420 High School division
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Preston Anderson
80 420 High School division Northwestern Sailing Center
2. Nicholaas Zomer
Alexander Boeve
3647 None 420 High School division Macatawa Bay
Macatawa Bay
3. stephen kowal-besler
matt koch
7195 i dont know 420 High School division north star sail club
north star sail club
4. Nicholas Irwin
Mitchell Irwin
7196 420 High School division NSSC
NSSC
5. William Curtiss
Brittney Manning
9 420 High School division Lake Forest High School
Lake Forest Sailing
6. Jackson Webster
Erik Romer
5023 SmiityWeberJaegerManJensen 420 High School division CSYC
Crescent Sail Yacht Club
7. thomas balk
sarah tompsidis
5 420 High School division lake forest sailing
lake forest sailing
8. Lawson Levine
Carter Kenehan
1 420 High School division Lake Forest Sailing
Lake forest Sailing
9. William Porter JR
Tristan Razzetti
3 TBD 420 High School division Lake Forest Yacht Club
Lake Forest Yacht Club
10. Skye Shepherd
Sarah Porter
4 N/A 420 High School division Lake Forest Sailing
Lake Forest Sailing
11. Justin Frank
Henry Balk
6 TBD 420 High School division Lake Forest Sailing
Lake Forest
12. Robert Porter
Gaby Ahlstrom
16 FULLTHROTTLE 420 High School division Lake Geneva
Sheridan shores
13. Graham Post
Lily Szymanski[Pending]
13 420 High School division loyola academy
14. Griffin Elliott
Elizabeth Gambacorta
15 420 High School division Sheridan Shore Yacht Club
Sheridan Shore Yacht Club
15. Amanda Byrne
isabel lecompte
10 420 High School division Loyola Academy
Loyola Academy
16. James Moriarity
Victoria Gambacorta
14 420 High School division Sheridan Shores Yacht Club
SSSS
17. Edward "Will" Flocco
Matthew Moriarty
17 420 High School division Sheridan Shore Yacht Club
Sheridan Shore Sailing School
18. George Ernst
Clare Perry
12 the best team 420 High School division Sheridan shores
Sheridan Shore Sailing School
19. Thomas Griffin
Michael Moriarity
11 420 High School division Sheridan Shores
Sheridan Shores Yacht Club
20. j. maxwell Joyce
Carol May
2 U Mad Bro? 420 High School division Lake Forest Sailing
Lake Forest Sailing
 


Laser Radial
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Mason Wolters
183759 Laser Radial Open Spring Lake Yacht Club
2. Joshua Corder
162476 none Laser Radial Junior Muskegon Yacht Club
3. Sarah Corder
152148 none Laser Radial Junior Muskegon Yacht Club
4. Christopher Boerema
187387 Laser Radial Junior MBYC
5. Jameson Boerema
187379 Laser Radial Junior MBYC
6. DJ Litts
187379 Laser Radial Open Macatawa Bay Yacht Club
7. William Lowry
7 Laser 07 Laser Radial Junior MBYC
8. Joseph Monhollon
174255 Laser Radial Open Macatawa Bay Yacht Club
9. Justin W Lovell
201290 E Laser Radial Junior GRYC
10. David Griswold
165966 Laser Radial Junior MYC/SLYC
 


Optimist
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Ben Finkelstein
17621 Flying Dutchman Optimist Red Grand Rapids Yacht Club
2. Ian Reimel
15548 Haulin spud Optimist Blue GIYC
3. Owen Patterson
19060 Optimist Blue Chicago Yacht Club
4. Loren Kircher
10610 Optimist Red Walloon Yacht Club
5. Jemima Korbel
20193 yah yah jemima Optimist Blue Chicago Yacht Club
6. Harry Bearrows
18319 Optimist Red Chicago yacht club
7. Nikolas Chambers
9555 Optimist Optimist Blue Chicago Yacht Club
8. Johnny Walton
126511 Optimist Red CSYC
9. Leif Sigmond
19155 19155 Optimist Blue Chicago Yacht Club
10. Leah MacKay
18920 Flyer Optimist Red CSYC
11. Quentin Beyer
0973 B3 Optimist White MBYC
12. Zachary Beyer
15887 Optimist White MBYC
13. Zach Rockwell
17645 The Flying Panda Optimist Blue Bayview Yacht Club
14. Emmett Nevel
15608 Optimist White Chicago Yacht Club
15. Paisley MacKay
14594 Rabies Optimist Blue CSYC
16. Owen Bannasch
20572 Optimist White Bannasch Kelly
17. Peter Keegin
18024 Optimist Red Macatawa Bay Yacht Club
18. Marleigh Belsley
19237 CYC Boat Optimist Blue Lake Geneva, Chicago Yacht Club
19. Spencer Todd
11883 Cheese Whiz Optimist Red GRYC
20. Henry Gonzalez
14610 Optimist Blue Grosse Pointe Yacht Club
21. Blake Stackpoole
20764 Optimist Red DRYA
22. Frank Frisinger
13982 Foxfire Optimist Blue Muskegon
23. Samuel Combs
19528 Optimist Blue Grosse Pointe Yacht Club
24. Henry Combs
20746 Optimist Blue Grosse Pointe Yacht Club
25. David Silverman-Nesi
8499 Vasca da Bagno Optimist Red Bayview
26. Charlie Sligh
17008 Optimist Blue MBYC
27. JC LaCerda Jones
15917 Optimist White Saugatuck Yacht Club
28. Douglas (Dougie) Cowan
10139 Slapshot Optimist White Bayview Yacht Club
29. Ryan Post
18648 Optimist Blue mbyc
30. Eva Rossell
17748 Optimist Red Bayview Yacht Club
31. Alex Johnson
20747 Optimist Red Grosse Pointe Yacht Club
32. Kyle Considine
20366 Optimist Blue Chicago YC
33. Claire Considine
3202 wist of Fate Optimist Blue Chicago YC
34. Maxwell Klaasen
17225 Tiffany Klaasen Optimist White Bayview Yacht Club
35. Fletcher Klaasen
8807 Tiffany Klaasen Optimist White Tiffany Klaasen
36. Jonathan Lowry
18811 Optimist Red mbyc
 


Optimist Green
    Skipper Sail Boat Name Fleet Yacht Club Notes
1. Greg Wootton
16 Bluefish Optimist Green Chicago Yacht Club
2. Caitlin Derby
19190 Dolphin Dreamer Optimist Green Macatawa Bay Yacht Club
3. Eden Nykamp
14254 Optimist Green n/a
4. Ellie Groustra
12803 Optimist Green Grosse pointe yacht club
5. Samuel Childers
18433 Optigone Optimist Green Columbia Yacht Club
6. Aidan Galeota
19548 Migrating Jet Optimist Green Grosse Pointe Yacht Club
7. William Vogel, IV
9773 Optimist Green Grosse Pointe Yacht Club
8. Nicholas Tegel
12205 Optimist Green Lake Forest Sailing
9. Milan Gandhi
13777 Optimist Green Lake Forest Sailing
10. Stefan Marinic
20325 Optimist Green Lake Forest Sailing
11. Elliot Rubin
15579 Optimist Green Fleet Optimist Green Lake Forest Sailing
12. Charlie Gonzalez
8883 Optimist Green Grosse Pointe Yacht Club
13. Gavin Sligh
15607 Optimist Green MBYC
14. elijah goldman
19112 grampy's pride Optimist Green columbia yacht club
15. Ryan Heitman
1 Optimist Green NSSC