA
6. Joseph Hill

38 2.4mR, [Americas Disabled Open Regatta only] Seabrook, TX USA USA
7. Bruce Millar

CAN 39 2.4mR, [US Disabled] Richmond BC, BC CAN CAN
8. Nigist Legesse Sewnnet

CAN 40 2.4mR, [US Disabled] Toronto, ON CAN CAN
9. Tamara Vermette

66 2.4mR, [US Disabled] Milford, CT USA USA
10. Helena Lucas

GBR 75 2.4mR, [US Disabled] ,
11. megan pascoe

GBR 92 2.4mR, [US Disabled] ,
12. Paul Tingley

CAN99 2.4mR, [US Disabled] Halifax, NS CAN CAN
13. Roger Cleworth

USA 109 2.4mR, [US Disabled] Lithia, Fl USA USA
14. Jonathan Evans

128 2.4mR, [US Disabled] Boxford, MA USA USA
15. Mark Le Blanc

USA 137 2.4mR, [US Disabled] New Orleans, LA USA USA
16. Nancy Graver

USA140 2.4mR, [US Disabled] Lemont, IL USA USA
17. Charles Rosenfield

USA 142 2.4mR, [US Disabled] Woodstock, CT USA USA
18. John F. Ruf

USA-88 2.4mR, [US Disabled] Pewaukee, WI USA USA
 


Skud
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Scott Whitman
Julia Dorsett
005 Skud, [US Disabled] Brick, NJ USA USA
2. Brian Skeels
Karen Park
USA006 Skud, [Americas Disabled Open Regatta only] Tiverton, RI USA USA
3. John McRoberts
Brenda Hopkin
CAN014 Skud, [US Disabled] Victoria, BC CAN CAN
4. Sarah Everhart Skeels
Robert Jones
USA 022 Skud, [US Disabled] Tiverton, RI USA USA
5. Jennifer French
Jean-Paul Creignou
052 Skud, [US Disabled] St. Petersburg, FL USA USA
 


Sonar
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Aleksander Wang-Hansen
Marie Solberg
Esben Slaatto
NOR 1 Sonar, [Americas Disabled Open Regattas only] Oslo, Oslo NOR NOR
2. Chris Murphy
Eugene Hinkel
[Pending]
USA 77 Sonar, [Americas Disabled Open Regatta only] Newbury Park, CA USA USA
3. Eric Roberts
Jim Thweatt
John Wallace
USA255 Sonar, [Americas Disabled Open Regatta only] Reno, NV USA USA
4. Paul Callahan
Tom Brown
Bradley Johnson
450 Sonar, [US Disabled] Cape Coral, FL USA USA
5. Rick Doerr
Brad Kendell
Hugh Freund
USA 674 Sonar, [US Disabled] Clifton, N.J. USA USA
6. John Twomey
Anthony Hegarty
Ian Costello
[Pending]
IRL694 Sonar, [US Disabled] ,
7. John Robertson
Hannah Stodel
Steve Thomas
[Pending]
748 Sonar, [US Disabled] ,
8. Ken Kelly
Al Carley
Dave Fagen
755 Sonar, [Americas Disabled Open Regatta only] victoria, bc CAN CAN
9. Albert Foster
Mike Hersey
David Burdette
757 Sonar, [US Disabled] Wayzata, MN USA USA
10. andrew fisher
Gerard Tiernan
Maureen McKinnon-Tucker
810 Sonar, [US Disabled] greenwich, ct. USA USA