25th Annual Harvest Moon Regatta ®
Lakewood Yacht Club | October 13-15, 2011in

PHRF Bacardi Racing fleet (top)
Series Standing - 1 race scored

Information is final.
Regatta results last updated: Saturday, October 15, 2011 10:55:20 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Division: A (5 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
51338   Musica   42   Cliff Haddox [A]   16:38:05   1   1  
1  
2  
12039   Aeolus   48   James Liston [A]   17:14:00   3   3  
2  
3  
75   Gold Rush   66   Gregory Way [A]   18:15:29   7   7  
3  
4  
52956   Hot Ticket   27   James Hightower [A]   18:27:08   9   9  
4  
5  
145   Rebecca   48   Glenn Gault [A]   18:56:36   16   16  
5  
 



Division: B (5 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
5598T   Kenai   30   Chris Lewis [B]   18:52:41   14   14  
1  
2  
32111   Passion   -24   Steve Hastings [B]   18:52:44   15   15  
2  
3  
87572   Millennium Express   72   Christopher Dees [B]   20:05:15   20   20  
3  
4  
CAY234   Java Knight   45   Fu Liem [B]   20:29:24   21   21  
4  
5  
35053   Coyote   36   Mike Naugher [B]   21:33:39   28   28  
5  
 



Division: C (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
NA19   ALERT   93   Drew Peerless [C]   18:22:39   8   8  
1  
2  
52007   Tango   84   Paul Koeller [C]   18:29:43   10   10  
2  
3  
007   Parrot Tales   81   Larry Blankenhagen [C]   18:32:48   11   11  
3  
4  
52107   CENTURION   78   James Winton [C]   18:43:33   12   12  
4  
5  
32887   $iphon   84   Peter van Oosten [C]   21:12:28   27   27  
5  
6  
122A   Easy Does It   78   Uzi Ozeri [C]   21:46:10   29   29  
6  
 



Division: D (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
16   Soap Opera   96   Scott Self [D]   17:02:42   2   2  
1  
2  
10312   Danelaw   105   Roy Olsen [D]   18:49:50   13   13  
2  
3  
2790   Sabani   105   Ben Miller [D]   19:06:43   17   17  
3  
4  
53160   TomKat   108   Thomas Kane [D]   19:16:58   18   18  
4  
5  
223   Stoopid Monkey   111   Chris Corley [D]   19:41:56   19   19  
5  
6  
93207   Gusto   99   Michael Wilson [D]   21:04:31   25   25  
6  
 



Division: E (4 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
40860   Tom Foolery   114   Chuck/Fred/ Ken Buckner/Prelle/Womack [E]   20:37:56   23   23  
1  
2  
584   Big D   126   Jim Foster [E]   21:00:24   24   24  
2  
3  
14   Outrageous   120   Ken Humphries [E]   21:06:14   26   26  
3  
4  
27   Soy Un Gatito JPB   126   Bob Brindley [E]   22:11:03   30   30  
4  
 



Division: F (5 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
USA 14   Rented Mule   66   Bryan Taylor [F]   17:45:13   4   4  
1  
2  
296   Stinger   78   J B Bednar [F]   17:54:48   5   5  
2  
3  
181   Hamburg   69   Albrecht Goethe [F]   18:11:34   6   6  
3  
4  
124   Blue Flash   78   Matthew Arno [F]   20:34:02   22   22  
4  
5  
430   Kinderspel   87   John Bell [F]   23:12:44   31   31  
5  
 



Multihull (top)
Series Standing - 1 race scored

Information is final.
Regatta results last updated: Saturday, October 15, 2011 10:55:20 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Division: A (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
276   Abandoned Assets   -51   Jim Van Fleet [A]   19:16:23   1   1  
1  
2  
USA 30   Wing and a Prayer   18   Bill Coxwell [A]   19:55:40   2   2  
2  
3  
215   tribology   -21   Doug Casey [A]   20:01:14   3   3  
3  
4  
009   Nelda Ray   -48   Peter Pattullo [A]   20:32:31   4   4  
4  
5  
110   Beyond Logic   21   Jay Newman [A]   23:24:37   6   6  
5  
6  
32A   Masalama   -30   Dwight Burdick [A]   NO TIME   13/DNC1   13  
6  
 



Division: B-Cru (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
16   Double Standard   87   William Worsham [B-Cru]   23:03:55   5   5  
1  
2  
22   CatNap   105   Rich Wheeler [B-Cru]   28:12:13   7   7  
2  
3  
26A   Flavia   201   Ray Cormier [B-Cru]   NO TIME   13/DNF1   13T  
3  
3  
28A   Momma Kat   54   Paul Boyd [B-Cru]   NO TIME   13/DNF1   13T  
3  
3  
23A   Randy Jo   165   Kenneth Marrs [B-Cru]   NO TIME   13/DNF1   13T  
3  
3  
51A   Meris   180   Darin Keever [B-Cru]   NO TIME   13/DNF1   13T  
3  
 



Cruising without spinnaker (top)
Series Standing - 1 race scored

Information is final.
Regatta results last updated: Tuesday, October 18, 2011 12:44:09 PM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Division: A-B%26R-Canvas (9 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
8A   Mast Transit   153   Peter Finn [A-B&R-Canvas]   23:56:16   27   27  
1  
2  
38109   Wandering Star   147   Thomas Sherrill Jr [A-B&R-Canvas]   24:26:33   36   36  
2  
3  
49A   Seafari   156   Larry Becker [A-B&R-Canvas]   25:40:33   44   44  
3  
4  
12A   Tia Juanita   186   Daniel Knierien [A-B&R-Canvas]   26:50:56   50   50  
4  
5  
106A   Lagniappe   198   Will Nees [A-B&R-Canvas]   27:53:12   65   65  
5  
6  
47A   Reliance (RDG)   186   Russell Treat [A-B&R-Canvas]   29:33:48   79   79  
6  
7  
427   Sherry G   195   Willard Kimbrell [A-B&R-Canvas]   32:06:34   108   108  
7  
8  
48A   Very Good Year   156   Alan Carr [A-B&R-Canvas]   NO TIME   109/DNF1   109T  
8  
8  
11A   Stardust   186   Dan Wampler [A-B&R-Canvas]   NO TIME   109/DNF1   109T  
8  
 



Division: B-B%26R-Canvas (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
281   Solstice (OCS 1hr)   153   Ed Brauer [B-B&R-Canvas]   27:52:18   64   64  
1  
2  
342   More Good Timin'   150   Ernie Rogers [B-B&R-Canvas]   28:14:16   68   68  
2  
3  
41A   Semper Fi   162   Joseph Beck [B-B&R-Canvas]   31:04:11   83   83  
3  
4  
150   Waypoint   138   Sea Scout Ship 150 Fisher [B-B&R-Canvas]   31:28:13   85   85  
4  
5  
777A   Paradise   132   Kurtis Sampson [B-B&R-Canvas]   31:29:04   86   86  
5  
6  
141 A   Tarah Shell   159   Shannon Hicks [B-B&R-Canvas]   NO TIME   109/DNF1   109  
6  
 



Division: C-Cutter (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
149   Rhapsody   213   James Greenlee [C-Cutter]   23:26:13   22   22  
1  
2  
302   Windship   210   Gary Watkins [C-Cutter]   24:21:44   34   34  
2  
3  
58   Susie Q   213   Richard Sherman [C-Cutter]   27:23:28   58   58  
3  
4  
42A   Isabelle   174   Daniel Bendig [C-Cutter]   NO TIME   109/DNF1   109T  
4  
4  
37   LibroVent   233   Glen Miller [C-Cutter]   NO TIME   109/DNC1   109T  
4  
4  
50A   Meltemi III   204   Christopher Logothetis [C-Cutter]   NO TIME   109/DNF1   109T  
4  
 



Division: D-Cutter (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
24   Cimboco   195   Phil Pierce [D-Cutter]   21:55:29   5   5  
1  
2  
14   Kokomo   159   Jim Lindeman [D-Cutter]   23:13:04   19   19  
2  
3  
6A   Low Keys   195   Ed Bush [D-Cutter]   26:58:03   54   54  
3  
4  
25   zanzibar   213   marshall leicht [D-Cutter]   27:39:03   62   62  
4  
5  
35 A   Kulani   192   Francis Garrigues [D-Cutter]   28:06:25   66   66  
5  
6  
5A   Dances With Dragons   171   Wayne Harris [D-Cutter]   29:01:01   75   75  
6  
7  
31A   MONARCH   165   Charles-Dauphin Miller [D-Cutter]   NO TIME   109/DNF1   109  
7  
 



Division: E-Ketch (8 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
77   C-Time   213   Osmond Young [E-Ketch]   20:08:36   1   1  
1  
2  
84   Beachcomber   216   Ross Heard [E-Ketch]   21:39:57   4   4  
2  
3  
22102   Gypsy North   210   Ship 150 C Kemp [E-Ketch]   22:03:17   7   7  
3  
4  
663   BELLA   213   JERRY HYATT [E-Ketch]   22:34:03   10   10  
4  
5  
110   Moonlight Mile   222   Ed Lowrie [E-Ketch]   26:25:02   48   48  
5  
6  
329   Blame It on Buffett   231   James Tyson [E-Ketch]   26:57:57   53   53  
6  
7  
292   Andante   183   Tom Taylor [E-Ketch]   NO TIME   109/DNF1   109T  
7  
7  
102A   Vive Tu Vida   228   Lonny Doss [E-Ketch]   NO TIME   109/DNF1   109T  
7  
 



Division: F-PHRF (8 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
21764   Soothsayer   157   Roy Newberry, Sr./Sea Scouts 951 [F-PHRF]   21:39:55   3   3  
1  
2  
33406   Alessandra   128   Sea Scouts Ship 150 Andrus [F-PHRF]   22:47:29   12   12  
2  
3  
444   Orion   184   Jim Apple [F-PHRF]   23:05:39   17   17  
3  
4  
353   Espada   130   John Servis [F-PHRF]   23:07:14   18   18  
4  
5  
440   French Kiss   134   John Broderick [F-PHRF]   23:53:04   26   26  
5  
6  
6   Indian summer   262   Pat Cunningham [F-PHRF]   24:12:26   33   33  
6  
7  
3469   Quest   201   Dennis Fegan [F-PHRF]   25:09:13   41   41  
7  
8  
71   Christel Ann   176   Bud DeCoste [F-PHRF]   29:33:40   78   78  
8  
 



Division: G (4 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
42561   Patriot   108   Doug Drewry [G]   24:29:00   37   37  
1  
2  
1650   Starfish   108   Ken Weatherford [G]   24:57:19   40   40  
2  
3  
39A   Sea Ya II   48   Walter Gameiro [G]   26:04:52   45   45  
3  
4  
334   Cache'   87   Robert L. Giles [G]   NO TIME   109/DNF1   109  
4  
 



Division: H (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
101   FRAYED KNOT   138   Ted Greak [H]   20:17:12   2   2  
1  
2  
1152   SEUTE DEERN   126   HANS KNICKREHM [H]   22:52:24   15   15  
2  
3  
001   Other Woman   144   Brantly Minor [H]   23:22:18   21   21  
3  
4  
M 45   Tropic Breeze   129   John E. Jones [H]   24:05:30   30   30  
4  
5  
H450   Transcend   138   Joseph Shapiro [H]   24:53:53   39   39  
5  
6  
170   August Sun   123   Martin Payne [H]   27:44:44   63   63  
6  
7  
35   Gypsy Wind II   144   Robert Putz [H]   NO TIME   109/DNF1   109  
7  
 



Division: I (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
29A   Angantyr   195   Erik Oistad [I]   22:50:23   13   13  
1  
2  
510   Sweet Leilani   141   Mark Rock [I]   22:51:03   14   14  
2  
3  
007   El Viento   153   Jess Brooks [I]   25:16:11   42   42  
3  
4  
60187   Sea Nymph   144   William van Ravenswaay [I]   26:53:34   52   52  
4  
5  
20   Dame Alicia (OCS 1hr)   177   Horst Albrecht [I]   27:24:00   59   59  
5  
6  
21   Medicinal Purpose   177   Eric Heinz [I]   28:41:53   72   72  
6  
7  
34   Sails Call (OCS 1hr)   159   Dave Allen [I]   30:40:03   82   82  
7  
 



Division: J (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
15   Warrior   150   Harold Peterson [J]   23:28:50   23   23  
1  
2  
099   Aina Makani   174   Eric Trout [J]   27:23:23   57   57  
2  
3  
1511   Easyway   171   Steve Samuel [J]   28:07:31   67   67  
3  
4  
5981   Compulsion II   216   Edward Hughes [J]   28:27:13   69   69  
4  
5  
18A   Gratitude   174   Captain Ken Hogrefe [J]   NO TIME   109/DNF1   109T  
5  
5  
109   Sea Sharp   171   Gottfried Schiller [J]   NO TIME   109/DNC1   109T  
5  
5  
34A   Windfreak   156   Tim Brannan [J]   NO TIME   109/DNC1   109T  
5  
 



Division: K-CANVAS (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
4224   Wanita Cantik   138   Dave Person [K-CANVAS]   22:36:24   11   11  
1  
2  
089   Southern Girl   144   Larry Shelton [K-CANVAS]   24:23:58   35   35  
2  
3  
13   Cayenne   120   Mike Nodier [K-CANVAS]   24:41:23   38   38  
3  
4  
128   Caramba   123   John LeBourhis [K-CANVAS]   28:50:05   74   74  
4  
5  
000   Two J Birds   162   Lucy Newman [K-CANVAS]   31:22:06   84   84  
5  
6  
22   Sun Runner   144   Ralph Unglaube [K-CANVAS]   NO TIME   109/DNF1   109T  
6  
6  
294   Barbara Ann   129   Dan Arthur [K-CANVAS]   NO TIME   109/DNF1   109T  
6  
 



Division: L-CANVAS (8 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
1984   Chakota Red   162   Carl Curtiss [L-CANVAS]   22:12:16   8   8  
1  
2  
53   Astarte   132   Cheryl E. Morvillo [L-CANVAS]   23:43:41   25   25  
2  
3  
56A   Coconut   144   Greg Kutsen [L-CANVAS]   23:57:59   29   29  
3  
4  
17A   Mary O   156   Captain John Coggin [L-CANVAS]   26:50:14   49   49  
4  
5  
242   APOTHEKER   156   Fleming (Jim) Clower [L-CANVAS]   26:58:07   55   55  
5  
6  
31406   Lady Cassandra(MTR 30min)   132   Richard Williams [L-CANVAS]   27:35:19   60   60  
6  
7  
4   Bonkers   162   Kyle Stallones [L-CANVAS]   29:07:42   76   76  
7  
8  
130A   Janler II   177   Joey Abshire [L-CANVAS]   NO TIME   109/DNF1   109  
8  
 



Division: M-CANVAS (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
3607   SOEL   177   Oscar Latiolais [M-CANVAS]   21:57:24   6   6  
1  
2  
USA 62   Cayuse   114   Hal Haltom [M-CANVAS]   23:15:40   20   20  
2  
3  
273   Rima   156   Robert Jack [M-CANVAS]   23:37:06   24   24  
3  
4  
135   Asylum   153   Jack Seitzinger [M-CANVAS]   23:57:21   28   28  
4  
5  
132A assigne   Morning Star   165   Richard Fisher [M-CANVAS]   26:22:07   47   47  
5  
6  
133   Stellar of Course   171   Ronald Eddleman [M-CANVAS]   26:51:16   51   51  
6  
7  
381   Princesa del Viento   156   William Reese [M-CANVAS]   29:54:32   80   80  
7  
 



Division: N-CANVAS (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
373   KATANA   174   Terry Young [N-CANVAS]   22:24:43   9   9  
1  
2  
293   Pro Re Nata   168   Tom Macaluso [N-CANVAS]   22:54:03   16   16  
2  
3  
194   Sun-BB   153   Alan Reeve [N-CANVAS]   24:06:21   31   31  
3  
4  
565   fun hunter   177   terry hollar [N-CANVAS]   25:22:49   43   43  
4  
5  
299   Serenidad   165   Kevin O'Neill [N-CANVAS]   26:19:51   46   46  
5  
6  
2158   After Hours   210   Bill Jorgensen [N-CANVAS]   28:40:55   71   71  
6  
7  
294   Capt. Nini   189   Randy Nini [N-CANVAS]   NO TIME   109/DNF1   109  
7  
 



Division: O-CANVAS (4 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
63   Beau Navire   162   Bill Casnovsky [O-CANVAS]   27:17:04   56   56  
1  
2  
3371   Sea Gypsy   165   Bill Jenko [O-CANVAS]   29:12:39   77   77  
2  
3  
4070   Sweet Sal   165   Sally Webster [O-CANVAS]   30:25:28   81   81  
3  
4  
165   Farther Stars   141   John Coon [O-CANVAS]   NO TIME   109/DNF1   109  
4  
 



Division: P-CANVAS (6 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
4   Orion   201   David Popken [P-CANVAS]   24:08:25   32   32  
1  
2  
33A   Vera May   210   Stephen Thompson [P-CANVAS]   27:36:23   61   61  
2  
3  
55   Gemini   186   James Hammond [P-CANVAS]   28:28:13   70   70  
3  
4  
52979   Solitaire   177   Thomas Campbell [P-CANVAS]   28:46:00   73   73  
4  
5  
595   Slow Lane   171   Terry Minter [P-CANVAS]   NO TIME   109/DNF1   109T  
5  
5  
54A   White Star   246   Joe Vied [P-CANVAS]   NO TIME   109/DNC1   109T  
5  
 



Cruising Spinnaker (top)
Series Standing - 1 race scored

Information is final.
Regatta results last updated: Saturday, October 15, 2011 10:55:21 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Division: A (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
3   La Isla   105   Al Poindexter [A]   21:43:36   1   1  
1  
2  
40707   SHAKEN NOT STIRRED   96   Walter Caldwell [A]   21:55:28   2   2  
2  
3  
138   Noble Lady   90   Russ Lundemo [A]   23:15:00   9   9  
3  
4  
52492   Ambition   81   Philip Schutts [A]   24:51:24   21   21  
4  
5  
28422   CHIRON   81   Greg Gladden [A]   25:07:25   22   22  
5  
6  
25   Voyager   99   Frank Easby-Smith [A]   26:44:31   24   24  
6  
7  
52892   Artemis   87   Robert Thompson [A]   26:53:46   25   25  
7  
 



Division: B (7 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
46   Makan Angin   135   Howard Hughes [B]   22:34:40   6   6  
1  
2  
GBR2147L   Karen   126   Phillip Lupton [B]   23:19:33   10   10  
2  
3  
10   Figaro   135   Gerhard Wittich [B]   23:25:39   13   13  
3  
4  
9   LONGHAWK   129   Sam Crowder [B]   23:38:14   15   15  
4  
5  
3451   Cadenza   129   Alan Moore [B]   23:51:07   17   17  
5  
6  
40175   Kalei-o-lani   138   Bill Kessinger [B]   24:22:03   19   19  
6  
7  
16   CURMUDGEON II   132   Terry Cantrell [B]   25:25:48   23   23  
7  
 



Division: C (8 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
10095   MOXIE   147   Stephen Lack [C]   22:30:58   5   5  
1  
2  
37   Rapa Nui   141   john sneider [C]   23:05:51   8   8  
2  
3  
B90   Feelin Nauti   147   James White [C]   23:22:03   12   12  
3  
4  
271   SeaFlight   149   Mark Hiler [C]   23:37:59   14   14  
4  
5  
121   Topaz   141   Tom Frankum [C]   23:39:57   16   16  
5  
6  
GBR 1538R   Ahoy Mon   141   Patrick Hooyman [C]   27:38:10   26   26  
6  
7  
2   Mary Jane   144   John Duffy [C]   28:35:15   27   27  
7  
8  
1847   Firefly   147   Thomas Zaal [C]   NO TIME   31/DNF1   31  
8  
 



Division: D (8 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
11899   BANJO GIRL   171   Jay Zittrer [D]   22:15:14   3   3  
1  
2  
38   New Catalina 355   174   Kent Little [D]   22:24:48   4   4  
2  
3  
714   ChaChing   192   Edward Skeffington [D]   22:41:25   7   7  
3  
4  
36A   Largo   156   David Allen [D]   23:19:42   11   11  
4  
5  
52   Sodalis   159   Jim Demarest [D]   23:59:21   18   18  
5  
6  
376   Moonlighter   186   Travis Smith [D]   24:46:07   20   20  
6  
7  
57A   Baby Ruth   195   Hector Willars [D]   NO TIME   31/DNC1   31T  
7  
7  
44A   Mother Ocean   234   Greg Porter [D]   NO TIME   31/DNF1   31T  
7  
 



Withdraw prior to start (top)
Series Standing - 1 race scored

Information is final.
Regatta results last updated: Saturday, October 15, 2011 10:55:21 AM CDT
Click on race number to view detailed race information.

Division: (2 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
236   Speedster   99   Darius Esfahani   NO TIME   6/DNC1   6T  
1  
1  
103   Corrival   240   Jerry Simoneaux   NO TIME   6/DNC1   6T  
1  
 



Division: E (1 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
40   Ruthless   117   Donald H Anderson [E]   NO TIME   6/DNC1   6  
1  
 



Division: E-Ketch (1 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
144   Joan III   198   Maarten van Hasselt [E-Ketch]   NO TIME   6/DNC1   6  
1  
 



Division: O-CANVAS (1 boats)
Pos Sail   Boat   Rating Skipper Corrected  1  Total Pos
1  
52846   SusanneB   162   D. Slack [O-CANVAS]   NO TIME   6/DNC1   6  
1  
 



Notes:
Scoring System is RRS Low Point 2013-2016

- Finishes in [brackets] denote throwouts
- Click on race number to view detailed race information.

Information is final.


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by US SAILING Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2017 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta Network