420 Champ
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Clark Uhl
Thornton Uhl
2249 420 Champ Pleon Yacht Club
Pleon
2. Clayton Sasaki
Anna Morin
6906 420 Champ Portland Yacht Club
Portland Yacht Club
3. Mcvitty LaPointe
Peter O'Brien
2369 420 Champ Agamenticus Yacht Club
Agamenticus Yacht Club
4. Sasha Jones
Lydia Morin
14680 420 Champ Camden Yacht Club
CAYSP
5. David Zymba
Josh George
566 420 Champ Pleon Yacht Club
Pleon Yacht Club
6. Ryan Walker
Alexander Kerai
975 420 Champ Pleon Yacht Club
PLEON
7. Anna Brown
Eavan Flanagan
10018 420 Champ Camden Yacht Club
Camden Yacht Club
8. Lindsay Neuberger
Patrick Huber
6367 420 Champ Sandy Bay Yacht Club
Sandy Bay Yacht Club
9. Jacob Binder
Aaron George
6369 420 Champ Sandy Bay Yacht Club
Sandy Bay Yacht Club
10. Lydia Mullan
Josh Clemson
5 420 Champ Winchester Boat Club
Winchester Boat Club
11. Olivia Aswad
Olivia Cooke
3444 420 Champ NAHANT
Nahant Sailing Program
12. Kathryn Dunn
Shannon McGowan
1118 420 Champ cohasset yacht club
cohasset yacht club
13. Henry Gates
Reid Levick
6371 420 Champ Sandy Bay Yacht Club
Sandy Bay Yacht Club
14. Jonathan Baker
Hale Davis
5015 420 Champ Pleon Yacht Club
Pleon Yacht Club
15. Camille Homa
Cashel Rice
456 420 Champ Pleon Yacht Club
Pleon Yacht Club
16. Sara Klik
Kate Nota
6887 420 Champ Brenton Cove Racing Team
Sail Newport
17. Lydia Antrim
Sara Martin
3354 420 Champ Nahant Sailing Program
NSP
18. Peter Girard
Juan Pablo Enrique
CBI3 420 Champ Community Boating Inc.
Community Boating Inc.
19. Aidan Dougherty
Libby McDonald
33 420 Champ Community Boating Inc.
Community Boating Inc
20. Peter Thibodeau
Grace Papp
5068 420 Champ Annisquam Yacht Club
Annisquam Yacht Club
21. Ellis Price
Emelia von Saltza
6214 420 Champ Harraseeket Yacht Club
Harraseeket Yacht Club
22. Trammell Evans
Liam Aherne
BH34 420 Champ Bucks Harbor Yacht Club
Bucks Harbor Yacht Club
23. Colburn Symes
Alexandra Paradis
6373 420 Champ Sandy Bay Yacht Club
Sandy Bay Yacht Club
24. Nicolas Brackett
Nate Thomas
11 420 Champ Community Boating Inc.
Community Boating Inc.
25. Adam Piispanen
Sam Denney
50821 420 Champ Annisquam Yacht Club
Annisquam Yacht club
paid via Square on 7/24 MC
26. Benjamin Geffken
Audrey Milte
CSC06 420 Champ Courageous Sailing
Courageous Sailing
27. Angelina Todaro
Cameron Roy
IJS16 420 Champ Ipswich Junior Sailing
Ipswich Junior Sailing
28. William Wallace
Noah Rogers
IJS14 420 Champ Ipswich Junior Sailing
Ipswich Junior Sailing
29. Emily Swanborg
Jesse Conway
1119 420 Champ Cohasset Yacht Club
Cohasset YachtClub
30. Kyle Gundersen
Sam Rodiger
1116 420 Champ Cohasset Yacht Club
Cohasset Yacht Club
31. Carly Gundersen
Mackenzie Axelson
11116 420 Champ Cohasset Yacht Club
Cohasset yacht club
32. Rennie Westcott
Hollis Hunnewell
1111 420 Champ Cohasset Yacht Club
Cyc
33. Reed Westcott
Colleen McGowan
1113 420 Champ Cohasset Yacht Club
Cohasset Yacht Club
34. Ben MacShane
Peter Remsen
5036 420 Champ Annisquam Yacht Club
Annisquam Yacht Club
35. Abby Finkenauer
Katie Smith
2745 420 Champ Stonington Harbor Yacht Club
Stonington Harbor Yacht Club
36. Joseph Caruso
Austen Hendler
6368 420 Champ Sandy Bay Yacht Club
Sandy Bay Yacht Club
One-time, courtesy, partial refund.
37. Isabelle Fitzpatrick
Jaita Richon
6366 420 Champ Sandy Bay Yacht
Sandy Bay Yacht Club
paid 175.00 via Square based on 7/12 initial registration date. mc
38. Carsten Ueckert-LaPlante
Elliot Bates
IJS15 420 Champ Ipswich Junior Sailing
Ipswich Junior Sailing
refunded 125.00 based on initial reg. date.
39. Kyle Kliss
Jake Pechet
6246 420 Champ Pleon Yacht Club
Pleon Yacht Club
40. Elle Reynolds
Grace Eysenbach
BH31 420 Champ Bucks harbor yacht club
Buck's Harbor Yacht Club
41. Perry Chase
Douglas Hamilton
BH32 420 Champ Buck's Harbor Yacht Club
Buck's Harbor Yacht Club
42. Nicholas Pfosi
Joshua Pfosi
1657 420 Champ UNH Community Sailing
UNH Community Sailing
43. Austin Gillespie
mark kamen
3356 420 Champ Nahant Sailing Program
nahant boating club
marked paid to investigate a list deletion issue mc
44. Nainoa Nathanson
Bret Milot
1919 420 Champ Nainoa Nathanson
EBSF
45. Ray Mangiaratti
Kate Bjerregaard
6456 420 Champ bristol yacht club RI
East Bay Sailing Foundation
 


420 Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Christian Kennedy
Lily McCarthy
6327 420 Green Cohasset Sailing Club
Cohasset Sailing Club
2. Jake Johnson
Steven Iantosca
6308 420 Green Cohasset Sailling Club
Cohasset sailing club
3. Sam Thorne
Will Thompson
1566 420 Green Pleon Yacht Club
Pleon
4. Emma Perry
Tristan Bannerman
6365 420 Green Sandy Bay Yacht Club
Sandy Bay Yacht Club
5. Luke O'Brien
Margery Wilson
CSC1 420 Green Cohasset Sailing Club
Cohasset Sailing Club
6. Nicholas Pandapas
Nick Ivers
45 420 Green Pleon Yacht Club
Pleon
7. Michael Houllahan
Michael Yorsz
5626 420 Green Winchester Boat Club
Winchester Boat Club
8. Rachel Foster
Jennifer Casey
4566 420 Green Pleon Yacht Club
pleon
9. George Sabin
George Ryan
13879 420 Green Pleon Yacht Club
Corinthian yacht club
10. Ryan Callori
Katie Rodger
P1 420 Green Pleon Yacht Club
Pleon YC
11. Kyle Aikman
Henry Martin
3859 420 Green Pleon Yacht Club
Pleon
12. Jeremy McCauley
Tyler George
6372 420 Green Sandy Bay Yacht Club
SBYC
13. Teddy Libelo
Ella O'Connor
2524 420 Green Sandy Point Yacht Club
Sandy Point Yacht Club
14. Katie Bresnahan
Pamela Chansky
2154 420 Green Sandy Point Sailing Association
Jubilee Yacht Club
15. Jack Dennehy
Daniel Mercer
SSP7 420 Green Swampscott Yacht Club
Swampscott Sailing
16. Cristian Scopa
Alexander Burnham
IJS12 420 Green Ipswich Junior Sailing
Ipswich Junior Sailing
17. Max Caso
Emily Gaylord
CSC01 420 Green Courageous Sailing
Courageous Sailing
18. Ryan Kent
Mason Sirois
IJS13 420 Green Ipswich Junior Sailing
Ipswich Junior Sailing
19. Michael Norcott
Benjamin Cormier
958 420 Green none
Swampscott
20. Bennett Tierney
Elizabeth Baker
1115 420 Green Cohasset Yacht Club
Cohasset Yacht Club
21. Jack Garrard
Emily Garrard
56 420 Green Pleon
BYC
Refund requested on 8/9 to correct the deletion of Jack Garrard from Bic class without corresponding refund. See transaction log dated 6/30 for 'Jack Garrard'.
22. Laura Smith
Connor Mackey
2109 420 Green Sail Salem
Sail Salem
Paid 175.00 via Square, based on Laura Smith reg. date of 7/14 (MC)
23. Benjamin Pitman
Charlotte Westhoven
444 420 Green Swampscott
Swampscott Yacht Club
24. Jack Sheehan
Thomas Anastasi
1468 420 Green Quannapowitt YC
Quannapowitt YC
25. Geoffery Currier
Ruari O'Cearuil
2704 420 Green Jubilee Yacht Club
Jubilee Yacht Club
26. Thibaud Rousse
Andrew Ordentlich
5947 420 Green Eastern Point YAcht Club
Eastern POint YAcht Club
27. Aidan Lane
Marisa Doherty
5943 420 Green Eastern Point YAcht Club
Eastern Point Yacht Club
28. Morgan Welles
Henry Brown
2613 420 Green Christmas Cove
Christmas Cove
29. Olivia Indelicato
Michaela Towfighi
4142 420 Green Pleon
Pleon
30. Emma Kelly
Lucie Welles
2766 420 Green Christmas Cove
Christmas Cove
31. Arjen Steegstra
Taeghan Hagood
6221 420 Green Annisquam Yacht Club
Annisquam Yacht Club
Paid 175.00 via Square based on 7/13 original registration (mc)
32. Talman Fortune
Peter Stone
5020 420 Green Annisquam Yacht Club
Annisquam Yacht Club
33. Alden Haverly
Nick Senich
5171 420 Green east bay sailing
east bay sailing
34. Lauren Sorgio
Grace Materne
4713 420 Green Christmas Cove Association
Christmas Cove Association
35. Kelly Driscoll
Sophya Fuccione
4726 420 Green Pleon Yacht Club
Pleon
Fee corrected back to Buck Tompkins fee.
 


Laser
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Benjamin Cohen
198370 Laser Hull Yacht Club
2. Erik McCaffrey
181092 Laser Quannapowitt Yacht Club
3. Eric Morrison
13 Laser Agamenticus YC
 


Laser 4.7
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Briana Nisbet
159926 Laser 4.7 agameticus
2. Phil Pilon
7 Laser 4.7 Sail Newport
3. Kyle Easton
119740 Laser 4.7 Jubilee Yacht Club
4. Mitchell Busa
8 Laser 4.7 Agamenticus Yacht Club
5. Nicole Busa
179958 Laser 4.7 Agamenticus Yacht Club
6. Eve Rice
148603 Laser 4.7 Corinthian Yacht Club
7. Tucker Grout
5 Laser 4.7 Harraseeket
8. Claire Caplan
117844 Laser 4.7 Corinthian Yacht Club
9. Ryan Grady
174700 Laser 4.7 Eastern Point Yacht Club
10. Sam Lippmann
201293 Laser 4.7 UNH Sailing
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Dave Kinney
189717 Laser Radial Pleon
2. Hannah Lynn
175954 Laser Radial Smythe Pleon Yacht Club Pleon Yacht Club
3. Bryce Andreasen
177264 Laser Radial Smythe Pleon YC
4. Christina Mignosa
167435 Laser Radial pleon yacht club
5. Niamh Hodkinson
173251 Laser Radial Shelter Island Yacht Club
6. Masa Sakamoto
26 Laser Radial Corinthian Yacht Club
7. Benjamin Rotner
193987 Laser Radial Corinthian Yacht Club
8. Erika Barth
66449 Laser Radial Smythe Northern Lake George Yacht Club Northern Lake George Yacht Club
9. Jamie Bloxham
189722 Laser Radial Pleon YC
10. William Bloxham
199787 Laser Radial Smythe Pleon Yacht Club
11. Julia Reiley
175045 Laser Radial Pleon
12. Emily Croteau
210185 Laser Radial Pleon Yacht Club
13. Haley Clemson
168578 Laser Radial Pleon Yacht Club
14. Renee Torrie
183911 Laser Radial Pleon Yacht club
Paid with Visa using Square system
15. Tyler Fleig
196099 Laser Radial Smythe Sail Newport/Brenton Cove Race Team Laser Radial
16. Norbert Mongeon III
187287 Laser Radial Greenwich Bay Sailing Association
17. Ryan Gershuny
196249 Laser Radial Universtity of New Hampshire
18. Jake Rizika
199350 Laser Radial Smythe wianno yacht club wianno yacht club
19. Alexandra (Allie) Maurillo
198345 Laser Radial Shelter Island Yacht Club (NY)
20. Brittany Bertaux
170997 Laser Radial Jubilee
21. Thomas Bouchard
172102 Laser Radial University of New Hampshire
22. Sarah McDaid
6 Laser Radial Sail Newport/BCRP
23. Patrick McDaid
176033 Laser Radial Sail Newport/BCRP
24. Davis Gold
176222 Laser Radial Pleon
25. Chris Dsida
163 Laser Radial Community Boating Inc.
26. Matthew Safford
198365 Laser Radial Smythe pleon Pleon Laser Radial
paid using Visa via Square.
27. Neil Thomas
147323 Laser Radial Smythe Unh community sailing UNH Community Sailing
CFLAG
28. Stephen Young
134201 Laser Radial Quannapowitt Yacht Club
29. Gabrielle Rizika
199587 Laser Radial WYC
30. Terence O'Brien
11918 Laser Radial Agamenticus Yacht Club
31. Cooper Siepert
101194 Laser Radial Portland Yacht Club
32. Nikolas Liolios
19 Laser Radial UNH Community Sailing
33. Emmet Todd
21 Laser Radial UNH
Paid $100.00 on 7/22 via Square OK per MC (mc)
 


Open Bic
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Sammantha Farrar
3386 Open Bic pleon
2. Sam Thompson
3396 Open Bic Pleon Yacht Club
3. Ryan Hamilton
3485 Open Bic Pleon Yacht Club
4. Charlie Bushman
3596 Open Bic Pleon
5. Emma Bushman
3439 Open Bic Pleon
6. Cricket Tompkins
3387 Open Bic PYC/CYC
7. Zack Magee
5728 Open Bic Eastern Point Yacht Club
8. Brian Digiovanni
5620 Open Bic Eastern Point YAcht Club
Paid 150.00 via Square (mc)
 


Opti Purple
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Haley Andreasen
11033 Opti Purple White Pleon YC
2. Laura Hoy
15119 Opti Purple Blue AYC
3. Elizabeth Ayer
4283 Opti Purple White Pleon YC
4. Sirine Benali
16671 Opti Purple Blue MSA
5. Addie Egan
18857 Opti Purple White Pleon
6. Nell Nyffenegger
13321 Opti Purple Blue Pleon YC
7. Jack Raisides
1855 Opti Purple White Pleon
8. Stefano Pagani
3 Opti Purple White PLEON
9. Alec D'Orio
5681 Opti Purple Blue Pleon Yacht Club
10. Grace Honos
5511 Opti Purple White EYC
11. Christopher Thompson
2803 Opti Purple White Eastern yacht Club
12. Jack Barker
12061 Opti Purple White pleon
13. Olivia Jarvis
14753 Opti Purple Blue AYC
14. Jack Colwell
12057 Opti Purple White eastern
15. Joe Colwell
115303 Opti Purple White eastern
16. Henry Sabin
80911 Opti Purple Blue Pleon
17. Will Hancock
4515 Opti Purple White Pleon
18. Grace Gear
10505 Opti Purple Blue agamenticus Yacht Club
19. Mason Cheney
12495 Opti Purple White Pleon
20. Morgan Cheney
12459 Opti Purple White Pleon
21. Lily Arnold
63 Opti Purple White EYC
22. Christopher Pandapas
8997 Opti Purple White Pleon/Corinthian
23. Lucy Tedford
13 Opti Purple White Pleon
24. Ryan Feeley
10297 Opti Purple Blue Annisquam Yacht Club
25. Coleman Nicholson
64209 Opti Purple Blue Ipswich Bay Junior Sailing
26. Malcolm Steegstra
12393 Opti Purple White Annisquam Yacht Club
27. Nolan Adam
15831 Opti Purple White Corinthian Yacht Club
28. Preston Mattson
SBYC5 Opti Purple Blue SBYC
29. Patrick Smith
2109 Opti Purple White Sail Salem
30. Ryan Masters
15835 Opti Purple Blue Corinthian Yacht Club
31. William Dailey
3891 Opti Purple Blue Pleon
32. Max Frey
7 Opti Purple Blue Pleon
33. Caroline Begg
1923 Opti Purple Blue Eastern Point Yacht Club
34. Eric OConnor
12399 Opti Purple Blue Pleon Yacht Club
35. Dana McKinnon-Tucker
18551 Opti Purple Blue Pleon YC
36. Wilson Kaznoski
15415 Opti Purple White Corinthian Yacht Club
 


Opti Yellow
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Philip Jeffries
7830 Opti Yellow White Pleon Yacht Club
2. Charlie Anderson
148754 Opti Yellow White Pleon Yacht Club
3. Abigail Borggaard
00 Opti Yellow White Pleon
4. Emma Brophy
19176 Opti Yellow Blue MSA
5. William Poss
7898 Opti Yellow White Pleon Yacht Club
paid via Square; M. Costello; paid $75 reflecting actual early registration, not the $100 based on date of payment.
6. Jack Dalton
13144 Opti Yellow White Eastern Yacht Club
7. Brendan D'Orio
5526 Opti Yellow White Pleon Yacht Club
8. Anna Souter
9972 Opti Yellow White Pleon
9. Matthew Thompson
0428 Opti Yellow White Eastern yacht Club
10. Cassie Reinertson
16 Opti Yellow White Agamenticus AYC
11. Bryce Morales
10506 Opti Yellow Blue Agamenticus Yacht Club
12. William Davis
15600 Opti Yellow Blue Wendy Davis
13. Matthew Egan
11162 Opti Yellow Blue AYC
14. Chloe Macaulay
12716 Opti Yellow White Shelter Island Yacht Club
15. Henry Mcgrath
5522 Opti Yellow White Eastern
16. Nathaniel Rogers
4 Opti Yellow Blue IBYC
17. Tim Cronin
16230 Opti Yellow White Pleon Yacht Club
18. JAMES GALANTE
15854 Opti Yellow White CORINTHIAN YACHT CLUB
19. DAHLIA GALANTE
6 Opti Yellow Blue PLEON
20. Matthew Caplan
15818 Opti Yellow White Corinthian Yacht Club
21. Lizzy Embick
100 Opti Yellow Blue Sail Salem
22. Henry Mattson
SBYC4 Opti Yellow Blue SBYC
23. William Hamilton
19352 Opti Yellow White Christmas Cove Improvement Association
24. Zoe Ting
SBYC10 Opti Yellow Blue SBYC
25. Liam Gildea
88 Opti Yellow Blue Pleon Yacht Club
26. Timothy Stone
14840 Opti Yellow Blue Annisquam Yacht Club
27. Lily Armstrong
1016 Opti Yellow Blue Eastern Point YAcht Club
28. Alexandra Budnick
1776 Opti Yellow White Eastern Point YAcht Club
29. Stephen Curcuru
1890 Opti Yellow Blue Eastern Point YAcht Club
30. Tara Doherty
3520 Opti Yellow Blue Eastern Point YAcht Club
31. Elaina Turner
1006 Opti Yellow Blue Eastern Point Yacht Club
32. Lila Schibli
4762 Opti Yellow Red Eastern Point Yacht Club
33. John Lucas
14 Opti Yellow White Pleon Yacht club
34. Nicholas Lorentzen
14182 Opti Yellow Blue CCIA
35. Miles Berry
10546 Opti Yellow White CCIA
36. Johnny Andrew
13966 Opti Yellow White Annisquam
37. Oliver Reineman
16148 Opti Yellow Blue Manchester Yacht Club
Paid late fee 150.00 using Square on 7/23 MC
 


Optimist
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Julia Jeffries
18662 Optimist Blue Pleon Yacht Club
2. Hunter Zonnenberg
13545 Optimist Blue Pleon
3. Audrey Morin
8209 Optimist Red Portland Yacht Club
4. Tucker Braun
46441 Optimist Blue Pleon
5. Grace Mooradian
16903 Optimist Red Portland Yacht Club
6. Nicole Torrie
17317 Optimist Red Pleon
7. Nate Tedford
8057 Optimist Red Pleon
8. Leah Cohen
16979 Optimist White Hull Yacht Club
9. Sam Prudden
17210 Optimist Red Manchester
10. Gillian Winn
14993 Optimist Red msa
11. Rowan Roberts Byrne
17396 Optimist Red Manchester Sailing Association
12. Jack Garvey
17 Optimist Red Manchester Sailing Association
13. Bradley Rautio
17277 Optimist Blue Manchester Sailing Association
14. Hannah Frisch
9002 Optimist Blue Pleon
15. Abigail Walker
1619 Optimist Blue PYC
16. William McHugh
18325 Optimist Blue Annisquam
17. Caleb Robinson
17764 Optimist Blue Portland Yacht Club
18. Tyler Lubeck
10012 Optimist White Pleon Yacht Club
19. Bryn Burton
16283 Optimist White Pleon
20. Rosie Safford
13589 Optimist White sbyc
21. Annabelle Ayer
7913 Optimist Blue Pleon YC
22. Andrew Benagh
4269 Optimist Blue Quannapowitt Yacht Club
23. Reid Shanabrook
15288 Optimist Red Pleon
24. Ollie Meyer
14414 Optimist Blue Sandy Bay Yacht Club
25. Ben Palmer
9600 Optimist Red Portland Yacht Club
26. Lucy Alexander
1104 Optimist Red Portland YC
27. Grant Adam
14000 Optimist Blue Pleon
28. Timmy Honan
11575 Optimist Blue Pleon
29. Clayton Booma
116658 Optimist White Manchester
Paid using Square.
30. Sophie Bannerman
SBYC1 Optimist Blue sbyc
31. Morgan Langenhagen
16676 Optimist Blue Hingham Yacht Club
32. Ian McCaffrey
19408 Optimist White Quannapowitt Yacht Club
33. Erin Gershuny
17992 Optimist White Universtity of New Hampshire
34. William (Will) Maurillo
14989 Optimist Red Shelter Island Yacht Club (NY)
35. Alexander Macaulay
11732 Optimist Blue Shelter Island Yacht Club
36. Aidan Flynn
SBYC2 Optimist Red Sandy Bay Yacht Club
37. Luke Quine
13271 Optimist Blue AYC
38. Kelsey Detels
8390 Optimist Red Pleon
39. Milly Detels
17996 Optimist Blue Pleon
40. Andrew Milne
17338 Optimist Blue Manchester Yacht Club
41. Stewart Gurnell
19405 Optimist Blue Essex Yacht Club/Wickford YC
42. Brendan Gookin
IJS1 Optimist Red Ipswich
43. Jed Bell
16315 Optimist Blue Hingham Yacht Club
44. Ryan MacLaughlin
12257 Optimist Blue Annisquam Yacht Club
45. Lauren Kersten
16053 Optimist Blue Nahant Dory Club
46. Gabrielle Doucot
140678 Optimist Blue Ipswich Junior Sailing
47. Jasper Beardslee
12057 Optimist Blue Pleon
48. Luke Reich
13822 Optimist White Shelter Island Yacht Club
49. Elizabeth Babcock
11042 Optimist Red Portland Yacht Club
50. Jared Gilman
18010 Optimist Blue Annisquam Yacht Club
51. Cole Charlton
16658 Optimist Red Charlton steve
52. C.J. ONeil
16671 Optimist Blue Manchester Yacht Club
53. Eric Heilshorn
7950 Optimist Blue PYC
54. Jasper Westhoven
4857 Optimist Blue Swampscott Yacht Club
55. Cameron Loncoski
18926 Optimist Red Portland Yacht Club
56. Molly Bresnahan
6439 Optimist White Shelter Island YC
57. Amanda Rotberg
140708 Optimist Red Ipswich Bay Yacht Club
58. Thomas O'Shea
15045 Optimist Red SIYC
59. Benjamin Monnich
17299 Optimist Blue Hingham Yacht Club
60. Francis Cundari
3590 Optimist Blue Hingham Yacht Club
61. Nicholas Cushman
123 Optimist Red Trefethen-Evergreen improvement Association
62. Tyler Buckeridge
11115 Optimist Blue Hingham Yacht Club
63. Mark Turner
140731 Optimist Blue Eastern Point Yacht Club
64. Peyton Belsher
18172 Optimist Blue HIngham Yacht Club
65. Alexander Berry
9352 Optimist Red CCIA
66. patrick macmanus
1031 Optimist Red Eastern Point Yacht Club
67. George Holt
11533 Optimist Blue Portland Yacht Club
68. Brooks Reed
11098 Optimist White Hingham Yacht Club
69. Ames Sheriff
16901 Optimist Blue Manchester Sailing Association