Registrants For
Junior Regatta
Lewes Yacht Club

August 09, 2017
46 people have registered for this event

Club 420
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Eleanor Patterson
*
Mae Wallace Angus
3196 Club 420
*, * FBYC
2. Ian Ronald
*
Elizabeth Cottage
4467 Club 420
*, * NERYC
3. Olivia Sowa
*
Gavin Bogdan
1805 Club 420
*, * NERYC
4. Lucy Paskoff
*
Lachlan Hooper
3738 Club 420
*, * NERYC
5. Iain Shand
*
Chris Trentham
5825 Club 420
*, * NERYC
 


Laser Standard & Radial
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Charlotte Patterson
*

142480 Laser Standard & Radial
*, * FBYC
2. Noah Macielag
*

153375 Laser Standard & Radial
*, * RHYC
3. Albert Opher
*

13082 Laser Standard & Radial
*, * NERYC
4. Logan Hayes
*

200622 Laser Standard & Radial
*, * FBYC
5. Chase Brewer
*

155335 Laser Standard & Radial
*, * Fishing Bay
6. Joshua Almany
*

191980 Laser Standard & Radial
*, * FBYC
7. andrew Ciszewski
*

166915 Laser Standard & Radial
*, * fishing Bay Yacht Club
8. Benjamin "Ren" Moody
*

195431 Laser Standard & Radial
*, * FBYC
9. Wade Anthony
*

164214 Laser Standard & Radial
*, * Rock Hall Yacht Club
10. Jordan Bendura
*

208760 Laser Standard & Radial
*, * FBYC
11. Morgan Essex
*

187173 Laser Standard & Radial
*, * NERYC
 


Optimist Green
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Kiera Fletcher
*

3022 Optimist Green
*, * LYC
2. Mya Disabatino
*

303 Optimist Green
*, * Lewes Yacht Club
3. Michael Yost
*

18369 Optimist Green
*, * MRYC
4. Benedict Dyer
*

11660 Optimist Green
*, * MRYC
5. Ryan Evans
*

3021 Optimist Green
*, * LYC
6. Vincent Dyer
*

15345 Optimist Green
*, * MRYC
7. Henry Mullikin
*

5124 Optimist Green
*, * Miles River Yacht Club
8. Jake Dinsel
*

11532 Optimist Green
*, * NERYC
9. Rachel Delhie
*

4859 Optimist Green
*, * Lewes Yacht Club
 


Optimist Red White & Blue
    Skipper Boat Name Bow#/Sail# Class Hometown Yacht Club Payment
1. Bo Angus
*

11564 Optimist Red White & Blue
White
*, * Fishing Bay Yacht Club
2. Cam Brewer
*

14365 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * Fishing Bay
3. Bailey Fletcher
*

1 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * LYC
4. Luca webb
*

19279 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * NERYC
5. Myles Wommack
*

8484 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * NERYC
6. Jamie Cottage
*

10586 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * North East River Yacht Club
7. Brooke Bogdan
*

19137 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * NERYC
8. Reed McAllister
*

20380 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * FBYC
9. Nathan Jensen
*

8080 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * North East River Yacht Club
10. WALKER Angus
*

18100 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * FBYC
11. Katie Yost
*

21360 Optimist Red White & Blue
Red
*, * MRYC
12. Skylor Sweet
*

19976 Optimist Red White & Blue
Red
*, * North East River Yacht Club
13. Ellie Hasenberg
*

21532 Optimist Red White & Blue
Red
*, * MRYC
14. Aiden Bowman
*

2 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * LYC
15. Jack Deerin
*

7434 Optimist Red White & Blue
Blue
*, * MRYC
16. Joshua Bendura
*

22233 Optimist Red White & Blue
Red
*, * FBYC
17. Robert Shand
*

16114 Optimist Red White & Blue
Red
*, * NERYC
18. isabella Webb
*

7881 Optimist Red White & Blue
Red
*, * NERYC
19. Sean Swain
*

4180 Optimist Red White & Blue
Red
*, * NERYC
20. Graydon Dinsel
*

11556 Optimist Red White & Blue
Red
*, * NERYC
21. lauren ONeill
*

6966 Optimist Red White & Blue
Red
*, * NERYC
 


Registration Problems or Questions? Visit our Support Desk | View Our Privacy Policy
Powered by Regatta Network® | Online Sailing Event Registration and Management Services.
© 2021 Regatta Network, Inc. All Rights Reserved. Regatta Network is a registered Trademark of Regatta Network Inc.
Powered by Regatta NetworkPowered by Regatta Network