Opti Championship
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Cole Ehret 17991
Opti Championship / Blue Barnstable Yacht Club
2. Sophie Hibben 16980
Opti Championship / Red Barnstable Yacht Club
3. Charlie Hibben 16778
Opti Championship / Blue Barnstable Yacht Club
4. Helen Field 11386
Opti Championship / Blue Barnstable Yacht Club
5. Charlie vrattos 19416
Opti Championship / Blue beverly
6. Charlotte Godfrey 10315
Opti Championship / Blue Beverly Yacht Club
7. Emma Godfrey 11402
Opti Championship / Blue beverly Yacht Club
8. Brooke Shachoy 14440
Opti Championship / Blue Beverly Yacht Club
9. Nicholas Memoli 16328
Opti Championship / Red Beverly Yacht Club/FAST
10. Madeline Pope 15929
Opti Championship / Blue Beverly Yacht Club/FAST
11. Lulu Russell 13445
Opti Championship / Blue BYC
12. Patrick Fearons 16508
Opti Championship / Blue BYC/FAST
13. Seamus Fearons 18734
Opti Championship / White BYC/FAST
14. Christopher Cone 15452
Opti Championship / Blue Chatham Yacht Club
15. Dale ESTES 6134
Opti Championship / Blue Chatham Yacht Club
16. sydney Clary 13889
Opti Championship / Red Chatham Yacht Club
17. Harris Padegs 19412
Opti Championship / Blue Chatham Yacht Club
18. Julia Fuller 10722
Opti Championship / Red Chatham YC
19. Ellen Fuller 7797
Opti Championship / Blue Chatham YC
20. Meghan Sullivan 13557
Opti Championship / Red Chatham YC
21. Jack Murphy 16994
Opti Championship / Blue Chatham YC
22. Clayton Kincaid 8062
Opti Championship / Blue Chatham YC
23. Grace Heavey 16629
Opti Championship / Red Chatham YC
24. William Blauvelt 7816
Opti Championship / Red CMYC
25. Christina Nothacker 11383
Opti Championship / Blue Hyannis
26. Ian Smith 11591
Opti Championship / White Hyannis
27. Jose' daSilva 10299
Opti Championship / Blue Hyannis Yacht Club
28. Annie Spence 10162
Opti Championship / Red Hyannis Yacht Club
29. JOAN KIELY 16306
Opti Championship / White Hyannis Yacht Club
30. Chris Adams 14264
Opti Championship / Blue Hyannis Yacht Club
31. Sonia Lingos-Utley 12533
Opti Championship / Red Hyannis Yacht Club
32. Charlie Downey 15479
Opti Championship / White Hyannis Yacht Club
33. Louise Conaty 18018
Opti Championship / Blue Hyannis Yacht Club/ Grand Cove Yacht Club
34. Matthew Hersey 12672
Opti Championship / White Hyannis YC
35. Julia Downey 16164
Opti Championship / Red Hyannis/Fast
36. Jack Howard 14577
Opti Championship / White HYC
37. Abigail Turner 310
Opti Championship / Blue Nantucket Community Sailing
38. Lucas Shapiro 16308
Opti Championship / Blue Nantucket Community Sailing
39. Evan Cabre 16307
Opti Championship / White Nantucket Community Sailing
40. Olivia van den Born 16307
Opti Championship / Blue Nantucket Community Sailing
41. Anthony Root 18118
Opti Championship / Blue NBYC
42. Johanna Hausladen 14675
Opti Championship / Blue NBYC
43. Casey Pope 8
Opti Championship / Blue New Bedford Yacht CLub
44. India Daniel 18802
Opti Championship / Blue SHYC
45. Andrew Kelly 1000
Opti Championship / Blue SHYC
46. Reed Gregory 15474
Opti Championship / Blue Stage Harbor
47. Jack Evans 10644
Opti Championship / Blue Stage Harbor
48. Parker Loftus 16316
Opti Championship / Red Stage Harbor
49. Dawson Ritchie 17848
Opti Championship / Blue Stage Harbor Yacht Club
50. Theo Bartlett 17841
Opti Championship / Blue stage harbor yacht club
51. Hayden Earl 8054
Opti Championship / White Stage Harbor Yacht Club
52. Zoe Carlson 11691
Opti Championship / Blue Stage Harbor Yacht Club
53. will Batchelder 13904
Opti Championship / Red Stage Harbor Yacht Club
54. Scott Gullquist 12458
Opti Championship / Blue Stage Harbor Yacht Club
55. Allison Krauss 17997
Opti Championship / Red Stage Harbor Yacht Club
56. Kerry Sullivan 16305
Opti Championship / Blue Stage Harbor Yacht Club
57. Sean Melville 89306
Opti Championship / Red Stage Harbor Yacht Club
58. Jack Shakin 12666
Opti Championship / Blue Stage Harbor Yacht Club
59. Olivia Gonzalez 19092
Opti Championship / Blue Stage Harbor/Upper Keys
60. Colin Steiger 13464
Opti Championship / Blue stone horse
61. Luke Welch 11975
Opti Championship / White Stone Horse
62. Jonathan Noyes 4
Opti Championship / Red Stone Horse
63. Riley Noyes 5456
Opti Championship / Blue Stone Horse
64. Drew Willett 10717
Opti Championship / Blue Stone Horse YACHT CLUB
65. Cole Willett 10164
Opti Championship / Blue STone Horse YACHT CLUB
66. Kay O'Connor 1
Opti Championship / Blue Stone Horse Yacht Club
67. Ellie Mitchell 10079
Opti Championship / Blue Stone Horse Yacht Club
68. Brian Mitchell 15
Opti Championship / Blue Stone Horse Yacht Club
69. Danny Murray 4927
Opti Championship / Blue Stone Horse Yacht Club
70. Jack Robinson 5146
Opti Championship / Blue Stone Horse Yacht Club
71. Graham Robinson 10252
Opti Championship / White Stone Horse Yacht Club
72. Paige LaCava 15676
Opti Championship / Blue Stone horse yacht club
73. Owen Ward 15000
Opti Championship / Blue Stone Horse YC
74. CONNOR MCAVOY 7
Opti Championship / Blue STONE HORSE YC
75. Caroline Sullivan 7047
Opti Championship / Blue WDYC
76. Ed Goggin 5896
Opti Championship / Blue West Dennis Yacht Club
77. Sebastian Halpern-Reiss 18318
Opti Championship / Red West Dennis Yacht Club
78. Jud Hawk 16494
Opti Championship / Red West Dennis Yacht Club
79. Matthew Sweeney 9849
Opti Championship / Red west Dennis/LISOT
80. Alyssa Mazur 11633
Opti Championship / Red WHYC
81. Camden Baer 13649
Opti Championship / Blue Wianno
82. Stickells Stephen 11504
Opti Championship / Red Wianno
83. Aidan Naughton 12695
Opti Championship / Blue Wickford Yacht Club
84. Grace Gelep 6890
Opti Championship / Blue Wild Harbor
85. Amanda Sax 11589
Opti Championship / Blue Wild Harbor Yacht Club
86. Emma Gelep 9933
Opti Championship / Red Wild Harbor Yacht Club
87. CAMERON JOHNSON 9632
Opti Championship / Blue WILD HARBOR YACHT CLUB
88. James O'Donnell 9598
Opti Championship / Red Wild Harbor Yacht Club
89. alex falcone 11857
Opti Championship / Red wild harbor yacht club
90. Erin Schick 16434
Opti Championship / Red Wild Harbor Yacht Club
91. Thomas Beardsley 13027
Opti Championship / Red Wild Harbor Yacht Club
 


Opti Green
    Skipper Sail Crew/Status Fleet / Division Yacht Club
1. Taylor Eastman 13560
Opti Green / Barnstable Yacht Club
2. Ethan Godfrey 18675
Opti Green / Beverly Yacht Club
3. Gus Vrattos unk
Opti Green / Beverly Yacht Club
4. Chloe Aust 2805
Opti Green / Beverly Yacht Club
5. Etienne Aust 15580
Opti Green / Beverly Yacht Club
6. Reed Shachoy 19411
Opti Green / Beverly Yacht Club
7. Jonathan riley 17602
Opti Green / beverly yc
8. Alexei Sudofsky 18143
Opti Green / BYC
9. Fiona Lonergan 18132
Opti Green / BYC
10. marni Clary 13889
Opti Green / Chatham Yacht Club
11. Connor Blanchet 101693
Opti Green / Chatham YC
12. Ashley Dart 18810
Opti Green / Chatham YC
13. Abigail Lenox 8182
Opti Green / Chatham YC
14. Maddie Heavey 13557
Opti Green / Chatham YC
15. Tess Avery 13539
Opti Green / CYC
16. Isabelle Maggioni 13551
Opti Green / CYC
17. Nicholas OToole 3678
Opti Green / HYC
18. Jack Byrne 18724
Opti Green / liz Byrne
19. Indiana Sobol NCS 25
Opti Green / Nantucket Community Sailing
20. Abbott Gifford 1113
Opti Green / Nantucket Yacht Club
21. Marshall Kilvert 1111
Opti Green / Nantucket Yacht Club
22. Nick Loring 1112
Opti Green / Nantucket Yacht Club
23. Mamie Sullivan 10338
Opti Green / Stone Horse Yacht Club
24. Scott Bocock 5781
Opti Green / Stone Horse Yacht Club
25. James Bocock 10188
Opti Green / Stone Horse Yacht Club
26. Maggie Sullivan 10355
Opti Green / Stone Horse Yacht Club
27. Grant Robinson 9554
Opti Green / Stone Horse Yacht Club
28. Isabella LaCava 15670
Opti Green / Stone Horse Yacht Club
29. Walter Sullivan 11353
Opti Green / WDYC
30. CJ McKenna 8021
Opti Green / West Dennis Yacht Club