Albacore
    Skipper/Crew Bow# / Sail# Class Division Hometown Country Payment
1. Nev Herbert
Mark Fowler
8192 Albacore, ,
2. Richard Smith
George Smith
6959 Albacore, ,
3. Judy Armstrong
Paul Armstrong
8209 Albacore, ,
4. Mike Banner
Graham Darvill
8133 Albacore, ,
5. Kenneth Richards
Davie Hodgson
8134 Albacore, ,
6. Matthew Thompson
Ellie Thompson
8155 Albacore, ,
7. Stephen Bailey
Beth Smith
6504 Albacore, ,
8. Barry Wicks
Sam Wicks
8069 Albacore, ,
9. Hazel Smith
Andy Smith
8154 Albacore, ,
10. Jeremy Rook
Shigeaki Takezoe
8128 Albacore, ,
11. Trevor Smith
Ann Smith
8000 Albacore, ,
12. Howard Witt
David Young
GBR 7987 Albacore, ,
13. Ken Yamazaki
Lynn Pashleigh
8167 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
14. Chris Gorton
Henry Pedro
CAN 7700 Albacore, Greenville, South Carolina CAN CAN
15. Michael Williamson
Michelle Adolph
8195 Albacore, Toronto, ON CAN CAN
16. Tim Woodford
Caleb Woodford
8013 Albacore, liverpool, nova scotia CAN CAN
17. James Stanley
Julie Stuat
8198 Albacore, Toronto, ON CAN CAN
18. Teresa Miolla
John Bennet
8171 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
19. Geoff Moore
Christine Short
8202 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
20. George Carter
Almir Tavares
8185 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
21. Adam Nicholson
Julie Postit
6731 Albacore, Bala, Ontario CAN CAN
22. Ian Brayshaw
Jenny Gibbons
7243 Albacore, Burlington, Ontario CAN CAN
23. Pasquale Leone
Michael Webber
8120 Albacore, toronto, ontario CAN CAN
24. Brock Munro
Danny Pohrofsky
8201 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
25. David Provan
TBD ?
8149 Albacore, Toronto, ON CAN CAN
26. Christine Kelly
Bruce ?
8150 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
27. Chris Maslowski
Chris Bennet
8178 Albacore, Toronto, ON CAN CAN
28. Paul Clifford
Mia Drake Brandt
8184 Albacore, Toronto, Ontario CAN CAN
29. Ken Clarke
Cathyann White
7419 Albacore, BEAMSVILLE, ONTARIO CAN CAN
30. Darren Monster
Tony Zakrajsek
7363 Albacore, North York, Ontario CAN CAN
31. Jeff Krause
Anna Sepko
8220 Albacore, Newmarket, Ontario CAN CAN
32. Sterling Spruill
Sidney Spruill
8191 Albacore, Suffolk, VA USA USA
33. Michael Heinsdorf
Farley Will
8125 Albacore, Washington, DC USA USA
34. Khin Thein
Aung Aung Kyaw
7984 Albacore, Great Falls, VA USA USA
35. Lloyd Leonard
Gary Bain
8083 Albacore, Washington, DC USA USA
36. Rolf Zeisler
Sue Zeisler
8122 Albacore, Pasadena, MD USA
37. Daphne Byron
Ross Sorci
8027 Albacore, Silver Spring, MD USA USA
38. Jim Graham
Susan Graham
8021 Albacore, Arlington, VA USA USA
39. Marty Minot
Jordan Minot
7971 Albacore, Forest, VA USA USA
40. Barney Harris
David Byron
8200 Albacore, Arlington, VA USA
41. Jude Brown
Lee Sayasithaena
8183 Albacore, Silver Spring, MD USA USA
42. Nicholas Allen
Marisa Allen
8023 Albacore, Arlington, Virginia USA USA
43. Greg Jordan
Andrew Shireman
8199 Albacore, Glenwood, MD USA USA
44. Robert Bear
Anne Savage
8123 Albacore, Rockville, Maryland USA